Bydgoscy uczniowie świętowali Międzynarodowy Dzień Szczęścia. Chcieli, by dziś było wyjątkowo [WIDEO, AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Bydgoscy uczniowie świętowali Międzynarodowy Dzień Szczęścia. Chcieli, by dziś było wyjątkowo [WIDEO, AUDIO] Bydgoscy uczniowie świętowali Międzynarodowy Dzień Szczęścia. Chcieli, by ten dzień był wyjątkowy; Dawid Olszewski
Ilustracja do artykułu Bydgoscy uczniowie świętowali Międzynarodowy Dzień Szczęścia. Chcieli, by dziś było wyjątkowo [WIDEO, AUDIO]

Uczniowie z Bydgoszczy świętowali Międzynarodowy Dzień Szczęścia. W Zespole Szkół Samochodowych przygotowali dla swoich rówieśników wypieki. Rozdawali koniczyny szczęścia i sentencje.

- Postanowiliśmy uczcić wraz z młodzieżą i samorządem ten wyjątkowy dzień. Organizujemy m.in. dzień domowych wypieków, wylosowaliśmy specjalne numerki, a osoby, które je posiadają nie są dziś odpytywane. Wszyscy są radośni i uśmiechnięci. Na to liczyliśmy - mówi nauczycielka Joanna Żabicka.

Z Joanną Żabicką rozmawiał Dawid Olszewski, reporter Radia ESKA:

 

Materiały wideo i dźwiękowy przygotował Dawid Olszewski, reporter Radia ESKA.

Czytaj także: Bydgoszczanie ponownie zamkną ciepło serc w słoikach. Będzie wiosenna edycja akcji [AUDIO]

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 
Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Jarmark Wielkanocny 2017 - kiedy i w których miastach?

Jarmark Wielkanocny 2017 - kiedy i w których miastach?

Wielkanoc coraz bliżej! W niektórych miastach pojawiły się już jarmarki wielkanocne, na których znajdziecie świąteczne produkty. Co i w którym miejscu będą kiermasze? Przekonajcie się na ESKA.pl

15 min
Milionerzy: pytanie za pół miliona o gitarę akustyczną!

Milionerzy: pytanie za pół miliona o gitarę akustyczną!

Pytanie o gitarę akustyczną przerosło jedną z uczestniczek Milionerów, która postanowiła wycofać się z gry i zabrać 250 tys. zł. 

29 min
Facebook może przestać działać! Co się zmieni?

Facebook może przestać działać! Co się zmieni?

Facebook przestał działać? Nie wiesz, o co chodzi, ale aplikacja FB jest nieaktywna? Znamy przyczynę problemu!

1 godz. 9 min.
Victoria Beckham w Carpool Karaoke! Co zaśpiewała?

Victoria Beckham w Carpool Karaoke! Co zaśpiewała?

Victoria Beckham w Carpool Karaoke powraca do śpiewania! Pomimo tego, że była członkini Spice Girls już dawno porzuciła karierę muzyczną, to dla Jamesa Cordena zrobiła wyjątek.

1 godz. 26 min.

Bieg po Nowe Życie już w ten weekend. Zapraszamy do Wisły!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy