Po Torbydzie czas na... Wymyśl nazwę dla nowego lodowiska w Bydgoszczy!

Zdjęcie z artykułu: Po Torbydzie czas na... Wymyśl nazwę dla nowego lodowiska w Bydgoszczy! Lodowisko w Bydgoszczy; Materiały Urzędu Miasta Bydgoszczy
Ilustracja do artykułu Po Torbydzie czas na... Wymyśl nazwę dla nowego lodowiska w Bydgoszczy!

Miasto czeka na propozycje nazw do 16 sierpnia.

Nowe lodowisko powstaje nad Brdą, w sąsiedztwie hali Łuczniczka i Artego Areny. Będzie miało kształt bryły przypominającej lodowy kryształ. Na elewacji pojawią się okładziny w srebrnym kolorze oraz szkło.

Lodowisko będzie miało nowoczesny system chłodzenia tafli.

- Ciepło, które trafi do płyty lodowiska, będzie z niej zabierane i może zostać wykorzystane do innych celów : ogrzewania, pryszniców, ciepłej wody – informuje bydgoski ratusz.

Inwestycja kosztuje 23,5 mln zł. Obiekt ma być gotowy pod koniec roku. Autor nazwy na którą zagłosują bydgoszczanie, otrzyma voucher na zakupy sprzętu sportowego. Szczegóły na stronie bydgoskiego ratusza.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Alicja Ruchała wystąpiła niedawno na festiwalu w Sopocie. O piosenkarce, która wcześniej rzadko pojawiała się w mediach wciąż jeszcze niewiele wiadomo. Informacji o niej postanowiliśmy szukać na Instagramie.

23 sierpnia 2017, 17:10
Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski to jeden z uczestników Azja Express 2, który wspólnie z Michałem Pirógiem będzie walczył o zwycięstwo w programie. Kim jest i czym się zajmuje przystojniak?

23 sierpnia 2017, 16:59
Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron - tego nie pokazano w ostatnim odcinku! Sceny, których nie zobaczyliśmy w serialu znalazły się w filmiku zamieszczonym przez stację HBO na kanale serialu na YouTube.

23 sierpnia 2017, 16:47
Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry wystąpili w Gwiezdnych Wojnach? Taką informację zdradził aktor wcielający się w jedną z głównych ról w filmie. Kogo zagrali królewscy potomkowie?

23 sierpnia 2017, 16:21

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy