Nietypowy widok w Bydgoszczy: Kilkunastu policjantów obserwujących skrzyżowanie. Co robili? [WIDEO, ZDJĘCIA]

Funkcjonariusze rywalizujący w konkursie "Policjant Ruchu Drogowego 2017" 5 ZOBACZCIE zmagania w jednej z konkurencji konkursu "Policjant Ruchu Drogowego 2017"
Funkcjonariusze rywalizujący w konkursie "Policjant Ruchu Drogowego 2017" / Dawid Olszewski
Ilustracja do artykułu: Nietypowy widok w Bydgoszczy: Kilkunastu policjantów obserwujących skrzyżowanie. Co robili? [WIDEO, ZDJĘCIA]

W poniedziałek 19 czerwca w Bydgoszczy rozpoczęły się eliminacje wojewódzkie do ogólnopolskiego konkursu "Policjant Ruchu Drogowego 2017". Funkcjonariusze konkurują w różnych kategoriach, m.in. kierowania ruchem. Wyłączyli więc sygnalizację na skrzyżowaniu Skłodowskiej i Gajowej, by pokazać swoje umiejętności.

- Będziemy oceniać, jak policjant zachowuje się na skrzyżowaniu, jak upłynnia ruch i kieruje. To będzie oceniane przez czterech sędziów – mówi podinspektor Maciej Zdunowski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Kierowanie ruchem na skrzyżowaniu to nie jest łatwe zadanie. - Trzeba dużo ćwiczyć. Najważniejsze, żeby kierowca wiedział czego od niego oczekuję - przyznaje Tomasz Mówiński z wydziału ruchu drogowego w Toruniu, którzy bierze udział w konkursie.

We wtorek 20 czerwca funkcjonariusze sprawdzą swoją wiedzę z zasad ruchu drogowego.​

ZOBACZCIE materiał przygotowany przez Dawida Olszewskiego, reportera Radia ESKA:

 

Czytaj także: Konsekwencje pożaru w szpitalu MSWiA w Bydgoszczy: Pacjenci na badanie będą odsyłani do innych placówek

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE

YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE

Despacito od kilku tygodni nie schodzi ze szczytów list przebojów! Najpopularniejszy hit na świecie doczekał się wielu polskich przeróbek. Która jest najlepsza? Posłuchajcie, oceńcie i zagłosujcie - na ESKA.pl

25 czerwca 2017, 21:36
Mamed Khalidov - film Moja Walka za darmo ONLINE

Mamed Khalidov - film Moja Walka za darmo ONLINE

Moja Walka: Mamed Khalidov, to historia sportowca i mistrza KSW w reżyserii Sylwestra Latkowskiego. Sprawdź, gdzie obejrzeć film ONLINE w Internecie za darmo.

25 czerwca 2017, 21:36
Julia Wieniawa w mrocznym teledysku Oddycham [VIDEO]

Julia Wieniawa w mrocznym teledysku Oddycham [VIDEO]

Oddycham - nowa piosenka Julii Wieniawy ma już teledysk! Co przedstawia? Przekonajcie się już teraz - na ESKA.pl

25 czerwca 2017, 21:36
Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Jaka będzie pogoda w wakacje 2017? Więcej deszczu czy słońca? Najświeższa długoterminowa prognoza pogody do sprawdzenia w jednym miejscu - na ESKA.pl

25 czerwca 2017, 19:40
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy