Amator pizzy zatrzymany przez policję. Może trafić do więzienia na 12 lat

Zdjęcie z artykułu: Amator pizzy zatrzymany przez policję. Może trafić do więzienia na 12 lat Amator pizzy może trafić do więzienia na 12 lat; hansbenn/PD/pixabay.com
Ilustracja do artykułu Amator pizzy zatrzymany przez policję. Może trafić do więzienia na 12 lat

Włocławscy policjanci zatrzymali 32-letniego "amatora" pizzy, który nie miał zamiaru za nią zapłacić. Uderzył więc dostawcę, a na widok policji zaczął uciekać.

W sobotę 18 marca jeden z mieszkańców bloku ul.Wiejskiej we Włocławku zamówił pizzę. Nie chciał jednak zapłacić dostawcy, zabrał więc karton, a następnie uderzył go w twarz. Następnie wszedł do mieszkania zamykając drzwi i nie regulując należności.

- Poszkodowany powiadomił o wszystkim mundurowych. Kiedy policjanci weszli do mieszkania okazało się, że mężczyzna usilnie chce uniknąć odpowiedzialności za to, co zrobił. Próbował uciec policjantom po balkonach z drugiego piętra, jednak chwilę później został zatrzymany przez mundurowych – mówi nadkom. Małgorzata Marczak, oficer prasowy KMP Włocławek.

Mężczyzna usłyszał już zarzut dokonania rozboju, za co grozić mu może do 12 lat pozbawienia wolności.

Czytaj także: Awantura na bydgoskim Błoniu. Zatrzymano pijaną matkę

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

25 min
KSW 39 - WYNIKI. Relacja na żywo: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja na żywo: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online na żywo na ESKA.pl.

28 min
KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 na żywo 27 maja! Transmisja będzie udostępniona za darmo? Gdzie szukać streamów? Ściągę dla wszystkich osób, które chcą zobaczyć KSW na Narodowym - podrzucamy na ESKA.pl!

3 godz. 43 min.
KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW na Narodowym to jedno z największych wydarzeń w historii Federacji. Tym bardziej, że bohaterem wieczoru będą Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Kto jeszcze? Lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl

5 godz. 7 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy