Rafał Piasecki złożył mandat radnego! Nie widzi dalszej możliwości pełnienia tej funkcji

Zdjęcie z artykułu: Rafał Piasecki złożył mandat radnego! Nie widzi dalszej możliwości pełnienia tej funkcji Rafał Piasecki złożył mandat radnego! Nie widzi dalszej możliwości pełnienie tej funkcji; Dawid Olszewski
Ilustracja do artykułu Rafał Piasecki złożył mandat radnego! Nie widzi dalszej możliwości pełnienia tej funkcji

Były polityk Prawa i Sprawiedliwości, Rafał Piasecki złożył dziś na ręce przewodniczącego bydgoskiej rady miasta oświadczenie o rezygnacji z mandatu radnego.

- W związku z brakiem dalszej możliwości pełnienia funkcji radnego miasta Bydgoszczy, pragnę poinformować, że z dniem dzisiejszym zrzekam się mandatu radnego rady miasta Bydgoszczy. Pragnę serdecznie podziękować prezydentowi, radnym, pracownikom magistratu, a w szczególności mieszkańcom Bydgoszczy za wszystkie lata współpracy, począwszy od 2010 roku – czytamy w piśmie przesłanym do Zbigniewa Sobocińskiego.

O Rafale Piaseckim stało się głośno w całej Polsce za sprawą nagrania, na którym słychać jak poniża swoją żonę. Bydgoscy radni nie szczędzą jemu słów krytyki. Część z nich wprost domagała się, by oddał mandat. 

- Powinien automatycznie zrzec się mandatu. Przynosi wstyd miastu. Ten damski bokser to największa hańba od lat – powiedział wczoraj Jakub Mendry. - Uważamy, że osoby, wobec których pada jakikolwiek cień podejrzenia, nie powinny pełnić funkcji publicznej - komentowała radna Monika Matowska z PO. 

Czytaj także: Bydgoski radny do żony: "Szmato pierd....a"! Szokujące nagranie przemocy domowej [AUDIO 18+]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Ariana Grande w Polsce 2017 - koncerty ODWOŁANE. Jak się ubiegać o zwrot?

Ariana Grande w Polsce 2017 - koncerty ODWOŁANE. Jak się ubiegać o zwrot?

Co trzeba zrobić, aby otrzymać zwrot pieniędzy za bilet zakupiony na odwołany koncert Ariany Grande? Sprawdzamy już teraz - na ESKA.pl.

2 godz. 4 min.
Katy Perry w Carpool Karaoke wyjaśnia spór z Taylor Swift: 'To ona zaczęła!'

Katy Perry w Carpool Karaoke wyjaśnia spór z Taylor Swift: 'To ona zaczęła!'

Katy Perry wyznała, że chciała zakończyć kłótnię, ale również ostrzegła Taylor Swift, że powinna się spodziewać reakcji.

3 godz. 16 min.
Mecz Manchester - Ajax 24.05.2017 ONLINE i w TV na żywo. Gdzie i o której oglądać?

Mecz Manchester - Ajax 24.05.2017 ONLINE i w TV na żywo. Gdzie i o której oglądać?

Mecz Manchester United - Ajax Amsterdam to finał Ligi Europy i zarazem drugi najważniejszy mecz klubowy w 2017 roku. Sprawdź, gdzie i o której oglądać transmisję na żywo.

3 godz. 34 min.
Zamach w Manchesterze - ofiary. Kim były?

Zamach w Manchesterze - ofiary. Kim były?

Kim są ofiary ataku terrorystycznego w Manchesterze?

4 godz. 28 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy