Bydgoski radny do żony: "Szmato pierd....a"! Szokujące nagranie przemocy domowej [AUDIO 18+]

Żona bydgoskiego radnego Rafała P. opublikowała na swoim kanale YouTube wstrząsające nagranie. Roi się w nim od bluzgów, wyzwisk i wyraźnie słychać, jak kobieta jest upokarzana i obrażana przez męża.

(Nagranie zaczyna się od 3 min 10 sek, a kończy się na 38 min 35 sek)

"Szmato pierd....”, "bezinicjatywna dziwko", "cwelu jeb..." - to tylko niektóre wyzwiska wobec Karoliny P., które słyszymy na drastycznym nagraniu. Mężczyzna przez ponad pół godziny przeklina, wyzywa i grozi swojej żonie.

Przypomnijmy, że kilka tygodni temu po raz pierwszy dowiedzieliśmy się, że były polityk PiS (od marca nie jest związany z partią) miał znęcać się nad żoną. O pełnym bólu i przemocy życiu z mężem kobieta opowiedziała 7 kwietnia w programie "Pytanie na śniadanie". Towarzyszący kobiecie prawnik mówił o ich zdaniem najbardziej symptomatycznych zdarzeniach.

- Wywożenie do lasu, zrzucanie ze skarpy, wyrzucanie zimą w samej odzieży nocnej na dwór, wyrzucanie telefonów, komórkowych, przebijanie opon - wymieniał mec. Filip Dopierała.

Radny odrzucał zarzuty żony i twierdził, że nie są prawdziwe. Jego zdaniem ich małżeństwo miało rozpaść się z jej winy. Kobieta opublikowała więc w sieci nagranie będące zapisem awantury domowej. Miał ją wszcząć Rafał P. po powrocie z balu charytatywnego.

- Udostępniam to drastyczne nagranie, by zainspirować ludzi do pomocy osobom, które znalazły się w zamkniętym kręgu przemocy domowej, z którego nie sposób się wyrwać bez pomocy otoczenia - napisała w opisie zamieszczonego na YouTube filmu Karolina P. 

Czytaj także: Wiemy, kto zniszczył groby w kujawsko-pomorskiem! To 32-latek z gminy Skępe

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Alicja Ruchała wystąpiła niedawno na festiwalu w Sopocie. O piosenkarce, która wcześniej rzadko pojawiała się w mediach wciąż jeszcze niewiele wiadomo. Informacji o niej postanowiliśmy szukać na Instagramie.

23 sierpnia 2017, 17:10
Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski to jeden z uczestników Azja Express 2, który wspólnie z Michałem Pirógiem będzie walczył o zwycięstwo w programie. Kim jest i czym się zajmuje przystojniak?

23 sierpnia 2017, 16:59
Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron - tego nie pokazano w ostatnim odcinku! Sceny, których nie zobaczyliśmy w serialu znalazły się w filmiku zamieszczonym przez stację HBO na kanale serialu na YouTube.

23 sierpnia 2017, 16:47
Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry wystąpili w Gwiezdnych Wojnach? Taką informację zdradził aktor wcielający się w jedną z głównych ról w filmie. Kogo zagrali królewscy potomkowie?

23 sierpnia 2017, 16:21

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy