Wystawa Air Fair 2017: W Bydgoszczy samoloty będą na wyciągnięcie ręki!

Zdjęcie z artykułu: Wystawa Air Fair 2017: W Bydgoszczy samoloty będą na wyciągnięcie ręki! Wystawa Air Fair 2017: W Bydgoszczy samoloty będa na wyciągnięcie ręki!; Maciej Federowicz
Ilustracja do artykułu Wystawa Air Fair 2017: W Bydgoszczy samoloty będą na wyciągnięcie ręki!

Samoloty, śmigłowce, drony – wszystkie je będzie można oglądać podczas jedenastej wystawy Air Fair w Bydgoszczy. Miłośnicy skrzydeł niech już rezerwują sobie wolne!

Pierwszy dzień Air Fair, piątek 26 maja, dedykowany jest wyłącznie wystawcom i zaproszonym gościom. Natomiast w sobotę 27 maja wydarzenie będzie otwarte dla wszystkich chętnych (wstęp bezpłatny). Rozpoczęcie zaplanowane jest na godzinę 10, a zakończenie na 16.

Dla uczestników dnia otwartego przygotowano liczne atrakcje, m.in. pokazy umiejętności psów, sztuk walki czy pokazy fitness. Program artystyczny obejmie występy taneczne i wokalne. Dużą gratką dla dzieci będzie możliwość pomalowania samolotu i poczucia się jak prawdziwy malarz lotniczy. Zaprezentowana zostanie także wystawa statyczna sprzętu wojskowego oraz cywilnego.

Wszyscy chętni będą mogli zobaczyć Bydgoszcz z lotu ptaka. Po raz pierwszy organizatorzy oferują loty widowiskowe trzema samolotami Cessna. Bilet będzie można nabyć w specjalnie oznaczonym namiocie. Koszt dziesięciominutowego lotu dla jednej osoby to 100 zł.

Czytaj także: Gdzie jest burza w Kujawsko-Pomorskiem? Tu sprawdzisz ostrzeżenia! [MAPY, LINKI]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

21 min
KSW 39 - WYNIKI. Relacja na żywo: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja na żywo: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online na żywo na ESKA.pl.

24 min
KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 na żywo 27 maja! Transmisja będzie udostępniona za darmo? Gdzie szukać streamów? Ściągę dla wszystkich osób, które chcą zobaczyć KSW na Narodowym - podrzucamy na ESKA.pl!

3 godz. 39 min.
KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW na Narodowym to jedno z największych wydarzeń w historii Federacji. Tym bardziej, że bohaterem wieczoru będą Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Kto jeszcze? Lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl

5 godz. 3 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy