Brał udział w tragicznym wypadku na rondzie Fordońskim, teraz przyznał się do winy! Prokuratura przesłuchała kierowcę [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Brał udział w tragicznym wypadku na rondzie Fordońskim, teraz przyznał się do winy! Prokuratura przesłuchała kierowcę [AUDIO] Tragedia na rondzie Fordońskim! W wypadku zginęły trzy osoby; Maciej Federowicz
Ilustracja do artykułu Brał udział w tragicznym wypadku na rondzie Fordońskim, teraz przyznał się do winy! Prokuratura przesłuchała kierowcę [AUDIO]

Bydgoska prokuratura przesłuchała kierowcę TIR-a, który w środę 17 maja ok. godz. 3 w nocy zderzył się z taksówką na rondzie Fordońskim. Mężczyzna przyznał się do winy. Nie potrafi jednak podać przyczyn tragedii.

Przypomnijmy, że we wtorkowym wypadku na rondzie Fordońskim zginęli kierowca i pasażerowie osobówki.

- Kierowcy ciężarówki przedstawiony został zarzut nieumyślnego spowodowania wypadku komunikacyjnego, w którym śmierć poniosły trzy osoby. Nie ustąpił on pierwszeństwa prawidłowo jadącemu samochodowi. Podejrzany przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu, ale nie jest w stanie wyjaśnić, jak doszło do wypadku - mówi Piotr Dunal z prokuratury rejonowej Bydgoszcz – Północ.

Z Piotrem Dunalem rozmawiał Dawid Olszewski, reporter Radia ESKA:


Śledczy dokładnie sprawdzą, ile czasu kierowca spędził za kierownicą. Wiadomo, że przekroczył prędkość o prawie 10 kilometrów na godzinę. W momencie wypadku był trzeźwy. Grozi mu do ośmiu lat więzienia.

Czytaj także: Tragedia na rondzie Fordońskim! W wypadku zginęły trzy osoby [ZDJĘCIA]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

15 min
KSW 39 - WYNIKI. Relacja na żywo: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja na żywo: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online na żywo na ESKA.pl.

18 min
KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 na żywo 27 maja! Transmisja będzie udostępniona za darmo? Gdzie szukać streamów? Ściągę dla wszystkich osób, które chcą zobaczyć KSW na Narodowym - podrzucamy na ESKA.pl!

3 godz. 33 min.
KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW na Narodowym to jedno z największych wydarzeń w historii Federacji. Tym bardziej, że bohaterem wieczoru będą Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Kto jeszcze? Lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl

4 godz. 57 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy