Masowe zatrzymania samochodów w Kujawsko-Pomorskiem! Policja kontroluje kierowców

Zdjęcie z artykułu: Masowe zatrzymania samochodów w Kujawsko-Pomorskiem! Policja kontroluje kierowców akcja pasy; www.policja.pl
Ilustracja do artykułu Masowe zatrzymania samochodów w Kujawsko-Pomorskiem! Policja kontroluje kierowców

W czwartek 16 marca na drogach w całej Polsce spotkacie więcej patroli drogówki niż zwykle. Również w Kujawsko-Pomorskiem policjanci prowadzą akcję "Pasy". Kontrolują, czy kierowcy pamiętają o zapinaniu pasów i przewożą dzieci w fotelikach.

Akcja trwa od wczesnego rana w całej Polsce. Funkcjonariusze drogówki w trakcie dzisiejszych kontroli skupiają się na sprawdzaniu, czy kierowcy pamiętają o obowiązku zapinaniu pasów bezpieczeństwa.

Podczas dzisiejszych kontroli funkcjonariusze zwracają też uwagę na bezpieczeństwo przewożonych dzieci w fotelikach. Za nieprawidłowe przewożenie dziecka w pojeździe grozi 150 zł mandatu i 6 punktów karnych.

Przypominamy, że w przypadku przyłapania na jeździe bez zapiętych pasów kierowcy grozi mandat w wysokości 100 zł. Taka sama grozi za przewożenia pasażerów bez zapiętych pasów.

Akcja "Pasy" potrwa przez cały dzień, aż do godz. 22.

Czytaj także: Młody kierowca zginął w wypadku. Czołowo zderzyły się dwa auta [ZDJĘCIA]

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Jarmark Wielkanocny 2017 - kiedy i w których miastach?

Jarmark Wielkanocny 2017 - kiedy i w których miastach?

Wielkanoc coraz bliżej! W niektórych miastach pojawiły się już jarmarki wielkanocne, na których znajdziecie świąteczne produkty. Co i w którym miejscu będą kiermasze? Przekonajcie się na ESKA.pl

20 min
Milionerzy: pytanie za pół miliona o gitarę akustyczną!

Milionerzy: pytanie za pół miliona o gitarę akustyczną!

Pytanie o gitarę akustyczną przerosło jedną z uczestniczek Milionerów, która postanowiła wycofać się z gry i zabrać 250 tys. zł. 

34 min
Facebook może przestać działać! Co się zmieni?

Facebook może przestać działać! Co się zmieni?

Facebook przestał działać? Nie wiesz, o co chodzi, ale aplikacja FB jest nieaktywna? Znamy przyczynę problemu!

1 godz. 14 min.
Victoria Beckham w Carpool Karaoke! Co zaśpiewała?

Victoria Beckham w Carpool Karaoke! Co zaśpiewała?

Victoria Beckham w Carpool Karaoke powraca do śpiewania! Pomimo tego, że była członkini Spice Girls już dawno porzuciła karierę muzyczną, to dla Jamesa Cordena zrobiła wyjątek.

1 godz. 31 min.

Bieg po Nowe Życie już w ten weekend. Zapraszamy do Wisły!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy