Drogowcy wstrzymają ruch tramwajów na ważnych odcinkach! Przez remonty torowisk

Zdjęcie z artykułu: Drogowcy wstrzymają ruch tramwajów na ważnych odcinkach! Przez remonty torowisk ul. Nakielska w Bydgoszczy; Google Maps Street View/screen
Ilustracja do artykułu Drogowcy wstrzymają ruch tramwajów na ważnych odcinkach! Przez remonty torowisk

1 kwietnia na 15 dni drogowcy wstrzymają ruch tramwajów na ulicy Wojska Polskiego i Nakielskiej. 

W tym czasie torowisko na ul. Wojska Polskiego na odcinku tymczasowych przejazdów dla aut przez szyny, które było wykonane na czas budowy wiaduktu, doczeka się remontu. Odcinek Wyżyny - r. Kujawskie zostanie wyłączony dla ruchu tramwajowego. W związku z tym, kursowanie linii tramwajowych nr 2 i 9, ulegnie skróceniu do pętli Wyżyny.

Równolegle ekipy przeprowadzą prace remontowe na torowisku przy ulicy Nakielskiej na wysokości skrzyżowania z ulicą Słoneczną. Wymienią wówczas zwrotnicę. W związku z tym, czasowemu zawieszeniu ulegną kursy linią tramwajową nr 3, natomiast linia nr 1 skierowana zostanie do pętli Rycerska. Wprowadzona zostanie jednocześnie autobusowa komunikacja zastępcza - linia „ZaT1".  

Czytaj także: Bydgoszcz korkami stoi? Okazuje się, że nie jest tak źle [ZESTAWIENIE]

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Jarmark Wielkanocny 2017 - kiedy i w których miastach?

Jarmark Wielkanocny 2017 - kiedy i w których miastach?

Wielkanoc coraz bliżej! W niektórych miastach pojawiły się już jarmarki wielkanocne, na których znajdziecie świąteczne produkty. Co i w którym miejscu będą kiermasze? Przekonajcie się na ESKA.pl

21 min
Milionerzy: pytanie za pół miliona o gitarę akustyczną!

Milionerzy: pytanie za pół miliona o gitarę akustyczną!

Pytanie o gitarę akustyczną przerosło jedną z uczestniczek Milionerów, która postanowiła wycofać się z gry i zabrać 250 tys. zł. 

35 min
Facebook może przestać działać! Co się zmieni?

Facebook może przestać działać! Co się zmieni?

Facebook przestał działać? Nie wiesz, o co chodzi, ale aplikacja FB jest nieaktywna? Znamy przyczynę problemu!

1 godz. 15 min.
Victoria Beckham w Carpool Karaoke! Co zaśpiewała?

Victoria Beckham w Carpool Karaoke! Co zaśpiewała?

Victoria Beckham w Carpool Karaoke powraca do śpiewania! Pomimo tego, że była członkini Spice Girls już dawno porzuciła karierę muzyczną, to dla Jamesa Cordena zrobiła wyjątek.

1 godz. 32 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy