Poznajcie TOP 10 najwyższych wygranych w Bydgoszczy w historii Lotto. Te kwoty zwalą Was z nóg! [GALERIA]

Gdzie padła "szóstka" w Lotto? Poznajcie TOP 10 najwyższych wygranych w Bydgoszczy w historii tej gry 10 Poznajcie TOP 10 najwyższych wygranych w Bydgoszczy w historii Lotto
Gdzie padła "szóstka" w Lotto? Poznajcie TOP 10 najwyższych wygranych w Bydgoszczy w historii tej gry / krzys16/PD/pixabay.com
Ilustracja do artykułu: Poznajcie TOP 10 najwyższych wygranych w Bydgoszczy w historii Lotto. Te kwoty zwalą Was z nóg! [GALERIA]

Nowa rekordowa wygrana w historii Lotto wynosi aż 36 726 210, 20 złotych. W czwartkowym losowaniu padły następujące liczby: 9, 10, 25, 35, 44, 45. "Szóstkę" skreślił gracz w Skrzyszowie w województwie małopolskim. Okazuje się, że bydgoscy gracze także nie mają się czego wstydzić. Zobaczcie zestawienie największych wygranych w grodzie nad Brdą!

Zdaniem Totalizatora Sportowego czwartkowa wygrana jest najwyższa od 22 sierpnia 2015 roku, kiedy to w Ziębicach (woj. dolnośląskie) zwycięzca zgarnął 35 234 116, 20 złotych.

Bydgoszcz też może pochwalić się wieloma świetnymi wynikami. Jakie były najwyższe wygrane w historii lotto w Bydgoszczy i kiedy padły? Sprawdźcie w galerii powyżej!

Pełną mapę zwycięzców znajdziecie na stronie www.lotto.pl/mapa-milionerow.

Czytaj także: W Bydgoszczy możesz znaleźć cały świat! Zobacz, "dokąd" wiodą bydgoskie ulice! [GALERIA]

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.

2 godz. 55 min.
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 

3 godz. 27 min.
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!

3 godz. 28 min.
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.

8 godz. 20 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy