Poznajcie TOP 10 najwyższych wygranych w Bydgoszczy w historii Lotto. Te kwoty zwalą Was z nóg! [GALERIA]

Gdzie padła "szóstka" w Lotto? Poznajcie TOP 10 najwyższych wygranych w Bydgoszczy w historii tej gry 10 Poznajcie TOP 10 najwyższych wygranych w Bydgoszczy w historii Lotto
Gdzie padła "szóstka" w Lotto? Poznajcie TOP 10 najwyższych wygranych w Bydgoszczy w historii tej gry / krzys16/PD/pixabay.com
Ilustracja do artykułu: Poznajcie TOP 10 najwyższych wygranych w Bydgoszczy w historii Lotto. Te kwoty zwalą Was z nóg! [GALERIA]

Nowa rekordowa wygrana w historii Lotto wynosi aż 36 726 210, 20 złotych. W czwartkowym losowaniu padły następujące liczby: 9, 10, 25, 35, 44, 45. "Szóstkę" skreślił gracz w Skrzyszowie w województwie małopolskim. Okazuje się, że bydgoscy gracze także nie mają się czego wstydzić. Zobaczcie zestawienie największych wygranych w grodzie nad Brdą!

Zdaniem Totalizatora Sportowego czwartkowa wygrana jest najwyższa od 22 sierpnia 2015 roku, kiedy to w Ziębicach (woj. dolnośląskie) zwycięzca zgarnął 35 234 116, 20 złotych.

Bydgoszcz też może pochwalić się wieloma świetnymi wynikami. Jakie były najwyższe wygrane w historii lotto w Bydgoszczy i kiedy padły? Sprawdźcie w galerii powyżej!

Pełną mapę zwycięzców znajdziecie na stronie www.lotto.pl/mapa-milionerow.

Czytaj także: W Bydgoszczy możesz znaleźć cały świat! Zobacz, "dokąd" wiodą bydgoskie ulice! [GALERIA]

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Jarmark Wielkanocny 2017 - kiedy i w których miastach?

Jarmark Wielkanocny 2017 - kiedy i w których miastach?

Wielkanoc coraz bliżej! W niektórych miastach pojawiły się już jarmarki wielkanocne, na których znajdziecie świąteczne produkty. Co i w którym miejscu będą kiermasze? Przekonajcie się na ESKA.pl

21 min
Milionerzy: pytanie za pół miliona o gitarę akustyczną!

Milionerzy: pytanie za pół miliona o gitarę akustyczną!

Pytanie o gitarę akustyczną przerosło jedną z uczestniczek Milionerów, która postanowiła wycofać się z gry i zabrać 250 tys. zł. 

35 min
Facebook może przestać działać! Co się zmieni?

Facebook może przestać działać! Co się zmieni?

Facebook przestał działać? Nie wiesz, o co chodzi, ale aplikacja FB jest nieaktywna? Znamy przyczynę problemu!

1 godz. 15 min.
Victoria Beckham w Carpool Karaoke! Co zaśpiewała?

Victoria Beckham w Carpool Karaoke! Co zaśpiewała?

Victoria Beckham w Carpool Karaoke powraca do śpiewania! Pomimo tego, że była członkini Spice Girls już dawno porzuciła karierę muzyczną, to dla Jamesa Cordena zrobiła wyjątek.

1 godz. 32 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy