Pizza z dowozem w Bydgoszczy? Która najlepsza zdaniem internautów? [GALERIA]

pizza 10 Pizza z dowozem w Bydgoszczy? Która najlepsza zdaniem internautów? [GALERIA]
Pizza / Daria-Yakovleva/cc0/pixabay.com
Ilustracja do artykułu: Pizza z dowozem w Bydgoszczy? Która najlepsza zdaniem internautów? [GALERIA]

Nie ma co ukrywać kochamy ją nad życie za smak, różnorodność i prostotę. Jeszcze bardziej smakuje nam ta przywieziona pod same drzwi. Które pizzerie są pod tym względem najlepsze?

Czasu mamy coraz mniej, a jeść przecież trzeba. Najlepszym rozwiązaniem tego problemu jest jedzenie z dowozem do domu. Sprawdza się to nie tylko przy nadmiarze pracy, ale przede wszystkim na domówkach czy spotkaniach z przyjaciółmi. Najczęściej zamawiamy pizzę - smaczna, różnorodna i wygodna do zjedzenia.

W tym rankingu zdajemy się na tych, którzy pizzę zamawiają najczęściej z dowozem do domu. Przeanalizowaliśmy oceny internatów na portalu Pyszne.pl i wybraliśmy 10 najpopularniejszych pizzerii w Bydgoszczy. Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie, co z tego wyszło!

Czytaj także: Kolejny remont w ogrodzie botanicznym w Myślęcinku. Tym razem przebudowana zostanie aleja główna

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Alicja Ruchała wystąpiła niedawno na festiwalu w Sopocie. O piosenkarce, która wcześniej rzadko pojawiała się w mediach wciąż jeszcze niewiele wiadomo. Informacji o niej postanowiliśmy szukać na Instagramie.

23 sierpnia 2017, 17:10
Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski to jeden z uczestników Azja Express 2, który wspólnie z Michałem Pirógiem będzie walczył o zwycięstwo w programie. Kim jest i czym się zajmuje przystojniak?

23 sierpnia 2017, 16:59
Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron - tego nie pokazano w ostatnim odcinku! Sceny, których nie zobaczyliśmy w serialu znalazły się w filmiku zamieszczonym przez stację HBO na kanale serialu na YouTube.

23 sierpnia 2017, 16:47
Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry wystąpili w Gwiezdnych Wojnach? Taką informację zdradził aktor wcielający się w jedną z głównych ról w filmie. Kogo zagrali królewscy potomkowie?

23 sierpnia 2017, 16:21

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy