Wystawa Air Fair 2017: W Bydgoszczy samoloty będą na wyciągnięcie ręki!

Zdjęcie z artykułu: Wystawa Air Fair 2017: W Bydgoszczy samoloty będą na wyciągnięcie ręki! Wystawa Air Fair 2017: W Bydgoszczy samoloty będa na wyciągnięcie ręki!; Maciej Federowicz
Ilustracja do artykułu Wystawa Air Fair 2017: W Bydgoszczy samoloty będą na wyciągnięcie ręki!

Samoloty, śmigłowce, drony – wszystkie je będzie można oglądać podczas jedenastej wystawy Air Fair w Bydgoszczy. Miłośnicy skrzydeł niech już rezerwują sobie wolne!

Pierwszy dzień Air Fair, piątek 26 maja, dedykowany jest wyłącznie wystawcom i zaproszonym gościom. Natomiast w sobotę 27 maja wydarzenie będzie otwarte dla wszystkich chętnych (wstęp bezpłatny). Rozpoczęcie zaplanowane jest na godzinę 10, a zakończenie na 16.

Dla uczestników dnia otwartego przygotowano liczne atrakcje, m.in. pokazy umiejętności psów, sztuk walki czy pokazy fitness. Program artystyczny obejmie występy taneczne i wokalne. Dużą gratką dla dzieci będzie możliwość pomalowania samolotu i poczucia się jak prawdziwy malarz lotniczy. Zaprezentowana zostanie także wystawa statyczna sprzętu wojskowego oraz cywilnego.

Wszyscy chętni będą mogli zobaczyć Bydgoszcz z lotu ptaka. Po raz pierwszy organizatorzy oferują loty widowiskowe trzema samolotami Cessna. Bilet będzie można nabyć w specjalnie oznaczonym namiocie. Koszt dziesięciominutowego lotu dla jednej osoby to 100 zł.

Czytaj także: Gdzie jest burza w Kujawsko-Pomorskiem? Tu sprawdzisz ostrzeżenia! [MAPY, LINKI]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.

2 godz. 55 min.
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 

3 godz. 27 min.
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!

3 godz. 28 min.
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.

8 godz. 20 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy