Poznajcie TOP 10 najwyższych wygranych w Bydgoszczy w historii Lotto. Te kwoty zwalą Was z nóg! [GALERIA]

Gdzie padła "szóstka" w Lotto? Poznajcie TOP 10 najwyższych wygranych w Bydgoszczy w historii tej gry 10 Poznajcie TOP 10 najwyższych wygranych w Bydgoszczy w historii Lotto
Gdzie padła "szóstka" w Lotto? Poznajcie TOP 10 najwyższych wygranych w Bydgoszczy w historii tej gry / krzys16/PD/pixabay.com
Ilustracja do artykułu: Poznajcie TOP 10 najwyższych wygranych w Bydgoszczy w historii Lotto. Te kwoty zwalą Was z nóg! [GALERIA]

Nowa rekordowa wygrana w historii Lotto wynosi aż 36 726 210, 20 złotych. W czwartkowym losowaniu padły następujące liczby: 9, 10, 25, 35, 44, 45. "Szóstkę" skreślił gracz w Skrzyszowie w województwie małopolskim. Okazuje się, że bydgoscy gracze także nie mają się czego wstydzić. Zobaczcie zestawienie największych wygranych w grodzie nad Brdą!

Zdaniem Totalizatora Sportowego czwartkowa wygrana jest najwyższa od 22 sierpnia 2015 roku, kiedy to w Ziębicach (woj. dolnośląskie) zwycięzca zgarnął 35 234 116, 20 złotych.

Bydgoszcz też może pochwalić się wieloma świetnymi wynikami. Jakie były najwyższe wygrane w historii lotto w Bydgoszczy i kiedy padły? Sprawdźcie w galerii powyżej!

Pełną mapę zwycięzców znajdziecie na stronie www.lotto.pl/mapa-milionerow.

Czytaj także: W Bydgoszczy możesz znaleźć cały świat! Zobacz, "dokąd" wiodą bydgoskie ulice! [GALERIA]

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

28 min
KSW 39 - WYNIKI. Relacja na żywo: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja na żywo: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online na żywo na ESKA.pl.

31 min
KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 na żywo 27 maja! Transmisja będzie udostępniona za darmo? Gdzie szukać streamów? Ściągę dla wszystkich osób, które chcą zobaczyć KSW na Narodowym - podrzucamy na ESKA.pl!

3 godz. 46 min.
KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW na Narodowym to jedno z największych wydarzeń w historii Federacji. Tym bardziej, że bohaterem wieczoru będą Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Kto jeszcze? Lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl

5 godz. 10 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy