Bydgoski radny do żony: "Szmato pierd....a"! Szokujące nagranie przemocy domowej [AUDIO 18+]

Żona bydgoskiego radnego Rafała P. opublikowała na swoim kanale YouTube wstrząsające nagranie. Roi się w nim od bluzgów, wyzwisk i wyraźnie słychać, jak kobieta jest upokarzana i obrażana przez męża.

(Nagranie zaczyna się od 3 min 10 sek, a kończy się na 38 min 35 sek)

"Szmato pierd....”, "bezinicjatywna dziwko", "cwelu jeb..." - to tylko niektóre wyzwiska wobec Karoliny P., które słyszymy na drastycznym nagraniu. Mężczyzna przez ponad pół godziny przeklina, wyzywa i grozi swojej żonie.

Przypomnijmy, że kilka tygodni temu po raz pierwszy dowiedzieliśmy się, że były polityk PiS (od marca nie jest związany z partią) miał znęcać się nad żoną. O pełnym bólu i przemocy życiu z mężem kobieta opowiedziała 7 kwietnia w programie "Pytanie na śniadanie". Towarzyszący kobiecie prawnik mówił o ich zdaniem najbardziej symptomatycznych zdarzeniach.

- Wywożenie do lasu, zrzucanie ze skarpy, wyrzucanie zimą w samej odzieży nocnej na dwór, wyrzucanie telefonów, komórkowych, przebijanie opon - wymieniał mec. Filip Dopierała.

Radny odrzucał zarzuty żony i twierdził, że nie są prawdziwe. Jego zdaniem ich małżeństwo miało rozpaść się z jej winy. Kobieta opublikowała więc w sieci nagranie będące zapisem awantury domowej. Miał ją wszcząć Rafał P. po powrocie z balu charytatywnego.

- Udostępniam to drastyczne nagranie, by zainspirować ludzi do pomocy osobom, które znalazły się w zamkniętym kręgu przemocy domowej, z którego nie sposób się wyrwać bez pomocy otoczenia - napisała w opisie zamieszczonego na YouTube filmu Karolina P. 

Czytaj także: Wiemy, kto zniszczył groby w kujawsko-pomorskiem! To 32-latek z gminy Skępe

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE

YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE

Despacito od kilku tygodni nie schodzi ze szczytów list przebojów! Najpopularniejszy hit na świecie doczekał się wielu polskich przeróbek. Która jest najlepsza? Posłuchajcie, oceńcie i zagłosujcie - na ESKA.pl

25 czerwca 2017, 21:36
Mamed Khalidov - film Moja Walka za darmo ONLINE

Mamed Khalidov - film Moja Walka za darmo ONLINE

Moja Walka: Mamed Khalidov, to historia sportowca i mistrza KSW w reżyserii Sylwestra Latkowskiego. Sprawdź, gdzie obejrzeć film ONLINE w Internecie za darmo.

25 czerwca 2017, 21:36
Julia Wieniawa w mrocznym teledysku Oddycham [VIDEO]

Julia Wieniawa w mrocznym teledysku Oddycham [VIDEO]

Oddycham - nowa piosenka Julii Wieniawy ma już teledysk! Co przedstawia? Przekonajcie się już teraz - na ESKA.pl

25 czerwca 2017, 21:36
Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Jaka będzie pogoda w wakacje 2017? Więcej deszczu czy słońca? Najświeższa długoterminowa prognoza pogody do sprawdzenia w jednym miejscu - na ESKA.pl

25 czerwca 2017, 19:40
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy