Piła ucięła 39-latkowi palce. Twierdzi, że lekarze ich nie przyszyli, bo jest… za stary [WIDEO NOWA TV 24 GODZINY]

Zdjęcie z artykułu: Piła ucięła 39-latkowi palce. Twierdzi, że lekarze ich nie przyszyli, bo jest… za stary [WIDEO NOWA TV 24 GODZINY] Piła ucięła 39-latkowi palce. Twierdzi, że lekarze ich nie przyszyli, bo jest… za stary; NOWA TV 24 GODZINY
Ilustracja do artykułu Piła ucięła 39-latkowi palce. Twierdzi, że lekarze ich nie przyszyli, bo jest… za stary [WIDEO NOWA TV 24 GODZINY]

Marcin Grochowski jest stolarzem. Niespełna rok temu w czasie pracy stracił trzy palce. Choć natychmiast zgłosił się do szpitala z odciętymi palcami, nie otrzymał należytej pomocy od lekarzy.

Przyszyto mu jedynie kciuk, który jest teraz niesprawny. 39-letni bydgoszczanin twierdzi, że lekarze uznali, iż jest za stary na przyszycie palców.

- Lekarz przyjmujący przygotował ucięte palce do przyszycia, ale zespół transplantacyjny w Gdańsku odmówił przyjęcia, mówiąc w delikatny sposób, że gdyby to było dziecko, to mogliby się podjąć, ale że pacjent jest w tym wieku, to nie będziemy go męczyć. Czyli 39 lat to jest już dyskwalifikacja – mówi Marcin Grochowski.

Skutki decyzji chirurgów uniemożliwiły mu pracę w zawodzie. - Kość została źle złożona. Brak czucia i możliwości chwytania – wymienia bydgoszczanin.

Mężczyzna teraz walczy o odszkodowanie.

ZOBACZCIE materiał NOWA TV 24 GODZINY:

 

Zobaczcie pełny zapis wstrząsającej rozmowy Rafała Frydrycha, reportera Radia ESKA z Marcinem Grochowskim:

Czytaj także: Minimalna emerytura 2017: Ile wyniesie? Kto dostanie? Zmiany w waloryzacji [INFORMATOR]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Ariana Grande w Polsce 2017 - koncerty ODWOŁANE. Jak się ubiegać o zwrot?

Ariana Grande w Polsce 2017 - koncerty ODWOŁANE. Jak się ubiegać o zwrot?

Co trzeba zrobić, aby otrzymać zwrot pieniędzy za bilet zakupiony na odwołany koncert Ariany Grande? Sprawdzamy już teraz - na ESKA.pl.

2 godz. 3 min.
Katy Perry w Carpool Karaoke wyjaśnia spór z Taylor Swift: 'To ona zaczęła!'

Katy Perry w Carpool Karaoke wyjaśnia spór z Taylor Swift: 'To ona zaczęła!'

Katy Perry wyznała, że chciała zakończyć kłótnię, ale również ostrzegła Taylor Swift, że powinna się spodziewać reakcji.

3 godz. 15 min.
Mecz Manchester - Ajax 24.05.2017 ONLINE i w TV na żywo. Gdzie i o której oglądać?

Mecz Manchester - Ajax 24.05.2017 ONLINE i w TV na żywo. Gdzie i o której oglądać?

Mecz Manchester United - Ajax Amsterdam to finał Ligi Europy i zarazem drugi najważniejszy mecz klubowy w 2017 roku. Sprawdź, gdzie i o której oglądać transmisję na żywo.

3 godz. 33 min.
Zamach w Manchesterze - ofiary. Kim były?

Zamach w Manchesterze - ofiary. Kim były?

Kim są ofiary ataku terrorystycznego w Manchesterze?

4 godz. 27 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy