Do Rzymu z Bydgoszczy już nie polecimy. Dzis odlatuje ostatni samolot na tej trasie

Zdjęcie z artykułu: Do Rzymu z Bydgoszczy już nie polecimy. Dzis odlatuje ostatni samolot na tej trasie Samoloty do Rzymu już nie polecą z Bydgoszczy; Didgeman/cc0/pixabay.com
Ilustracja do artykułu Do Rzymu z Bydgoszczy już nie polecimy. Dzis odlatuje ostatni samolot na tej trasie

Powodem zawieszenia kursów na tej linii jest zbyt małe zainteresowanie. Ostatni samolot z Bydgoszczy do Rzymu odleci dzisiaj o godz. 14.25.

W poniedziałek 17 lipca po raz ostatni z Portu Lotniczego w Bydgoszczy odleci samolot do Rzymu. Połączenie było nieopłacalne, bo zainteresowanie tym kierunkiem było bardzo małe. Powodem mogły być również dość wysokie ceny biletów oferowanych przez linię Mistral Air.

Pasażerowie, którzy wykupili już bilety na późniejsze loty z Bydgoszczy do Rzymu mogą liczyć na całkowity zwrot kosztów. Pieniądze otrzymają zarówno pasażerowie, którzy zakupili bilety w punkcie stacjonarnym, jak i przez internet. Jednak w pierwszym momencie na takie rozwiązanie mogli liczyć tylko kupujący bilety w kasie, bowiem port czekał na przelew od przewoźnika.

Rejsy do Rzymu to jedyne zlikwidowane połączenie w tym sezonie.  najbliższym czasie planowane jest uruchomienie połączeń z Ukrainą, które wykonywać będzie LOT. Z kolei od końca października zwiększona zostanie liczba kursów na trasie Bydgoszcz - Frankfurt. Samoloty będą na niej latać codziennie.

Czytaj także: 10 medali dla młodych lekkoatletów z Polski. Mistrzostwa Europy do lat 23 w Bydgoszczy zakończone!

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.

2 godz. 58 min.
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 

3 godz. 30 min.
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!

3 godz. 31 min.
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.

8 godz. 23 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy