Rafał Piasecki złożył mandat radnego! Nie widzi dalszej możliwości pełnienia tej funkcji

Zdjęcie z artykułu: Rafał Piasecki złożył mandat radnego! Nie widzi dalszej możliwości pełnienia tej funkcji Rafał Piasecki złożył mandat radnego! Nie widzi dalszej możliwości pełnienie tej funkcji; Dawid Olszewski
Ilustracja do artykułu Rafał Piasecki złożył mandat radnego! Nie widzi dalszej możliwości pełnienia tej funkcji

Były polityk Prawa i Sprawiedliwości, Rafał Piasecki złożył dziś na ręce przewodniczącego bydgoskiej rady miasta oświadczenie o rezygnacji z mandatu radnego.

- W związku z brakiem dalszej możliwości pełnienia funkcji radnego miasta Bydgoszczy, pragnę poinformować, że z dniem dzisiejszym zrzekam się mandatu radnego rady miasta Bydgoszczy. Pragnę serdecznie podziękować prezydentowi, radnym, pracownikom magistratu, a w szczególności mieszkańcom Bydgoszczy za wszystkie lata współpracy, począwszy od 2010 roku – czytamy w piśmie przesłanym do Zbigniewa Sobocińskiego.

O Rafale Piaseckim stało się głośno w całej Polsce za sprawą nagrania, na którym słychać jak poniża swoją żonę. Bydgoscy radni nie szczędzą jemu słów krytyki. Część z nich wprost domagała się, by oddał mandat. 

- Powinien automatycznie zrzec się mandatu. Przynosi wstyd miastu. Ten damski bokser to największa hańba od lat – powiedział wczoraj Jakub Mendry. - Uważamy, że osoby, wobec których pada jakikolwiek cień podejrzenia, nie powinny pełnić funkcji publicznej - komentowała radna Monika Matowska z PO. 

Czytaj także: Bydgoski radny do żony: "Szmato pierd....a"! Szokujące nagranie przemocy domowej [AUDIO 18+]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Alicja Ruchała wystąpiła niedawno na festiwalu w Sopocie. O piosenkarce, która wcześniej rzadko pojawiała się w mediach wciąż jeszcze niewiele wiadomo. Informacji o niej postanowiliśmy szukać na Instagramie.

23 sierpnia 2017, 17:10
Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski to jeden z uczestników Azja Express 2, który wspólnie z Michałem Pirógiem będzie walczył o zwycięstwo w programie. Kim jest i czym się zajmuje przystojniak?

23 sierpnia 2017, 16:59
Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron - tego nie pokazano w ostatnim odcinku! Sceny, których nie zobaczyliśmy w serialu znalazły się w filmiku zamieszczonym przez stację HBO na kanale serialu na YouTube.

23 sierpnia 2017, 16:47
Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry wystąpili w Gwiezdnych Wojnach? Taką informację zdradził aktor wcielający się w jedną z głównych ról w filmie. Kogo zagrali królewscy potomkowie?

23 sierpnia 2017, 16:21

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy