Nietypowy widok w Bydgoszczy: Kilkunastu policjantów obserwujących skrzyżowanie. Co robili? [WIDEO, ZDJĘCIA]

Funkcjonariusze rywalizujący w konkursie "Policjant Ruchu Drogowego 2017" 5 ZOBACZCIE zmagania w jednej z konkurencji konkursu "Policjant Ruchu Drogowego 2017"
Funkcjonariusze rywalizujący w konkursie "Policjant Ruchu Drogowego 2017" / Dawid Olszewski
Ilustracja do artykułu: Nietypowy widok w Bydgoszczy: Kilkunastu policjantów obserwujących skrzyżowanie. Co robili? [WIDEO, ZDJĘCIA]

W poniedziałek 19 czerwca w Bydgoszczy rozpoczęły się eliminacje wojewódzkie do ogólnopolskiego konkursu "Policjant Ruchu Drogowego 2017". Funkcjonariusze konkurują w różnych kategoriach, m.in. kierowania ruchem. Wyłączyli więc sygnalizację na skrzyżowaniu Skłodowskiej i Gajowej, by pokazać swoje umiejętności.

- Będziemy oceniać, jak policjant zachowuje się na skrzyżowaniu, jak upłynnia ruch i kieruje. To będzie oceniane przez czterech sędziów – mówi podinspektor Maciej Zdunowski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Kierowanie ruchem na skrzyżowaniu to nie jest łatwe zadanie. - Trzeba dużo ćwiczyć. Najważniejsze, żeby kierowca wiedział czego od niego oczekuję - przyznaje Tomasz Mówiński z wydziału ruchu drogowego w Toruniu, którzy bierze udział w konkursie.

We wtorek 20 czerwca funkcjonariusze sprawdzą swoją wiedzę z zasad ruchu drogowego.​

ZOBACZCIE materiał przygotowany przez Dawida Olszewskiego, reportera Radia ESKA:

 

Czytaj także: Konsekwencje pożaru w szpitalu MSWiA w Bydgoszczy: Pacjenci na badanie będą odsyłani do innych placówek

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Alicja Ruchała wystąpiła niedawno na festiwalu w Sopocie. O piosenkarce, która wcześniej rzadko pojawiała się w mediach wciąż jeszcze niewiele wiadomo. Informacji o niej postanowiliśmy szukać na Instagramie.

23 sierpnia 2017, 17:10
Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski to jeden z uczestników Azja Express 2, który wspólnie z Michałem Pirógiem będzie walczył o zwycięstwo w programie. Kim jest i czym się zajmuje przystojniak?

23 sierpnia 2017, 16:59
Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron - tego nie pokazano w ostatnim odcinku! Sceny, których nie zobaczyliśmy w serialu znalazły się w filmiku zamieszczonym przez stację HBO na kanale serialu na YouTube.

23 sierpnia 2017, 16:47
Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry wystąpili w Gwiezdnych Wojnach? Taką informację zdradził aktor wcielający się w jedną z głównych ról w filmie. Kogo zagrali królewscy potomkowie?

23 sierpnia 2017, 16:21

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy