Bydgoszczanin wygrał w Lotto blisko 6 milionów złotych! Gdzie dokładnie szczęśliwiec kupił zakład?

Zdjęcie z artykułu: Bydgoszczanin wygrał w Lotto blisko 6 milionów złotych! Gdzie dokładnie szczęśliwiec kupił zakład? Zdjęcie ilustracyjne; gosiak1980/PD/pixabay.com
Ilustracja do artykułu Bydgoszczanin wygrał w Lotto blisko 6 milionów złotych! Gdzie dokładnie szczęśliwiec kupił zakład?

Wtorek 13 czerwca okazał się bardzo szczęśliwy dla jednego z bydgoszczan. W losowaniu Lotto wygrał dokładnie 5 934 325,40 zł. To już osiemnasta "szóstka" w Lotto i Lotto Plus odnotowana w naszym mieście.

Szczęśliwy punkt, w którym zwycięzca kupił zakład Lotto z Plusem na "chybił trafił" na dwa losowania, mieści się przy ul. Solskiego 20.

Oto sześć liczb wartych 6 milionów złotych, które znalazły się w jednym z jego zakładów: 9, 24, 27, 30, 40 i 48.

Czytaj także: Pociąg Słoneczny patrol zabierze bydgoszczan nad morze. Codziennie! [ZDJĘCIA]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Alicja Ruchała wystąpiła niedawno na festiwalu w Sopocie. O piosenkarce, która wcześniej rzadko pojawiała się w mediach wciąż jeszcze niewiele wiadomo. Informacji o niej postanowiliśmy szukać na Instagramie.

23 sierpnia 2017, 17:10
Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski to jeden z uczestników Azja Express 2, który wspólnie z Michałem Pirógiem będzie walczył o zwycięstwo w programie. Kim jest i czym się zajmuje przystojniak?

23 sierpnia 2017, 16:59
Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron - tego nie pokazano w ostatnim odcinku! Sceny, których nie zobaczyliśmy w serialu znalazły się w filmiku zamieszczonym przez stację HBO na kanale serialu na YouTube.

23 sierpnia 2017, 16:47
Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry wystąpili w Gwiezdnych Wojnach? Taką informację zdradził aktor wcielający się w jedną z głównych ról w filmie. Kogo zagrali królewscy potomkowie?

23 sierpnia 2017, 16:21

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy