Drogowcy wstrzymają ruch tramwajów na ważnych odcinkach! Przez remonty torowisk

Zdjęcie z artykułu: Drogowcy wstrzymają ruch tramwajów na ważnych odcinkach! Przez remonty torowisk ul. Nakielska w Bydgoszczy; Google Maps Street View/screen
Ilustracja do artykułu Drogowcy wstrzymają ruch tramwajów na ważnych odcinkach! Przez remonty torowisk

1 kwietnia na 15 dni drogowcy wstrzymają ruch tramwajów na ulicy Wojska Polskiego i Nakielskiej. 

W tym czasie torowisko na ul. Wojska Polskiego na odcinku tymczasowych przejazdów dla aut przez szyny, które było wykonane na czas budowy wiaduktu, doczeka się remontu. Odcinek Wyżyny - r. Kujawskie zostanie wyłączony dla ruchu tramwajowego. W związku z tym, kursowanie linii tramwajowych nr 2 i 9, ulegnie skróceniu do pętli Wyżyny.

Równolegle ekipy przeprowadzą prace remontowe na torowisku przy ulicy Nakielskiej na wysokości skrzyżowania z ulicą Słoneczną. Wymienią wówczas zwrotnicę. W związku z tym, czasowemu zawieszeniu ulegną kursy linią tramwajową nr 3, natomiast linia nr 1 skierowana zostanie do pętli Rycerska. Wprowadzona zostanie jednocześnie autobusowa komunikacja zastępcza - linia „ZaT1".  

Czytaj także: Bydgoszcz korkami stoi? Okazuje się, że nie jest tak źle [ZESTAWIENIE]

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

27 min
KSW 39 - WYNIKI. Relacja na żywo: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja na żywo: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online na żywo na ESKA.pl.

30 min
KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 na żywo 27 maja! Transmisja będzie udostępniona za darmo? Gdzie szukać streamów? Ściągę dla wszystkich osób, które chcą zobaczyć KSW na Narodowym - podrzucamy na ESKA.pl!

3 godz. 45 min.
KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW na Narodowym to jedno z największych wydarzeń w historii Federacji. Tym bardziej, że bohaterem wieczoru będą Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Kto jeszcze? Lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl

5 godz. 9 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy