Piła ucięła 39-latkowi palce. Twierdzi, że lekarze ich nie przyszyli, bo jest… za stary [WIDEO NOWA TV 24 GODZINY]

Zdjęcie z artykułu: Piła ucięła 39-latkowi palce. Twierdzi, że lekarze ich nie przyszyli, bo jest… za stary [WIDEO NOWA TV 24 GODZINY] Piła ucięła 39-latkowi palce. Twierdzi, że lekarze ich nie przyszyli, bo jest… za stary; NOWA TV 24 GODZINY
Ilustracja do artykułu Piła ucięła 39-latkowi palce. Twierdzi, że lekarze ich nie przyszyli, bo jest… za stary [WIDEO NOWA TV 24 GODZINY]

Marcin Grochowski jest stolarzem. Niespełna rok temu w czasie pracy stracił trzy palce. Choć natychmiast zgłosił się do szpitala z odciętymi palcami, nie otrzymał należytej pomocy od lekarzy.

Przyszyto mu jedynie kciuk, który jest teraz niesprawny. 39-letni bydgoszczanin twierdzi, że lekarze uznali, iż jest za stary na przyszycie palców.

- Lekarz przyjmujący przygotował ucięte palce do przyszycia, ale zespół transplantacyjny w Gdańsku odmówił przyjęcia, mówiąc w delikatny sposób, że gdyby to było dziecko, to mogliby się podjąć, ale że pacjent jest w tym wieku, to nie będziemy go męczyć. Czyli 39 lat to jest już dyskwalifikacja – mówi Marcin Grochowski.

Skutki decyzji chirurgów uniemożliwiły mu pracę w zawodzie. - Kość została źle złożona. Brak czucia i możliwości chwytania – wymienia bydgoszczanin.

Mężczyzna teraz walczy o odszkodowanie.

ZOBACZCIE materiał NOWA TV 24 GODZINY:

 

Zobaczcie pełny zapis wstrząsającej rozmowy Rafała Frydrycha, reportera Radia ESKA z Marcinem Grochowskim:

Czytaj także: Minimalna emerytura 2017: Ile wyniesie? Kto dostanie? Zmiany w waloryzacji [INFORMATOR]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE

YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE

Despacito od kilku tygodni nie schodzi ze szczytów list przebojów! Najpopularniejszy hit na świecie doczekał się wielu polskich przeróbek. Która jest najlepsza? Posłuchajcie, oceńcie i zagłosujcie - na ESKA.pl

25 czerwca 2017, 21:36
Mamed Khalidov - film Moja Walka za darmo ONLINE

Mamed Khalidov - film Moja Walka za darmo ONLINE

Moja Walka: Mamed Khalidov, to historia sportowca i mistrza KSW w reżyserii Sylwestra Latkowskiego. Sprawdź, gdzie obejrzeć film ONLINE w Internecie za darmo.

25 czerwca 2017, 21:36
Julia Wieniawa w mrocznym teledysku Oddycham [VIDEO]

Julia Wieniawa w mrocznym teledysku Oddycham [VIDEO]

Oddycham - nowa piosenka Julii Wieniawy ma już teledysk! Co przedstawia? Przekonajcie się już teraz - na ESKA.pl

25 czerwca 2017, 21:36
Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Jaka będzie pogoda w wakacje 2017? Więcej deszczu czy słońca? Najświeższa długoterminowa prognoza pogody do sprawdzenia w jednym miejscu - na ESKA.pl

25 czerwca 2017, 19:40
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy