Tragiczny wypadek na wiadukcie w Bydgoszczy! Zginął motocyklista

Zdjęcie z artykułu: Tragiczny wypadek na wiadukcie w Bydgoszczy! Zginął motocyklista Tragiczny wypadek na wiadukcie w Bydgoszczy! Zginął motocyklista; Zenon Kubiak/ESKA INFO Poznań
Ilustracja do artykułu Tragiczny wypadek na wiadukcie w Bydgoszczy! Zginął motocyklista

To już drugi dzisiaj wypadek w Bydgoszczy, który zakończył się tragicznie. Rano na rondzie Fordońskim taksówka zderzyła się ciężarówką w wyniku czego zginęły trzy osoby, a po południu na ulicy Szubińskiej doszło do kolizji samochodu osobowego i motocyklisty. Kierowca jednośladu zginął na miejscu.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 16 na wiadukcie na ul. Szubińskiej. Ratownicy po przybyciu na miejsce stwierdzili zgon kierowcy jednośladu.

Droga w kierunku Bydgoszczy jest zablokowana. Zorganizowano więc objazdy – przez ulice Pijarów, Widok i Księdza Schulza.

Czytaj także: Tragedia na rondzie Fordońskim! W wypadku zginęły trzy osoby [ZDJĘCIA]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

18 min
KSW 39 - WYNIKI. Relacja na żywo: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja na żywo: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online na żywo na ESKA.pl.

21 min
KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 na żywo 27 maja! Transmisja będzie udostępniona za darmo? Gdzie szukać streamów? Ściągę dla wszystkich osób, które chcą zobaczyć KSW na Narodowym - podrzucamy na ESKA.pl!

3 godz. 36 min.
KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW na Narodowym to jedno z największych wydarzeń w historii Federacji. Tym bardziej, że bohaterem wieczoru będą Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Kto jeszcze? Lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl

5 godz. 0 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy