Najbardziej znane marki z Kujawsko-Pomorskiego! Wiedzieliście, że mają siedziby w naszym regionie? [GALERIA]

Najbardziej znane marki z Kujawsko-Pomorskiego! Wiedzieliście, że mają siedziby w naszym regionie? 6 ZOBACZCIE najbardziej znane marki z Kujawsko-Pomorskiego! [GALERIA]
Najbardziej znane marki z Kujawsko-Pomorskiego! Wiedzieliście, że mają siedziby w naszym regionie? / Alexas_Fotos, congerdesign, MikeBird/PD/pixabay.com, titikaka1/CC/wikimedia.org
Ilustracja do artykułu: Najbardziej znane marki z Kujawsko-Pomorskiego! Wiedzieliście, że mają siedziby w naszym regionie? [GALERIA]

W województwie kujawsko-pomorskim działa sporo znanych w całej Polsce firm. Wiele z nich swoje siedziby ma tu do dziś.

Wielu z Was może być w szoku, że to właśnie w Kujawsko-Pomorskiem założone zostały tak duże firmy, znane nie tylko w całej Polsce, ale również na całym świecie. Czy wiecie, jakie marki, doskonale znane wszystkim Polakom swoje korzenie mają właśnie w naszym województwie? Sprawdźcie!

Czytaj także: 10 słów, których używają bydgoszczanie, choć nie wiedzą, że pochodzą z gwary [GALERIA]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Alicja Ruchała wystąpiła niedawno na festiwalu w Sopocie. O piosenkarce, która wcześniej rzadko pojawiała się w mediach wciąż jeszcze niewiele wiadomo. Informacji o niej postanowiliśmy szukać na Instagramie.

23 sierpnia 2017, 17:10
Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski to jeden z uczestników Azja Express 2, który wspólnie z Michałem Pirógiem będzie walczył o zwycięstwo w programie. Kim jest i czym się zajmuje przystojniak?

23 sierpnia 2017, 16:59
Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron - tego nie pokazano w ostatnim odcinku! Sceny, których nie zobaczyliśmy w serialu znalazły się w filmiku zamieszczonym przez stację HBO na kanale serialu na YouTube.

23 sierpnia 2017, 16:47
Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry wystąpili w Gwiezdnych Wojnach? Taką informację zdradził aktor wcielający się w jedną z głównych ról w filmie. Kogo zagrali królewscy potomkowie?

23 sierpnia 2017, 16:21

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy