Niebezpieczne miejsca w Bydgoszczy. Gdzie dochodzi do wypadków i przestępstw? [PRZEGLĄD]

Niebezpieczne miejsca w Bydgoszczy. Gdzie dochodzi do wypadków i przestępstw? 6 TOP 6 niebezpiecznych miejsc w Bydgoszczy. Gdzie dochodzi do wypadków i przestępstw? [GALERIA]
Niebezpieczne miejsca w Bydgoszczy. Gdzie dochodzi do wypadków i przestępstw? / WikimediaImages/PD/pixabay.com
Ilustracja do artykułu: Niebezpieczne miejsca w Bydgoszczy. Gdzie dochodzi do wypadków i przestępstw? [PRZEGLĄD]

Gdzie najczęściej dochodzi do wypadków, gdzie można dostać w zęby oraz gdzie tajemnicze siły wyciągną nam portfel? Sprawdź, w których miejscach w Bydgoszczy zdaniem samych mieszkańców jest niebezpiecznie.

Niektóre miejsca zostały owiane już legendą – w Bydgoszczy znaleźliśmy 6 miejsc, na które warto uważać. Nasze zestawienie zostało przygotowane w oparciu o doświadczenia i obserwacje redakcji ESKA INFO Bydgoszcz oraz internautów dzielących się swoimi doświadczeniami w sieci. W poszukiwaniu niebezpiecznych miejsc zdaniem samych bydgoszczan przeszukaliśmy fora i grupy internetowe. Przeczytaliśmy sporo wpisów. Tak powstało nasze zestawienie.

Znacie inne miejsca w Bydgoszczy, które uważacie za szczególnie niebezpieczne? Piszcie! Czekamy na Wasze zdanie!

Czytaj także: TOP 10: Te miejsca to koszmar kierowców w Bydgoszczy. Tutaj łatwo o pomyłkę [ZDJĘCIA]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.

2 godz. 57 min.
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 

3 godz. 29 min.
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!

3 godz. 30 min.
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.

8 godz. 22 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy