W Bydgoszczy jak w Paryżu czy Warszawie. W centrum miasta powstaje… plaża! [WIDEO]

W tym sezonie w mieście będziemy mogli poczuć się jak nad morzem. W samym sercu Bydgoszczy niemal gotowa jest już plaża. Powstaje na Placu Teatralnym.

ZOBACZCIE materiał przygotowany przez Rafała Frydrycha, reportera Radia ESKA:

 

Pomysł zachwala Marek Iwiński, plastyk Bydgoszczy, który zaakceptował projekt letniego plażowania w mieście. - To bardzo ciekawe rozwiązanie i alternatywa dla typowych ogródków letnich. Zdecydowało się na nie wiele miast, m.in. Paryż czy Warszawa. Taka plaża pokazuje, że przestrzeń można różnie organizować. Wszystko jest kwestią konwencji i pomysłu. Mieszkańcy lubią takie miejsca – mówi Iwiński.

Plaża będzie bezpłatna. Na miejscu będzie też dostępny Beach Bar.

Wykonawcy projektu zapewniają, że zdążą z nawiezieniem 50 ton piasku i jeśli dopisze pogoda, w piątek 19 maja zacznie się wielkie miejskie plażowanie.

Czytaj także: Dobre kino wraca do Fordonu. Jeremi znów ożyje! [WIDEO]

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

19 min
KSW 39 - WYNIKI. Relacja na żywo: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja na żywo: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online na żywo na ESKA.pl.

22 min
KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 na żywo 27 maja! Transmisja będzie udostępniona za darmo? Gdzie szukać streamów? Ściągę dla wszystkich osób, które chcą zobaczyć KSW na Narodowym - podrzucamy na ESKA.pl!

3 godz. 37 min.
KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW na Narodowym to jedno z największych wydarzeń w historii Federacji. Tym bardziej, że bohaterem wieczoru będą Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Kto jeszcze? Lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl

5 godz. 1 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy