Brał udział w tragicznym wypadku na rondzie Fordońskim, teraz przyznał się do winy! Prokuratura przesłuchała kierowcę [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Brał udział w tragicznym wypadku na rondzie Fordońskim, teraz przyznał się do winy! Prokuratura przesłuchała kierowcę [AUDIO] Tragedia na rondzie Fordońskim! W wypadku zginęły trzy osoby; Maciej Federowicz
Ilustracja do artykułu Brał udział w tragicznym wypadku na rondzie Fordońskim, teraz przyznał się do winy! Prokuratura przesłuchała kierowcę [AUDIO]

Bydgoska prokuratura przesłuchała kierowcę TIR-a, który w środę 17 maja ok. godz. 3 w nocy zderzył się z taksówką na rondzie Fordońskim. Mężczyzna przyznał się do winy. Nie potrafi jednak podać przyczyn tragedii.

Przypomnijmy, że we wtorkowym wypadku na rondzie Fordońskim zginęli kierowca i pasażerowie osobówki.

- Kierowcy ciężarówki przedstawiony został zarzut nieumyślnego spowodowania wypadku komunikacyjnego, w którym śmierć poniosły trzy osoby. Nie ustąpił on pierwszeństwa prawidłowo jadącemu samochodowi. Podejrzany przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu, ale nie jest w stanie wyjaśnić, jak doszło do wypadku - mówi Piotr Dunal z prokuratury rejonowej Bydgoszcz – Północ.

Z Piotrem Dunalem rozmawiał Dawid Olszewski, reporter Radia ESKA:


Śledczy dokładnie sprawdzą, ile czasu kierowca spędził za kierownicą. Wiadomo, że przekroczył prędkość o prawie 10 kilometrów na godzinę. W momencie wypadku był trzeźwy. Grozi mu do ośmiu lat więzienia.

Czytaj także: Tragedia na rondzie Fordońskim! W wypadku zginęły trzy osoby [ZDJĘCIA]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.

2 godz. 57 min.
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 

3 godz. 29 min.
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!

3 godz. 30 min.
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.

8 godz. 22 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy