Masowe zatrzymania samochodów w Kujawsko-Pomorskiem! Policja kontroluje kierowców

Zdjęcie z artykułu: Masowe zatrzymania samochodów w Kujawsko-Pomorskiem! Policja kontroluje kierowców akcja pasy; www.policja.pl
Ilustracja do artykułu Masowe zatrzymania samochodów w Kujawsko-Pomorskiem! Policja kontroluje kierowców

W czwartek 16 marca na drogach w całej Polsce spotkacie więcej patroli drogówki niż zwykle. Również w Kujawsko-Pomorskiem policjanci prowadzą akcję "Pasy". Kontrolują, czy kierowcy pamiętają o zapinaniu pasów i przewożą dzieci w fotelikach.

Akcja trwa od wczesnego rana w całej Polsce. Funkcjonariusze drogówki w trakcie dzisiejszych kontroli skupiają się na sprawdzaniu, czy kierowcy pamiętają o obowiązku zapinaniu pasów bezpieczeństwa.

Podczas dzisiejszych kontroli funkcjonariusze zwracają też uwagę na bezpieczeństwo przewożonych dzieci w fotelikach. Za nieprawidłowe przewożenie dziecka w pojeździe grozi 150 zł mandatu i 6 punktów karnych.

Przypominamy, że w przypadku przyłapania na jeździe bez zapiętych pasów kierowcy grozi mandat w wysokości 100 zł. Taka sama grozi za przewożenia pasażerów bez zapiętych pasów.

Akcja "Pasy" potrwa przez cały dzień, aż do godz. 22.

Czytaj także: Młody kierowca zginął w wypadku. Czołowo zderzyły się dwa auta [ZDJĘCIA]

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.

2 godz. 55 min.
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 

3 godz. 27 min.
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!

3 godz. 28 min.
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.

8 godz. 20 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy