Wielkie remonty w Bydgoszczy. Kierowcy, przygotujcie się na utrudnienia

Zdjęcie z artykułu: Wielkie remonty w Bydgoszczy. Kierowcy, przygotujcie się na utrudnienia Roboty drogowe potrwają co najmniej do września; PIRO4D/cc0/pixabay.com
Ilustracja do artykułu Wielkie remonty w Bydgoszczy. Kierowcy, przygotujcie się na utrudnienia

Dzisiaj w Bydgoszczy ruszyły remonty dróg. Utrudnienia pojawią się w kilku miejscach w mieście. Powinniśmy się przygotować na korki i objazdy.

W poniedziałek 17 lipca ruszają remonty w kilku miejscach w Bydgoszczy. Utrudnienia pojawią się m.in. na ul. Sułkowskiego, gdzie modernizowany będzie odcinek pomiędzy 11 Listopada a Modrzewiową. Przebudowana zostanie również zatoka autobusowa, a to oznacza, że przystanek "Leśne" w stronę dworca będzie nieczynny. Z kolei bliźniaczy przystanek w kierunku centrum zostanie przeniesiony o ok. 50 m w kierunku zatoki. Utrudnienia mogą potrwać nawet miesiąc. Część prac prowadzona będzie wieczorem i w nocy.

Utrudnienia pojawią się również w okolicy skrzyżowania Zamczysko i Pod Skarpą. Chodzi przede wszystkim o poprawę bezpieczeństwa w tym miejscu. Wycięte zostaną drzewa w pobliżu jezdni, która zostanie poszerzona. Wąski przejazd i mijanie na grubość lakieru to największe problemy zgłaszane przez kierowców w tym miejscu. Droga w tym miejscu na czas remontu będzie nieprzejezdna.

Na początek zamknięty zostanie odcinek pomiędzy Bystrzycką i Pod Skarpą. W drugim etapie zamknięty zostanie fragment Pod Skarpą, pomiędzy Jasienicką i Zamczysko. Najlepiej omijać tę okolicę. Urząd Miasta poleca objazdy ul. Armii Krajowej, Kamienną, Inwalidów czy Lewińskiego.

Czytaj także: Drogowcy mają dwie prośby do bydgoszczan w związku z remontem Sułkowskiego

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.

2 godz. 58 min.
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 

3 godz. 30 min.
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!

3 godz. 31 min.
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.

8 godz. 23 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy