Dziwaczny samochód jeździ po Bydgoszczy! Robi zdjęcia w całym mieście

Zdjęcie z artykułu: Dziwaczny samochód jeździ po Bydgoszczy! Robi zdjęcia w całym mieście Dziwaczny samochód jeździ po Bydgoszczy! Robi zdjęcia w całym mieście; CC0 Public Domain/Pixabay.com
Ilustracja do artykułu Dziwaczny samochód jeździ po Bydgoszczy! Robi zdjęcia w całym mieście

Gdy go zobaczycie na pewno zwróci waszą uwagę. Naszpikowany sprzętem fotografującym samochód dokumentuje wygląd bydgoskich ulic. Będzie po nich jeździł przez najbliższych kilkanaście dni.  

Swoisty szpieg na kółkach zbiera materiał fotograficzny, który zostanie wykorzystany do aktualizacji wirtualnej mapy naszego miasta w internecie.

Chodzi o zarejestrowanie rzeczywistego wyglądu danego miejsca. Tak zwany street view pozwala na wirtualną podróż po wyszukanym w internetowej mapie punkcie. Dzięki pozyskaniu zdjęć bydgoskich ulic będą one widoczne z perspektywy przechodnia, który potrafi obracać się o 360 stopni.

Obecnie wykonywane w Bydgoszczy zdjęcia zastąpią te zrobione w naszym mieście kilka lat temu. W sieci powinny być osiągalne w całej okazałości najwcześniej za kilka tygodni.


 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.

2 godz. 57 min.
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 

3 godz. 29 min.
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!

3 godz. 30 min.
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.

8 godz. 22 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy