Grudziądz: Na ulicy znaleziono chłopca, ma ok. 2 lat. Policja próbuje ustalić tożsamość [ZDJĘCIA]

Grudziądz: Na ulicy znaleziono chłopca, ma ok. 2 lat. To jego rzeczy. Poznajecie? 5 Grudziądz: Na ulicy znaleziono chłopca, ma ok. 2 lat. To jego rzeczy. Poznajecie?
Grudziądz: Na ulicy znaleziono chłopca, ma ok. 2 lat. To jego rzeczy. Poznajecie? / KWP Bydgoszcz
Ilustracja do artykułu: Grudziądz: Na ulicy znaleziono chłopca, ma ok. 2 lat. Policja próbuje ustalić tożsamość [ZDJĘCIA]

Komenda Miejska Policji w Grudziądzu próbuje ustalić tożsamość chłopca znalezionego w niedzielę późnym wieczorem, niedaleko sklepu monopolowego.  

Sprawa jest pilna. W galerii powyżej dostępne są zdjęcia rzeczy znalezionych przy chłopcu. Fotografie dziecka policja opublikowała na swojej stronie. Poniżej dostępny jest zaś policyjny komunikat, jaki otrzymaliśmy:

Komenda Miejska Policja w Grudziądzu prowadzi czynności zmierzające do ustalenia tożsamości nn chłopca, który w dniu wczorajszym około godz. 22:00 został znaleziony w Grudziądzu przy Alei 23 Stycznia w rejonie sklepu monopolowego Borys.

Rysopis: wiek z wyglądu 1,5-2,5 lat, wzrost około 90 cm, waga około 13,5 kg szczupłej budowy ciała, włosy krótkie koloru jasnego.

Posiadane przedmioty: wózek dziecięcy - spacerówka: materiał kolor fioletowego w kratkę, stelaż koloru granatowego z żółtymi elementami.

W przypadku rozpoznania lub ustalenia tożsamości dziecka proszę powiadomić dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu.

 

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.

2 godz. 59 min.
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 

3 godz. 31 min.
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!

3 godz. 32 min.
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.

8 godz. 24 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy