Amator pizzy zatrzymany przez policję. Może trafić do więzienia na 12 lat

Zdjęcie z artykułu: Amator pizzy zatrzymany przez policję. Może trafić do więzienia na 12 lat Amator pizzy może trafić do więzienia na 12 lat; hansbenn/PD/pixabay.com
Ilustracja do artykułu Amator pizzy zatrzymany przez policję. Może trafić do więzienia na 12 lat

Włocławscy policjanci zatrzymali 32-letniego "amatora" pizzy, który nie miał zamiaru za nią zapłacić. Uderzył więc dostawcę, a na widok policji zaczął uciekać.

W sobotę 18 marca jeden z mieszkańców bloku ul.Wiejskiej we Włocławku zamówił pizzę. Nie chciał jednak zapłacić dostawcy, zabrał więc karton, a następnie uderzył go w twarz. Następnie wszedł do mieszkania zamykając drzwi i nie regulując należności.

- Poszkodowany powiadomił o wszystkim mundurowych. Kiedy policjanci weszli do mieszkania okazało się, że mężczyzna usilnie chce uniknąć odpowiedzialności za to, co zrobił. Próbował uciec policjantom po balkonach z drugiego piętra, jednak chwilę później został zatrzymany przez mundurowych – mówi nadkom. Małgorzata Marczak, oficer prasowy KMP Włocławek.

Mężczyzna usłyszał już zarzut dokonania rozboju, za co grozić mu może do 12 lat pozbawienia wolności.

Czytaj także: Awantura na bydgoskim Błoniu. Zatrzymano pijaną matkę

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Jarmark Wielkanocny 2017 - kiedy i w których miastach?

Jarmark Wielkanocny 2017 - kiedy i w których miastach?

Wielkanoc coraz bliżej! W niektórych miastach pojawiły się już jarmarki wielkanocne, na których znajdziecie świąteczne produkty. Co i w którym miejscu będą kiermasze? Przekonajcie się na ESKA.pl

17 min
Milionerzy: pytanie za pół miliona o gitarę akustyczną!

Milionerzy: pytanie za pół miliona o gitarę akustyczną!

Pytanie o gitarę akustyczną przerosło jedną z uczestniczek Milionerów, która postanowiła wycofać się z gry i zabrać 250 tys. zł. 

31 min
Facebook może przestać działać! Co się zmieni?

Facebook może przestać działać! Co się zmieni?

Facebook przestał działać? Nie wiesz, o co chodzi, ale aplikacja FB jest nieaktywna? Znamy przyczynę problemu!

1 godz. 11 min.
Victoria Beckham w Carpool Karaoke! Co zaśpiewała?

Victoria Beckham w Carpool Karaoke! Co zaśpiewała?

Victoria Beckham w Carpool Karaoke powraca do śpiewania! Pomimo tego, że była członkini Spice Girls już dawno porzuciła karierę muzyczną, to dla Jamesa Cordena zrobiła wyjątek.

1 godz. 28 min.

Bieg po Nowe Życie już w ten weekend. Zapraszamy do Wisły!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy