Bydgoscy uczniowie świętowali Międzynarodowy Dzień Szczęścia. Chcieli, by dziś było wyjątkowo [WIDEO, AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Bydgoscy uczniowie świętowali Międzynarodowy Dzień Szczęścia. Chcieli, by dziś było wyjątkowo [WIDEO, AUDIO] Bydgoscy uczniowie świętowali Międzynarodowy Dzień Szczęścia. Chcieli, by ten dzień był wyjątkowy; Dawid Olszewski
Ilustracja do artykułu Bydgoscy uczniowie świętowali Międzynarodowy Dzień Szczęścia. Chcieli, by dziś było wyjątkowo [WIDEO, AUDIO]

Uczniowie z Bydgoszczy świętowali Międzynarodowy Dzień Szczęścia. W Zespole Szkół Samochodowych przygotowali dla swoich rówieśników wypieki. Rozdawali koniczyny szczęścia i sentencje.

- Postanowiliśmy uczcić wraz z młodzieżą i samorządem ten wyjątkowy dzień. Organizujemy m.in. dzień domowych wypieków, wylosowaliśmy specjalne numerki, a osoby, które je posiadają nie są dziś odpytywane. Wszyscy są radośni i uśmiechnięci. Na to liczyliśmy - mówi nauczycielka Joanna Żabicka.

Z Joanną Żabicką rozmawiał Dawid Olszewski, reporter Radia ESKA:

 

Materiały wideo i dźwiękowy przygotował Dawid Olszewski, reporter Radia ESKA.

Czytaj także: Bydgoszczanie ponownie zamkną ciepło serc w słoikach. Będzie wiosenna edycja akcji [AUDIO]

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 
Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.

2 godz. 56 min.
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 

3 godz. 28 min.
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!

3 godz. 29 min.
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.

8 godz. 21 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy