Dziwaczny samochód jeździ po Bydgoszczy! Robi zdjęcia w całym mieście

Zdjęcie z artykułu: Dziwaczny samochód jeździ po Bydgoszczy! Robi zdjęcia w całym mieście Dziwaczny samochód jeździ po Bydgoszczy! Robi zdjęcia w całym mieście; CC0 Public Domain/Pixabay.com
Ilustracja do artykułu Dziwaczny samochód jeździ po Bydgoszczy! Robi zdjęcia w całym mieście

Gdy go zobaczycie na pewno zwróci waszą uwagę. Naszpikowany sprzętem fotografującym samochód dokumentuje wygląd bydgoskich ulic. Będzie po nich jeździł przez najbliższych kilkanaście dni.  

Swoisty szpieg na kółkach zbiera materiał fotograficzny, który zostanie wykorzystany do aktualizacji wirtualnej mapy naszego miasta w internecie.

Chodzi o zarejestrowanie rzeczywistego wyglądu danego miejsca. Tak zwany street view pozwala na wirtualną podróż po wyszukanym w internetowej mapie punkcie. Dzięki pozyskaniu zdjęć bydgoskich ulic będą one widoczne z perspektywy przechodnia, który potrafi obracać się o 360 stopni.

Obecnie wykonywane w Bydgoszczy zdjęcia zastąpią te zrobione w naszym mieście kilka lat temu. W sieci powinny być osiągalne w całej okazałości najwcześniej za kilka tygodni.


 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

18 min
KSW 39 - WYNIKI. Relacja na żywo: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja na żywo: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online na żywo na ESKA.pl.

21 min
KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 na żywo 27 maja! Transmisja będzie udostępniona za darmo? Gdzie szukać streamów? Ściągę dla wszystkich osób, które chcą zobaczyć KSW na Narodowym - podrzucamy na ESKA.pl!

3 godz. 36 min.
KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW na Narodowym to jedno z największych wydarzeń w historii Federacji. Tym bardziej, że bohaterem wieczoru będą Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Kto jeszcze? Lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl

5 godz. 0 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy