Były akrobacje z mistrzynią i spora dawka adrenaliny. Patrol ESC odwiedził Jumpin Place [AUDIO, WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: Były akrobacje z mistrzynią i spora dawka adrenaliny. Patrol ESC odwiedził Jumpin Place [AUDIO, WIDEO] ESC w Jumpin Place; Lidia Rachwalska/Radio ESKA
Ilustracja do artykułu Były akrobacje z mistrzynią i spora dawka adrenaliny. Patrol ESC odwiedził Jumpin Place [AUDIO, WIDEO]

Ponoć w 45 minut można spalić na trampolinie nawet 1000 kalorii.

W parku trampolin przy ulicy Zygmunta Augusta spotkaliśmy spragnionych wrażeń bydgoszczan. Ewolucje, które wykonywali trenerzy mogą przyprawić o zawrót głowy. Gimnastykują się głównie młodzi bydgoszczanie, którzy chcą pójść w ślady m.in. Gabrieli Janik, reprezentantki Polski w gimnastyce sportowej. Pod okiem mistrzyni ćwiczyli w wakacje po kilka godzin dziennie.

- Trzeba poświęcić wiele lat, żeby dojść do pożądanego poziomu. Cały czas marzę o Igrzyskach – powiedziała nam Gabiela Janik.

Jumpin Place współpracuje ze szkołami. Realizuje program Stop zwolnieniom z W-F – mówi Remigiusz Nowak, współwłaściciel parku trampolin.

Materiał przygotowała Lidia Rachwalska, reporterka Radia Eska.
 


 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Alicja Ruchała wystąpiła niedawno na festiwalu w Sopocie. O piosenkarce, która wcześniej rzadko pojawiała się w mediach wciąż jeszcze niewiele wiadomo. Informacji o niej postanowiliśmy szukać na Instagramie.

23 sierpnia 2017, 17:10
Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski to jeden z uczestników Azja Express 2, który wspólnie z Michałem Pirógiem będzie walczył o zwycięstwo w programie. Kim jest i czym się zajmuje przystojniak?

23 sierpnia 2017, 16:59
Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron - tego nie pokazano w ostatnim odcinku! Sceny, których nie zobaczyliśmy w serialu znalazły się w filmiku zamieszczonym przez stację HBO na kanale serialu na YouTube.

23 sierpnia 2017, 16:47
Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry wystąpili w Gwiezdnych Wojnach? Taką informację zdradził aktor wcielający się w jedną z głównych ról w filmie. Kogo zagrali królewscy potomkowie?

23 sierpnia 2017, 16:21

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy