Długi weekend czerwcowy na kujawsko-pomorskich drogach: Byli zabici i ranni

Zdjęcie z artykułu: Długi weekend czerwcowy na kujawsko-pomorskich drogach: Byli zabici i ranni Długi weekend czerwcowy na kujawsko-pomorskich drogach: Byli zabici i ranni; www.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl
Ilustracja do artykułu Długi weekend czerwcowy na kujawsko-pomorskich drogach: Byli zabici i ranni

Jak w każdy długi weekend, na drogach panował większy niż zwykle ruch. W Kujawsko-Pomorskiem doszło w sumie do 19 wypadków, w których zginęły 3 osoby.

W akcji "Bezpieczny weekend – Boże Ciało" w województwie kujawsko-pomorskim wzięło udział ponad 3000 policjantów. Od środy od godz. 14 do północy z niedzieli na poniedziałek, na drogach kujawsko-pomorskiego doszło do 19 wypadków, w których zginęły 3 osoby, a 22 osoby zostały ranne. Funkcjonariusze odnotowali też ponad 330 kolizji.

Podczas akcji policjanci reagowali na wykroczenia szczególnie niebezpieczne, m.in. przekraczanie dozwolonej prędkości, nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu czy nieprawidłowe wyprzedzanie. Eliminowali z ruchu osoby kierujące pod wpływem alkoholu.

Czytaj także: Pożar i ewakuacja w bydgoskim szpitalu! Paliło się w jednej z pracowni

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Alicja Ruchała wystąpiła niedawno na festiwalu w Sopocie. O piosenkarce, która wcześniej rzadko pojawiała się w mediach wciąż jeszcze niewiele wiadomo. Informacji o niej postanowiliśmy szukać na Instagramie.

23 sierpnia 2017, 17:10
Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski to jeden z uczestników Azja Express 2, który wspólnie z Michałem Pirógiem będzie walczył o zwycięstwo w programie. Kim jest i czym się zajmuje przystojniak?

23 sierpnia 2017, 16:59
Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron - tego nie pokazano w ostatnim odcinku! Sceny, których nie zobaczyliśmy w serialu znalazły się w filmiku zamieszczonym przez stację HBO na kanale serialu na YouTube.

23 sierpnia 2017, 16:47
Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry wystąpili w Gwiezdnych Wojnach? Taką informację zdradził aktor wcielający się w jedną z głównych ról w filmie. Kogo zagrali królewscy potomkowie?

23 sierpnia 2017, 16:21

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy