Ekscytujący dzień podczas Bydgoskiego Festiwalu Nauki 2017. Były eksperymenty, pokazy robotów i nietypowych pojazdów [WIDEO, ZDJĘCIA]

Ekscytujący dzień podczas Bydgoskiego Festiwalu Nauki 2017. Były eksperymenty, pokazy robotów i nietypowych pojazdów 8 Ekscytujący dzień podczas Bydgoskiego Festiwalu Nauki 2017. ZOBACZCIE ZDJĘCIA!
Ekscytujący dzień podczas Bydgoskiego Festiwalu Nauki 2017. Były eksperymenty, pokazy robotów i nietypowych pojazdów / Dawid Olszewski
Ilustracja do artykułu: Ekscytujący dzień podczas Bydgoskiego Festiwalu Nauki 2017. Były eksperymenty, pokazy robotów i nietypowych pojazdów [WIDEO, ZDJĘCIA]

Bydgoszczanie łapią bakcyla nauki. Na pięciu bydgoskich uczelniach trwa Festiwal Nauki. Są eksperymenty chemiczne, pokazy, warsztaty i wykłady. Organizatorzy chcą pokazać, że nauka nie musi być nudna.

Atrakcje czekają na UKW, UTP, WSG, BSW i Collegium Medicum. Festiwal Nauki potrwa do jutra. Finał w sobotę na Wyspie Młyńskiej - początek o godz. 12.

ZOBACZCIE relację Dawida Olszewskiego, reportera Radia ESKA:

Czytaj także: Co pyli w maju i czerwcu w Bydgoszczy? Porady dla alergików [SPOSÓB NA ALERGIĘ, WIDEO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.

2 godz. 59 min.
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 

3 godz. 31 min.
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!

3 godz. 32 min.
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.

8 godz. 24 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy