Pożar i ewakuacja w bydgoskim szpitalu! Paliło się w jednej z pracowni

Zdjęcie z artykułu: Pożar i ewakuacja w bydgoskim szpitalu! Paliło się w jednej z pracowni Ewakuacja w bydgoskim szpitalu! Powodem był pożar; By Pit1233 (Own work) [CC0], via Wikimedia Commons
Ilustracja do artykułu Pożar i ewakuacja w bydgoskim szpitalu! Paliło się w jednej z pracowni

Dziś rano doszło do pożaru w szpitalu MSW przy ul. Markwarta w Bydgoszczy. Pacjenci i pracownicy placówki musieli zostać natychmiast ewakuowani.

Pożar i ogromne zadymienie spowodowała awaria instalacji elektrycznej urządzenia w pracowni tomograficznej. O zdarzeniu strażacy poinformowali o godz. 7.34.

- Przed przybyciem straży ewakuowało się 50 pacjentów przybyłych na badania, potem jeszcze 15 osób personelu i 8 pacjentów z piętra powyżej. Na miejscu 4 zastępy straży pożarnej. Pożar opanowany – informuje Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej.

Czytaj także: Wakacje za granicą? Zabezpiecz się i zabierz ze sobą EKUZ - apeluje NFZ w Bydgoszczy

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE

YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE

Despacito od kilku tygodni nie schodzi ze szczytów list przebojów! Najpopularniejszy hit na świecie doczekał się wielu polskich przeróbek. Która jest najlepsza? Posłuchajcie, oceńcie i zagłosujcie - na ESKA.pl

25 czerwca 2017, 21:36
Mamed Khalidov - film Moja Walka za darmo ONLINE

Mamed Khalidov - film Moja Walka za darmo ONLINE

Moja Walka: Mamed Khalidov, to historia sportowca i mistrza KSW w reżyserii Sylwestra Latkowskiego. Sprawdź, gdzie obejrzeć film ONLINE w Internecie za darmo.

25 czerwca 2017, 21:36
Julia Wieniawa w mrocznym teledysku Oddycham [VIDEO]

Julia Wieniawa w mrocznym teledysku Oddycham [VIDEO]

Oddycham - nowa piosenka Julii Wieniawy ma już teledysk! Co przedstawia? Przekonajcie się już teraz - na ESKA.pl

25 czerwca 2017, 21:36
Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Jaka będzie pogoda w wakacje 2017? Więcej deszczu czy słońca? Najświeższa długoterminowa prognoza pogody do sprawdzenia w jednym miejscu - na ESKA.pl

25 czerwca 2017, 19:40
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy