2068 mandatów w weekend. Kujawsko-pomorscy policjanci podsumowali akcję „Prędkość”

Zdjęcie z artykułu: 2068 mandatów w weekend. Kujawsko-pomorscy policjanci podsumowali akcję „Prędkość” Zdjęcie ilustracyjne; fot. Policja.pl
Ilustracja do artykułu 2068 mandatów w weekend. Kujawsko-pomorscy policjanci podsumowali akcję „Prędkość”

Wzmożone kontrole drogowe trwały od piątku do niedzieli. Dotknęły też kierowców z naszego województwa.

Znamy wyniki policyjnej akcji „Prędkość” w kujawsko-pomorskim. - W ramach akcji funkcjonariusze ruchu drogowego dyscyplinowali kierowców, którzy przekraczali dozwoloną prędkość ale również kontrolowali ich stan trzeźwości, sprawdzali także wyposażenie samochodu oraz wymagane dokumenty - informuje policja.

W akcji wzięło udział 825 policjantów. W naszym regionie skontrolowanych zostało ponad 5 tys. pojazdów. - Funkcjonariusze ujawnili 2154 wykroczenia polegające na przekroczeniu dozwolonej prędkości, w wyniku czego nałożyli 2068 mandatów karnych na kierujących pojazdami - informuje policja.

Warto dodać, że akcje tego typu są cykliczne, możemy więc wkrótce spodziewać się kolejnych, wzmożonych kontroli drogowych na terenie woj. kujawsko-pomorskiego.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.

2 godz. 58 min.
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 

3 godz. 30 min.
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!

3 godz. 31 min.
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.

8 godz. 23 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy