Tragiczny wypadek na wiadukcie w Bydgoszczy! Zginął motocyklista

Zdjęcie z artykułu: Tragiczny wypadek na wiadukcie w Bydgoszczy! Zginął motocyklista Tragiczny wypadek na wiadukcie w Bydgoszczy! Zginął motocyklista; Zenon Kubiak/ESKA INFO Poznań
Ilustracja do artykułu Tragiczny wypadek na wiadukcie w Bydgoszczy! Zginął motocyklista

To już drugi dzisiaj wypadek w Bydgoszczy, który zakończył się tragicznie. Rano na rondzie Fordońskim taksówka zderzyła się ciężarówką w wyniku czego zginęły trzy osoby, a po południu na ulicy Szubińskiej doszło do kolizji samochodu osobowego i motocyklisty. Kierowca jednośladu zginął na miejscu.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 16 na wiadukcie na ul. Szubińskiej. Ratownicy po przybyciu na miejsce stwierdzili zgon kierowcy jednośladu.

Droga w kierunku Bydgoszczy jest zablokowana. Zorganizowano więc objazdy – przez ulice Pijarów, Widok i Księdza Schulza.

Czytaj także: Tragedia na rondzie Fordońskim! W wypadku zginęły trzy osoby [ZDJĘCIA]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.

2 godz. 56 min.
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 

3 godz. 28 min.
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!

3 godz. 29 min.
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.

8 godz. 21 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy