Brodacze zjechali do Bydgoszczy i pobili rekord Polski. Co tak naprawdę myślą o zaroście? [WIDEO, ZDJĘCIA]

Zlot brodaczy w Myślęcinku 4 ZOBACZCIE zdjęcia ze zlotu brodaczy w Myslęcinku
Zlot brodaczy w Myślęcinku / Materiały LPKiW Myślęcinek
Ilustracja do artykułu: Brodacze zjechali do Bydgoszczy i pobili rekord Polski. Co tak naprawdę myślą o zaroście? [WIDEO, ZDJĘCIA]

W niedzielę 18 czerwca w Myślęcinku pobito oficjalny rekord Polski w "Największym Zgromadzeniu Brodaczy". Mężczyźni spotkani się podczas Otwieracza/Powitania Lata.

Na polanie Różopole w jednym miejscu zebrało się aż 156 mężczyzn z zarostem. Poprzedni został ustanowiony w zeszłym roku i wynosił 125 osób.

Brodacze chodzili dumnie po całym mieście. Spotykają się tu co roku​ przed wakacjami i wymieniają doświadczenia związane z pielęgnacją oraz stylizacją zarostu.

- Jest mi bardzo dobrze z brodą. Latem daje cień, nie jest gorąco a zimą nie trzeba nosić szalika. Kobiety łaskawszym okiem patrzą na brodaczy. Kto chce mieć powodzenie u kobiet, koniecznie musi zapuścić brodę – usłyszał od jednego z bydgoszczan Rafał Frydrych, reporter Radia ESKA.

ZOBACZCIE materiał Rafała Frydrycha, reportera Radia ESKA:

 

Czytaj także: Koncertami pod chmurką bydgoszczanie rozpoczęli wakacje. Za nami "Otwieracz" w Myślęcinku

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE

YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE

Despacito od kilku tygodni nie schodzi ze szczytów list przebojów! Najpopularniejszy hit na świecie doczekał się wielu polskich przeróbek. Która jest najlepsza? Posłuchajcie, oceńcie i zagłosujcie - na ESKA.pl

25 czerwca 2017, 21:36
Mamed Khalidov - film Moja Walka za darmo ONLINE

Mamed Khalidov - film Moja Walka za darmo ONLINE

Moja Walka: Mamed Khalidov, to historia sportowca i mistrza KSW w reżyserii Sylwestra Latkowskiego. Sprawdź, gdzie obejrzeć film ONLINE w Internecie za darmo.

25 czerwca 2017, 21:36
Julia Wieniawa w mrocznym teledysku Oddycham [VIDEO]

Julia Wieniawa w mrocznym teledysku Oddycham [VIDEO]

Oddycham - nowa piosenka Julii Wieniawy ma już teledysk! Co przedstawia? Przekonajcie się już teraz - na ESKA.pl

25 czerwca 2017, 21:36
Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Jaka będzie pogoda w wakacje 2017? Więcej deszczu czy słońca? Najświeższa długoterminowa prognoza pogody do sprawdzenia w jednym miejscu - na ESKA.pl

25 czerwca 2017, 19:40
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy