Napadli na dzieci i opiekunkę kolonii. Mieszkańcy Bydgoszczy zatrzymani!

Zdjęcie z artykułu: Napadli na dzieci i opiekunkę kolonii. Mieszkańcy Bydgoszczy zatrzymani! Dwoje bydgoszczan napadło na kolonistów; 3839153/cc0/pixabay.com
Ilustracja do artykułu Napadli na dzieci i opiekunkę kolonii. Mieszkańcy Bydgoszczy zatrzymani!

Dwoje mieszkańców Bydgoszczy zostało zatrzymanych w Międzyzdrojach za napaść i pobicie... kolonistów. Napastnikom grozi do trzech lat więzienia.

Do zdarzenia doszło tydzień temu w Międzyzdrojach. Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim odebrał zgłoszenie o pobiciu grupy kolonistów oraz opiekunki przez dwoje młodych ludzi. Na miejscu okazało się, że 23-latek i 21-latka z Bydgoszczy napadli bez powodu na młodzież kolonijną.

Napastnicy najpierw wyzywali i obrażali kolonistów, a po chwili 21-latka zaatakowała opiekunkę grupy. Jej towarzysz zaatakował dzieci. W ich obronie stanął przechodzień, a napastnicy uciekli. Przybyli na miejsce policjanci udzielili pomocy poszkodowanym. Napastników szybko zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie. Bydgoszczanie usłyszeli już zarzuty pobicia. Grozi im za to do 3 lat więzienia. 

Czytaj także: Ogromne korki na A1 w kierunku Gdańska! Kilkadziesiąt minut czekania na bramkach [WIDEO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.

2 godz. 58 min.
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 

3 godz. 30 min.
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!

3 godz. 31 min.
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.

8 godz. 23 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy