Konsekwencje pożaru w szpitalu MSWiA w Bydgoszczy: Pacjenci na badanie będą odsyłani do innych placówek

Zdjęcie z artykułu: Konsekwencje pożaru w szpitalu MSWiA w Bydgoszczy: Pacjenci na badanie będą odsyłani do innych placówek Pożar w szpitalu MSWiA w Bydgoszczy; Maciej Federowicz
Ilustracja do artykułu Konsekwencje pożaru w szpitalu MSWiA w Bydgoszczy: Pacjenci na badanie będą odsyłani do innych placówek

Zwarcie instalacji elektrycznej - to prawdopodobna przyczyna pożaru w szpitalu MSWiA w Bydgoszczy. Paliło się na parterze budynku w pracowni tomografii komputerowej.

Między innymi przez duże zadymienie placówka musiała ewakuować 70 osób, głównie pacjentów czekających na rejestrację. Na szczęście nikt nie został poszkodowany.

Jak powiedział Dorocie Lakner, reporterce Radia ESKA dyrektor szpitala, Marek Lewandowski, pacjenci na badania tomografem będą teraz odsyłani do innych placówek.

Trwa ustalanie przyczyn pożaru i szacowanie strat. Zniszczenia mogły być dużo większe, ale na szczęście zadziałała remontowana w zeszłym roku instalacja przeciwpożarowa. Strażacy od chwili alarmu byli na miejscu już po kilka minutach.​

Czytaj także: Długi weekend czerwcowy na kujawsko-pomorskich drogach: Byli zabici i ranni

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Alicja Ruchała wystąpiła niedawno na festiwalu w Sopocie. O piosenkarce, która wcześniej rzadko pojawiała się w mediach wciąż jeszcze niewiele wiadomo. Informacji o niej postanowiliśmy szukać na Instagramie.

23 sierpnia 2017, 17:10
Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski to jeden z uczestników Azja Express 2, który wspólnie z Michałem Pirógiem będzie walczył o zwycięstwo w programie. Kim jest i czym się zajmuje przystojniak?

23 sierpnia 2017, 16:59
Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron - tego nie pokazano w ostatnim odcinku! Sceny, których nie zobaczyliśmy w serialu znalazły się w filmiku zamieszczonym przez stację HBO na kanale serialu na YouTube.

23 sierpnia 2017, 16:47
Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry wystąpili w Gwiezdnych Wojnach? Taką informację zdradził aktor wcielający się w jedną z głównych ról w filmie. Kogo zagrali królewscy potomkowie?

23 sierpnia 2017, 16:21

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy