Pożar i ewakuacja w bydgoskim szpitalu! Paliło się w jednej z pracowni

Zdjęcie z artykułu: Pożar i ewakuacja w bydgoskim szpitalu! Paliło się w jednej z pracowni Ewakuacja w bydgoskim szpitalu! Powodem był pożar; By Pit1233 (Own work) [CC0], via Wikimedia Commons
Ilustracja do artykułu Pożar i ewakuacja w bydgoskim szpitalu! Paliło się w jednej z pracowni

Dziś rano doszło do pożaru w szpitalu MSW przy ul. Markwarta w Bydgoszczy. Pacjenci i pracownicy placówki musieli zostać natychmiast ewakuowani.

Pożar i ogromne zadymienie spowodowała awaria instalacji elektrycznej urządzenia w pracowni tomograficznej. O zdarzeniu strażacy poinformowali o godz. 7.34.

- Przed przybyciem straży ewakuowało się 50 pacjentów przybyłych na badania, potem jeszcze 15 osób personelu i 8 pacjentów z piętra powyżej. Na miejscu 4 zastępy straży pożarnej. Pożar opanowany – informuje Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej.

Czytaj także: Wakacje za granicą? Zabezpiecz się i zabierz ze sobą EKUZ - apeluje NFZ w Bydgoszczy

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to spektakularne i rzadkie zjawisko astronomiczne, które będziemy mieli okazję podziwiać już 21 sierpnia. Umożliwi nam to transmisja na żywo. Gdzie oglądać całkowite zaćmienie Słońca 2017?

47 min
10 dowodów, że wakacje szkodzą zdrowiu

10 dowodów, że wakacje szkodzą zdrowiu

Wakacje szkodzą zdrowiu? Niektórym na pewno! Sprawdź, co przytrafiło się największym wakacyjnym pechowcom i nie popełnij ich błędu, podczas swojego urlopu.

48 min
Łukasz Jakóbiak - kim jest autor wizualizacji wizyty u Ellen DeGeneres?

Łukasz Jakóbiak - kim jest autor wizualizacji wizyty u Ellen DeGeneres?

Łukasz Jakóbiak w Azja Express 2. Kim jest kolega Joanny Przetakiewicz? To on jest odpowiedzialny za wizualizację wizyty u Ellen DeGeneres!

51 min
Syn Filipa Chajzera będzie miał na imię... Ojciec zdradził imię syna!

Syn Filipa Chajzera będzie miał na imię... Ojciec zdradził imię syna!

Filip Chajzer ujawnił imię swojego spodzewanego dziecka. Zaskoczył wszystkich mówiąc o tym podczas oprowadzania kamery TVNu po kulisach sceny festiwalu w Sopocie. 

1 godz. 36 min.

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy