Brodacze zjechali do Bydgoszczy i pobili rekord Polski. Co tak naprawdę myślą o zaroście? [WIDEO, ZDJĘCIA]

Zlot brodaczy w Myślęcinku 4 ZOBACZCIE zdjęcia ze zlotu brodaczy w Myslęcinku
Zlot brodaczy w Myślęcinku / Materiały LPKiW Myślęcinek
Ilustracja do artykułu: Brodacze zjechali do Bydgoszczy i pobili rekord Polski. Co tak naprawdę myślą o zaroście? [WIDEO, ZDJĘCIA]

W niedzielę 18 czerwca w Myślęcinku pobito oficjalny rekord Polski w "Największym Zgromadzeniu Brodaczy". Mężczyźni spotkani się podczas Otwieracza/Powitania Lata.

Na polanie Różopole w jednym miejscu zebrało się aż 156 mężczyzn z zarostem. Poprzedni został ustanowiony w zeszłym roku i wynosił 125 osób.

Brodacze chodzili dumnie po całym mieście. Spotykają się tu co roku​ przed wakacjami i wymieniają doświadczenia związane z pielęgnacją oraz stylizacją zarostu.

- Jest mi bardzo dobrze z brodą. Latem daje cień, nie jest gorąco a zimą nie trzeba nosić szalika. Kobiety łaskawszym okiem patrzą na brodaczy. Kto chce mieć powodzenie u kobiet, koniecznie musi zapuścić brodę – usłyszał od jednego z bydgoszczan Rafał Frydrych, reporter Radia ESKA.

ZOBACZCIE materiał Rafała Frydrycha, reportera Radia ESKA:

 

Czytaj także: Koncertami pod chmurką bydgoszczanie rozpoczęli wakacje. Za nami "Otwieracz" w Myślęcinku

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to spektakularne i rzadkie zjawisko astronomiczne, które będziemy mieli okazję podziwiać już 21 sierpnia. Umożliwi nam to transmisja na żywo. Gdzie oglądać całkowite zaćmienie Słońca 2017?

51 min
10 dowodów, że wakacje szkodzą zdrowiu

10 dowodów, że wakacje szkodzą zdrowiu

Wakacje szkodzą zdrowiu? Niektórym na pewno! Sprawdź, co przytrafiło się największym wakacyjnym pechowcom i nie popełnij ich błędu, podczas swojego urlopu.

52 min
Łukasz Jakóbiak - kim jest autor wizualizacji wizyty u Ellen DeGeneres?

Łukasz Jakóbiak - kim jest autor wizualizacji wizyty u Ellen DeGeneres?

Łukasz Jakóbiak w Azja Express 2. Kim jest kolega Joanny Przetakiewicz? To on jest odpowiedzialny za wizualizację wizyty u Ellen DeGeneres!

55 min
Syn Filipa Chajzera będzie miał na imię... Ojciec zdradził imię syna!

Syn Filipa Chajzera będzie miał na imię... Ojciec zdradził imię syna!

Filip Chajzer ujawnił imię swojego spodzewanego dziecka. Zaskoczył wszystkich mówiąc o tym podczas oprowadzania kamery TVNu po kulisach sceny festiwalu w Sopocie. 

1 godz. 40 min.

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy