Papugarnia w Bydgoszczy już otwarta. 80 ptaków do podziwiania [WIDEO NOWA TV 24 GODZINY]

Zdjęcie z artykułu: Papugarnia w Bydgoszczy już otwarta. 80 ptaków do podziwiania [WIDEO NOWA TV 24 GODZINY] Papugarnia w Bydgoszczy już otwarta. 80 ptaków do podziwiania [GODZINY OTWARCIA, CENNIK]; fot. kheinz, pixabay.com, CC0 Public Domain
Ilustracja do artykułu Papugarnia w Bydgoszczy już otwarta. 80 ptaków do podziwiania [WIDEO NOWA TV 24 GODZINY]

Uwielbiają siadać na ramieniu czy na głowie. Lubią, gdy podaje im się kubek z karmą. A najbardziej  lubią świecidełka. Papugi zagościły w Bydgoszczy - w największej papugarni w Europie.

Nie ma tu klatek, ptaki latają swobodnie. To miejsce stworzyli Włodzimierz Sieczkowski i Przemysław Król. Pierwsza Papugarnia powstała w Stargardzie koło Szczecina, druga w Gdańsku. Ta w Bydgoszczy jest największa. Na 300 metrach kwadratowych lata około 80 ptaków.

ZOBACZCIE materiał z NOWA TV 24 GODZINY:


Z Włodzimierzem Sieczkowskim rozmawiała reporterka Eski, Dorota Lakner. Posłuchajcie tutaj:


Papugarnia Bydgoszcz została otwarta 4 stycznia. Jest czynna codziennie w godz. 10.00-18.00. Będzie także otwarta w najbliższy piątek, 6 stycznia (także w godz. 10.00-18.00). Bilet normalny kosztuje 16 zł. Ulgowy (dzieci, emeryci i renciści) - 11 zł. Studenci za wejście zapłacą 13 zł. Dzieci do lat 2 - wstęp darmowy. Dostępne są też m.in. bilety rodzinne i grupowe.

Papugarnia Bydgoszcz mieści się przy ul. Grunwaldzkiej 227. Dodatkowe informacje są dostępne tutaj.

W tych miejscach w Bydgoszczy kręcono "Czterech pancernych i psa". Znasz je wszystkie? [GALERIA, MAPA, AUDIO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Grammy 2017: Adele wystąpi na gali rozdania nagród

Grammy 2017: Adele wystąpi na gali rozdania nagród

Występ Adele na Grammy 2017 - to już pewne! Gwiazda będzie się starała zatrzeć złe wrażenie po wielkiej wpadce z zeszłego roku.

23 stycznia 2017, 17:52
Kamil Bednarek o Eurowizji! Weźmie udział? [WYWIAD VIDEO]

Kamil Bednarek o Eurowizji! Weźmie udział? [WYWIAD VIDEO]

Kamil Bednarek, czyli jeden z najpopularniejszych wokalistów w Polsce odwiedził studio Radia ESKA. Jednym z tematów rozmowy z redaktorem ESKA.pl była Eurowizja! Co sądzi o konkursie? Czy weźmie w nim udział? Jak podobał mu się występ Michała Szpaka? Dowiedzcie się oglądając wywiad video na ESKA.pl!

23 stycznia 2017, 17:39
Krzysztof Rutkowski walczy z rakiem. Będzie specjalny koncert dla Tarzan Boy

Krzysztof Rutkowski walczy z rakiem. Będzie specjalny koncert dla Tarzan Boy

Krzysztof Rutkowski walczy z rakiem. Z tego powodu gwiazdy disco polo organizują koncert charytatywny, z którego dochód pójdzie na leczenie lidera grupy Tarzan Boy. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.

23 stycznia 2017, 17:18
Popek, Sobota i Matheo - zostań czwartym królem i wystąp w teledysku Dom!

Popek, Sobota i Matheo - zostań czwartym królem i wystąp w teledysku Dom!

Popek, Sobota i Matheo dają wam niepowtarzalną możliwość pojawienia się w ich teledysku! Co trzeba zrobić, by wystąpić w klipie do singla pt. Dom? Szczegóły podrzucamy na ESKA.pl!

23 stycznia 2017, 16:45
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy