Rafał Piasecki złożył mandat radnego! Nie widzi dalszej możliwości pełnienia tej funkcji

Zdjęcie z artykułu: Rafał Piasecki złożył mandat radnego! Nie widzi dalszej możliwości pełnienia tej funkcji Rafał Piasecki złożył mandat radnego! Nie widzi dalszej możliwości pełnienie tej funkcji; Dawid Olszewski
Ilustracja do artykułu Rafał Piasecki złożył mandat radnego! Nie widzi dalszej możliwości pełnienia tej funkcji

Były polityk Prawa i Sprawiedliwości, Rafał Piasecki złożył dziś na ręce przewodniczącego bydgoskiej rady miasta oświadczenie o rezygnacji z mandatu radnego.

- W związku z brakiem dalszej możliwości pełnienia funkcji radnego miasta Bydgoszczy, pragnę poinformować, że z dniem dzisiejszym zrzekam się mandatu radnego rady miasta Bydgoszczy. Pragnę serdecznie podziękować prezydentowi, radnym, pracownikom magistratu, a w szczególności mieszkańcom Bydgoszczy za wszystkie lata współpracy, począwszy od 2010 roku – czytamy w piśmie przesłanym do Zbigniewa Sobocińskiego.

O Rafale Piaseckim stało się głośno w całej Polsce za sprawą nagrania, na którym słychać jak poniża swoją żonę. Bydgoscy radni nie szczędzą jemu słów krytyki. Część z nich wprost domagała się, by oddał mandat. 

- Powinien automatycznie zrzec się mandatu. Przynosi wstyd miastu. Ten damski bokser to największa hańba od lat – powiedział wczoraj Jakub Mendry. - Uważamy, że osoby, wobec których pada jakikolwiek cień podejrzenia, nie powinny pełnić funkcji publicznej - komentowała radna Monika Matowska z PO. 

Czytaj także: Bydgoski radny do żony: "Szmato pierd....a"! Szokujące nagranie przemocy domowej [AUDIO 18+]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE

YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE

Despacito od kilku tygodni nie schodzi ze szczytów list przebojów! Najpopularniejszy hit na świecie doczekał się wielu polskich przeróbek. Która jest najlepsza? Posłuchajcie, oceńcie i zagłosujcie - na ESKA.pl

25 czerwca 2017, 21:36
Mamed Khalidov - film Moja Walka za darmo ONLINE

Mamed Khalidov - film Moja Walka za darmo ONLINE

Moja Walka: Mamed Khalidov, to historia sportowca i mistrza KSW w reżyserii Sylwestra Latkowskiego. Sprawdź, gdzie obejrzeć film ONLINE w Internecie za darmo.

25 czerwca 2017, 21:36
Julia Wieniawa w mrocznym teledysku Oddycham [VIDEO]

Julia Wieniawa w mrocznym teledysku Oddycham [VIDEO]

Oddycham - nowa piosenka Julii Wieniawy ma już teledysk! Co przedstawia? Przekonajcie się już teraz - na ESKA.pl

25 czerwca 2017, 21:36
Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Jaka będzie pogoda w wakacje 2017? Więcej deszczu czy słońca? Najświeższa długoterminowa prognoza pogody do sprawdzenia w jednym miejscu - na ESKA.pl

25 czerwca 2017, 19:40
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy