Bydgoski radny do żony: "Szmato pierd....a"! Szokujące nagranie przemocy domowej [AUDIO 18+]

Żona bydgoskiego radnego Rafała P. opublikowała na swoim kanale YouTube wstrząsające nagranie. Roi się w nim od bluzgów, wyzwisk i wyraźnie słychać, jak kobieta jest upokarzana i obrażana przez męża.

(Nagranie zaczyna się od 3 min 10 sek, a kończy się na 38 min 35 sek)

"Szmato pierd....”, "bezinicjatywna dziwko", "cwelu jeb..." - to tylko niektóre wyzwiska wobec Karoliny P., które słyszymy na drastycznym nagraniu. Mężczyzna przez ponad pół godziny przeklina, wyzywa i grozi swojej żonie.

Przypomnijmy, że kilka tygodni temu po raz pierwszy dowiedzieliśmy się, że były polityk PiS (od marca nie jest związany z partią) miał znęcać się nad żoną. O pełnym bólu i przemocy życiu z mężem kobieta opowiedziała 7 kwietnia w programie "Pytanie na śniadanie". Towarzyszący kobiecie prawnik mówił o ich zdaniem najbardziej symptomatycznych zdarzeniach.

- Wywożenie do lasu, zrzucanie ze skarpy, wyrzucanie zimą w samej odzieży nocnej na dwór, wyrzucanie telefonów, komórkowych, przebijanie opon - wymieniał mec. Filip Dopierała.

Radny odrzucał zarzuty żony i twierdził, że nie są prawdziwe. Jego zdaniem ich małżeństwo miało rozpaść się z jej winy. Kobieta opublikowała więc w sieci nagranie będące zapisem awantury domowej. Miał ją wszcząć Rafał P. po powrocie z balu charytatywnego.

- Udostępniam to drastyczne nagranie, by zainspirować ludzi do pomocy osobom, które znalazły się w zamkniętym kręgu przemocy domowej, z którego nie sposób się wyrwać bez pomocy otoczenia - napisała w opisie zamieszczonego na YouTube filmu Karolina P. 

Czytaj także: Wiemy, kto zniszczył groby w kujawsko-pomorskiem! To 32-latek z gminy Skępe

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Ariana Grande w Polsce 2017 - koncerty ODWOŁANE. Jak się ubiegać o zwrot?

Ariana Grande w Polsce 2017 - koncerty ODWOŁANE. Jak się ubiegać o zwrot?

Co trzeba zrobić, aby otrzymać zwrot pieniędzy za bilet zakupiony na odwołany koncert Ariany Grande? Sprawdzamy już teraz - na ESKA.pl.

2 godz. 0 min.
Katy Perry w Carpool Karaoke wyjaśnia spór z Taylor Swift: 'To ona zaczęła!'

Katy Perry w Carpool Karaoke wyjaśnia spór z Taylor Swift: 'To ona zaczęła!'

Katy Perry wyznała, że chciała zakończyć kłótnię, ale również ostrzegła Taylor Swift, że powinna się spodziewać reakcji.

3 godz. 12 min.
Mecz Manchester - Ajax 24.05.2017 ONLINE i w TV na żywo. Gdzie i o której oglądać?

Mecz Manchester - Ajax 24.05.2017 ONLINE i w TV na żywo. Gdzie i o której oglądać?

Mecz Manchester United - Ajax Amsterdam to finał Ligi Europy i zarazem drugi najważniejszy mecz klubowy w 2017 roku. Sprawdź, gdzie i o której oglądać transmisję na żywo.

3 godz. 30 min.
Zamach w Manchesterze - ofiary. Kim były?

Zamach w Manchesterze - ofiary. Kim były?

Kim są ofiary ataku terrorystycznego w Manchesterze?

4 godz. 24 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy