Działo się! Pokazy sportowe, koncerty i zabawy dla dzieci. Za nami kolejna Kolacja na Wyspie- Fit Festiwal [WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: Działo się! Pokazy sportowe, koncerty i zabawy dla dzieci. Za nami kolejna Kolacja na Wyspie- Fit Festiwal [WIDEO] Kolacja Na Wyspie- Fit Festiwal; Lidia Rachwalska/Radio ESKA
Ilustracja do artykułu Działo się! Pokazy sportowe, koncerty i zabawy dla dzieci. Za nami kolejna Kolacja na Wyspie- Fit Festiwal [WIDEO]

Bydgoszczanie, którzy odwiedzili Wyspę Młyńską przez cały dzień mogli korzystać z licznych atrakcji.

 Było mnóstwo sportowych akcji. Dzieci mogły pograć w koszykówkę, pobawić się w dmuchanym miasteczku. Instruktorzy uczyli grać w golfa. Można było potrenować ciało na trampolinach. Były zajęcia sportowe z trenerem personalnym Igorem Bilinskyim a także porady dietetyka oraz kosmetologa. Na scenie pojawiły się także piękne bydgoszczanki. Odbyły się wybory Miss Tygodnika Bydgoskiego. Można było poleniuchować na leżakach.

Nie mogło także zabraknąć specjalisty od kozłowania. Wyjątkowy popis swoich umiejętności dali m.in. Mateusz „Kofi” Kufel, Karolina Gajewska – Contortion act - półfinalistka 8. edycji „Mam Talent”. Na miejscu był także patrol Eska Summer City.

Działo się, działo!


 

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Alicja Ruchała wystąpiła niedawno na festiwalu w Sopocie. O piosenkarce, która wcześniej rzadko pojawiała się w mediach wciąż jeszcze niewiele wiadomo. Informacji o niej postanowiliśmy szukać na Instagramie.

23 sierpnia 2017, 17:10
Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski to jeden z uczestników Azja Express 2, który wspólnie z Michałem Pirógiem będzie walczył o zwycięstwo w programie. Kim jest i czym się zajmuje przystojniak?

23 sierpnia 2017, 16:59
Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron - tego nie pokazano w ostatnim odcinku! Sceny, których nie zobaczyliśmy w serialu znalazły się w filmiku zamieszczonym przez stację HBO na kanale serialu na YouTube.

23 sierpnia 2017, 16:47
Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry wystąpili w Gwiezdnych Wojnach? Taką informację zdradził aktor wcielający się w jedną z głównych ról w filmie. Kogo zagrali królewscy potomkowie?

23 sierpnia 2017, 16:21

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy