Długi weekend czerwcowy na kujawsko-pomorskich drogach: Byli zabici i ranni

Zdjęcie z artykułu: Długi weekend czerwcowy na kujawsko-pomorskich drogach: Byli zabici i ranni Długi weekend czerwcowy na kujawsko-pomorskich drogach: Byli zabici i ranni; www.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl
Ilustracja do artykułu Długi weekend czerwcowy na kujawsko-pomorskich drogach: Byli zabici i ranni

Jak w każdy długi weekend, na drogach panował większy niż zwykle ruch. W Kujawsko-Pomorskiem doszło w sumie do 19 wypadków, w których zginęły 3 osoby.

W akcji "Bezpieczny weekend – Boże Ciało" w województwie kujawsko-pomorskim wzięło udział ponad 3000 policjantów. Od środy od godz. 14 do północy z niedzieli na poniedziałek, na drogach kujawsko-pomorskiego doszło do 19 wypadków, w których zginęły 3 osoby, a 22 osoby zostały ranne. Funkcjonariusze odnotowali też ponad 330 kolizji.

Podczas akcji policjanci reagowali na wykroczenia szczególnie niebezpieczne, m.in. przekraczanie dozwolonej prędkości, nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu czy nieprawidłowe wyprzedzanie. Eliminowali z ruchu osoby kierujące pod wpływem alkoholu.

Czytaj także: Pożar i ewakuacja w bydgoskim szpitalu! Paliło się w jednej z pracowni

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE

YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE

Despacito od kilku tygodni nie schodzi ze szczytów list przebojów! Najpopularniejszy hit na świecie doczekał się wielu polskich przeróbek. Która jest najlepsza? Posłuchajcie, oceńcie i zagłosujcie - na ESKA.pl

25 czerwca 2017, 21:36
Mamed Khalidov - film Moja Walka za darmo ONLINE

Mamed Khalidov - film Moja Walka za darmo ONLINE

Moja Walka: Mamed Khalidov, to historia sportowca i mistrza KSW w reżyserii Sylwestra Latkowskiego. Sprawdź, gdzie obejrzeć film ONLINE w Internecie za darmo.

25 czerwca 2017, 21:36
Julia Wieniawa w mrocznym teledysku Oddycham [VIDEO]

Julia Wieniawa w mrocznym teledysku Oddycham [VIDEO]

Oddycham - nowa piosenka Julii Wieniawy ma już teledysk! Co przedstawia? Przekonajcie się już teraz - na ESKA.pl

25 czerwca 2017, 21:36
Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Jaka będzie pogoda w wakacje 2017? Więcej deszczu czy słońca? Najświeższa długoterminowa prognoza pogody do sprawdzenia w jednym miejscu - na ESKA.pl

25 czerwca 2017, 19:40
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy