Papugarnia w Bydgoszczy już otwarta. 80 ptaków do podziwiania [WIDEO NOWA TV 24 GODZINY]

Zdjęcie z artykułu: Papugarnia w Bydgoszczy już otwarta. 80 ptaków do podziwiania [WIDEO NOWA TV 24 GODZINY] Papugarnia w Bydgoszczy już otwarta. 80 ptaków do podziwiania [GODZINY OTWARCIA, CENNIK]; fot. kheinz, pixabay.com, CC0 Public Domain
Ilustracja do artykułu Papugarnia w Bydgoszczy już otwarta. 80 ptaków do podziwiania [WIDEO NOWA TV 24 GODZINY]

Uwielbiają siadać na ramieniu czy na głowie. Lubią, gdy podaje im się kubek z karmą. A najbardziej  lubią świecidełka. Papugi zagościły w Bydgoszczy - w największej papugarni w Europie.

Nie ma tu klatek, ptaki latają swobodnie. To miejsce stworzyli Włodzimierz Sieczkowski i Przemysław Król. Pierwsza Papugarnia powstała w Stargardzie koło Szczecina, druga w Gdańsku. Ta w Bydgoszczy jest największa. Na 300 metrach kwadratowych lata około 80 ptaków.

ZOBACZCIE materiał z NOWA TV 24 GODZINY:


Z Włodzimierzem Sieczkowskim rozmawiała reporterka Eski, Dorota Lakner. Posłuchajcie tutaj:


Papugarnia Bydgoszcz została otwarta 4 stycznia. Jest czynna codziennie w godz. 10.00-18.00. Będzie także otwarta w najbliższy piątek, 6 stycznia (także w godz. 10.00-18.00). Bilet normalny kosztuje 16 zł. Ulgowy (dzieci, emeryci i renciści) - 11 zł. Studenci za wejście zapłacą 13 zł. Dzieci do lat 2 - wstęp darmowy. Dostępne są też m.in. bilety rodzinne i grupowe.

Papugarnia Bydgoszcz mieści się przy ul. Grunwaldzkiej 227. Dodatkowe informacje są dostępne tutaj.

W tych miejscach w Bydgoszczy kręcono "Czterech pancernych i psa". Znasz je wszystkie? [GALERIA, MAPA, AUDIO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Mecz 21.02.17. Manchester City - Monaco: ONLINE i w TV

Mecz 21.02.17. Manchester City - Monaco: ONLINE i w TV

Manchester City - Monaco już 21 lutego 2017! Gdzie i o której oglądać mecz na żywo w internecie i telewizji? Czy transmisja będzie za darmo? Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl

21 lutego 2017, 20:31
Dentysta śpiewa nowa wersję Shape Of You Eda Sheerana [VIDEO]

Dentysta śpiewa nowa wersję Shape Of You Eda Sheerana [VIDEO]

Takiego wersji Shape Of You jeszcze nie słyszeliście! Zabawny dentysta postanowił przerobić przebój Eda Sheerana i zaśpiewać go swoim pacjentom!

21 lutego 2017, 17:05
Film o Britney Spears - data polskiej premiery

Film o Britney Spears - data polskiej premiery

Film o Britney Spears już wkrótce w Polsce. Zobacz sceny z filmu i sprawdź, kiedy oglądać go w polskiej TV.

21 lutego 2017, 17:02
Agent Gwiazdy 2: kto jest agentem? GŁOSOWANIE

Agent Gwiazdy 2: kto jest agentem? GŁOSOWANIE

Rusza Agent Gwiazdy 2 a wraz z tym pojawia się podstawowe pytanie: kto jest agentem? Macie już jakieś typy? Oddaj głos w naszej sondzie, która będzie otwarta do samego finału show!

21 lutego 2017, 17:01
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy