W Bydgoszczy jak w Paryżu czy Warszawie. W centrum miasta powstaje… plaża! [WIDEO]

W tym sezonie w mieście będziemy mogli poczuć się jak nad morzem. W samym sercu Bydgoszczy niemal gotowa jest już plaża. Powstaje na Placu Teatralnym.

ZOBACZCIE materiał przygotowany przez Rafała Frydrycha, reportera Radia ESKA:

 

Pomysł zachwala Marek Iwiński, plastyk Bydgoszczy, który zaakceptował projekt letniego plażowania w mieście. - To bardzo ciekawe rozwiązanie i alternatywa dla typowych ogródków letnich. Zdecydowało się na nie wiele miast, m.in. Paryż czy Warszawa. Taka plaża pokazuje, że przestrzeń można różnie organizować. Wszystko jest kwestią konwencji i pomysłu. Mieszkańcy lubią takie miejsca – mówi Iwiński.

Plaża będzie bezpłatna. Na miejscu będzie też dostępny Beach Bar.

Wykonawcy projektu zapewniają, że zdążą z nawiezieniem 50 ton piasku i jeśli dopisze pogoda, w piątek 19 maja zacznie się wielkie miejskie plażowanie.

Czytaj także: Dobre kino wraca do Fordonu. Jeremi znów ożyje! [WIDEO]

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.

2 godz. 57 min.
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 

3 godz. 29 min.
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!

3 godz. 30 min.
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.

8 godz. 22 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy