Amator pizzy zatrzymany przez policję. Może trafić do więzienia na 12 lat

Zdjęcie z artykułu: Amator pizzy zatrzymany przez policję. Może trafić do więzienia na 12 lat Amator pizzy może trafić do więzienia na 12 lat; hansbenn/PD/pixabay.com
Ilustracja do artykułu Amator pizzy zatrzymany przez policję. Może trafić do więzienia na 12 lat

Włocławscy policjanci zatrzymali 32-letniego "amatora" pizzy, który nie miał zamiaru za nią zapłacić. Uderzył więc dostawcę, a na widok policji zaczął uciekać.

W sobotę 18 marca jeden z mieszkańców bloku ul.Wiejskiej we Włocławku zamówił pizzę. Nie chciał jednak zapłacić dostawcy, zabrał więc karton, a następnie uderzył go w twarz. Następnie wszedł do mieszkania zamykając drzwi i nie regulując należności.

- Poszkodowany powiadomił o wszystkim mundurowych. Kiedy policjanci weszli do mieszkania okazało się, że mężczyzna usilnie chce uniknąć odpowiedzialności za to, co zrobił. Próbował uciec policjantom po balkonach z drugiego piętra, jednak chwilę później został zatrzymany przez mundurowych – mówi nadkom. Małgorzata Marczak, oficer prasowy KMP Włocławek.

Mężczyzna usłyszał już zarzut dokonania rozboju, za co grozić mu może do 12 lat pozbawienia wolności.

Czytaj także: Awantura na bydgoskim Błoniu. Zatrzymano pijaną matkę

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.

2 godz. 56 min.
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 

3 godz. 28 min.
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!

3 godz. 29 min.
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.

8 godz. 21 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy