Bydgoscy uczniowie świętowali Międzynarodowy Dzień Szczęścia. Chcieli, by dziś było wyjątkowo [WIDEO, AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Bydgoscy uczniowie świętowali Międzynarodowy Dzień Szczęścia. Chcieli, by dziś było wyjątkowo [WIDEO, AUDIO] Bydgoscy uczniowie świętowali Międzynarodowy Dzień Szczęścia. Chcieli, by ten dzień był wyjątkowy; Dawid Olszewski
Ilustracja do artykułu Bydgoscy uczniowie świętowali Międzynarodowy Dzień Szczęścia. Chcieli, by dziś było wyjątkowo [WIDEO, AUDIO]

Uczniowie z Bydgoszczy świętowali Międzynarodowy Dzień Szczęścia. W Zespole Szkół Samochodowych przygotowali dla swoich rówieśników wypieki. Rozdawali koniczyny szczęścia i sentencje.

- Postanowiliśmy uczcić wraz z młodzieżą i samorządem ten wyjątkowy dzień. Organizujemy m.in. dzień domowych wypieków, wylosowaliśmy specjalne numerki, a osoby, które je posiadają nie są dziś odpytywane. Wszyscy są radośni i uśmiechnięci. Na to liczyliśmy - mówi nauczycielka Joanna Żabicka.

Z Joanną Żabicką rozmawiał Dawid Olszewski, reporter Radia ESKA:

 

Materiały wideo i dźwiękowy przygotował Dawid Olszewski, reporter Radia ESKA.

Czytaj także: Bydgoszczanie ponownie zamkną ciepło serc w słoikach. Będzie wiosenna edycja akcji [AUDIO]

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 
Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

25 min
KSW 39 - WYNIKI. Relacja na żywo: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja na żywo: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online na żywo na ESKA.pl.

28 min
KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 na żywo 27 maja! Transmisja będzie udostępniona za darmo? Gdzie szukać streamów? Ściągę dla wszystkich osób, które chcą zobaczyć KSW na Narodowym - podrzucamy na ESKA.pl!

3 godz. 43 min.
KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW na Narodowym to jedno z największych wydarzeń w historii Federacji. Tym bardziej, że bohaterem wieczoru będą Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Kto jeszcze? Lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl

5 godz. 7 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy