Chcecie zobaczyć, jak teraz w środku wygląda legendarny "Pomorzanin"? Przyjdźcie na drzwi otwarte! [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Chcecie zobaczyć, jak teraz w środku wygląda legendarny "Pomorzanin"? Przyjdźcie na drzwi otwarte! [AUDIO] Legendarne w Bydgoszczy kino "Pomorzanin" czeka reaktywacja; Dawid Olszewski
Ilustracja do artykułu Chcecie zobaczyć, jak teraz w środku wygląda legendarny "Pomorzanin"? Przyjdźcie na drzwi otwarte! [AUDIO]

To będzie prawdziwa sentymentalna podróż. Kinomani zobaczą co zostało z legendarnego w Bydgoszczy "Pomorzanina". Szykują się drzwi otwarte dla bydgoszczan.

Specjalnie dla Was w tym dniu nowy właściciel obiektu – Moderator Inwestycje otworzy kino i pokaże, w jakim aktualnie znajduje się stanie. Deklaruje, że chce przywrócić temu kultowemu miejscu dawną świetność zachowując historyczną i emocjonalną wartość, jaką kino miało i nadal ma dla mieszkańców Bydgoszczy.

Sentymentalna podróż do kina Pomorzanin 20 maja, początek o godz. 11. Wstęp wolny.

O szczegółach Dawid Olszewski, reporter Radia ESKA:

 

PROGRAM:

11:00 Otwarcie kina dla zwiedzających. Projekcja filmu „Tu było kino", reż. Krzysztof Nowicki, wydawanie pamiątkowych biletów okolicznościowych i „przypinek”, wpisy do księgi pamiątkowej
12:30 Prezentacja "Bydgoskie tradycje filmowe", dr hab. Mariusz Guzek
13.00 Konsultacje społeczne na temat funkcji Pomorzanina
15:00 Zakończenie

Czytaj także: Legendarne w Bydgoszczy kino "Pomorzanin" czeka reaktywacja. Nowy właściciel ma już plany [AUDIO]

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.

2 godz. 56 min.
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 

3 godz. 28 min.
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!

3 godz. 29 min.
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.

8 godz. 21 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy