Piła ucięła 39-latkowi palce. Twierdzi, że lekarze ich nie przyszyli, bo jest… za stary [WIDEO NOWA TV 24 GODZINY]

Zdjęcie z artykułu: Piła ucięła 39-latkowi palce. Twierdzi, że lekarze ich nie przyszyli, bo jest… za stary [WIDEO NOWA TV 24 GODZINY] Piła ucięła 39-latkowi palce. Twierdzi, że lekarze ich nie przyszyli, bo jest… za stary; NOWA TV 24 GODZINY
Ilustracja do artykułu Piła ucięła 39-latkowi palce. Twierdzi, że lekarze ich nie przyszyli, bo jest… za stary [WIDEO NOWA TV 24 GODZINY]

Marcin Grochowski jest stolarzem. Niespełna rok temu w czasie pracy stracił trzy palce. Choć natychmiast zgłosił się do szpitala z odciętymi palcami, nie otrzymał należytej pomocy od lekarzy.

Przyszyto mu jedynie kciuk, który jest teraz niesprawny. 39-letni bydgoszczanin twierdzi, że lekarze uznali, iż jest za stary na przyszycie palców.

- Lekarz przyjmujący przygotował ucięte palce do przyszycia, ale zespół transplantacyjny w Gdańsku odmówił przyjęcia, mówiąc w delikatny sposób, że gdyby to było dziecko, to mogliby się podjąć, ale że pacjent jest w tym wieku, to nie będziemy go męczyć. Czyli 39 lat to jest już dyskwalifikacja – mówi Marcin Grochowski.

Skutki decyzji chirurgów uniemożliwiły mu pracę w zawodzie. - Kość została źle złożona. Brak czucia i możliwości chwytania – wymienia bydgoszczanin.

Mężczyzna teraz walczy o odszkodowanie.

ZOBACZCIE materiał NOWA TV 24 GODZINY:

 

Zobaczcie pełny zapis wstrząsającej rozmowy Rafała Frydrycha, reportera Radia ESKA z Marcinem Grochowskim:

Czytaj także: Minimalna emerytura 2017: Ile wyniesie? Kto dostanie? Zmiany w waloryzacji [INFORMATOR]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Alicja Ruchała wystąpiła niedawno na festiwalu w Sopocie. O piosenkarce, która wcześniej rzadko pojawiała się w mediach wciąż jeszcze niewiele wiadomo. Informacji o niej postanowiliśmy szukać na Instagramie.

23 sierpnia 2017, 17:10
Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski to jeden z uczestników Azja Express 2, który wspólnie z Michałem Pirógiem będzie walczył o zwycięstwo w programie. Kim jest i czym się zajmuje przystojniak?

23 sierpnia 2017, 16:59
Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron - tego nie pokazano w ostatnim odcinku! Sceny, których nie zobaczyliśmy w serialu znalazły się w filmiku zamieszczonym przez stację HBO na kanale serialu na YouTube.

23 sierpnia 2017, 16:47
Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry wystąpili w Gwiezdnych Wojnach? Taką informację zdradził aktor wcielający się w jedną z głównych ról w filmie. Kogo zagrali królewscy potomkowie?

23 sierpnia 2017, 16:21

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy