Drogowcy wstrzymają ruch tramwajów na ważnych odcinkach! Przez remonty torowisk

Zdjęcie z artykułu: Drogowcy wstrzymają ruch tramwajów na ważnych odcinkach! Przez remonty torowisk ul. Nakielska w Bydgoszczy; Google Maps Street View/screen
Ilustracja do artykułu Drogowcy wstrzymają ruch tramwajów na ważnych odcinkach! Przez remonty torowisk

1 kwietnia na 15 dni drogowcy wstrzymają ruch tramwajów na ulicy Wojska Polskiego i Nakielskiej. 

W tym czasie torowisko na ul. Wojska Polskiego na odcinku tymczasowych przejazdów dla aut przez szyny, które było wykonane na czas budowy wiaduktu, doczeka się remontu. Odcinek Wyżyny - r. Kujawskie zostanie wyłączony dla ruchu tramwajowego. W związku z tym, kursowanie linii tramwajowych nr 2 i 9, ulegnie skróceniu do pętli Wyżyny.

Równolegle ekipy przeprowadzą prace remontowe na torowisku przy ulicy Nakielskiej na wysokości skrzyżowania z ulicą Słoneczną. Wymienią wówczas zwrotnicę. W związku z tym, czasowemu zawieszeniu ulegną kursy linią tramwajową nr 3, natomiast linia nr 1 skierowana zostanie do pętli Rycerska. Wprowadzona zostanie jednocześnie autobusowa komunikacja zastępcza - linia „ZaT1".  

Czytaj także: Bydgoszcz korkami stoi? Okazuje się, że nie jest tak źle [ZESTAWIENIE]

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.

2 godz. 55 min.
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 

3 godz. 27 min.
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!

3 godz. 28 min.
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.

8 godz. 20 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy