Zwiedzaj region i zbieraj pieczątki w specjalnym paszporcie. Możesz zgarnąć nagrody!

Zdjęcie z artykułu: Zwiedzaj region i zbieraj pieczątki w specjalnym paszporcie. Możesz zgarnąć nagrody! Zwiedzaj region i zbieraj pieczątki w specjalnym paszporcie. Możesz zgarnąć nagrody!; Ajale, chrisko1960/PD/pixabay.com, Krzysztof Miziera/CC BY 3.0/wikimedia.org
Ilustracja do artykułu Zwiedzaj region i zbieraj pieczątki w specjalnym paszporcie. Możesz zgarnąć nagrody!

22 punkty pieczątkowe w całym regionie, kilkadziesiąt polecanych miejsc i cenne nagrody. Po raz piąty ruszyła akcja "Paszport Turystyczny".

Odwiedzając wyznaczone punkty w różnych miejscach regionu, otrzymamy pieczątkę w specjalnym paszporcie. Każdy zakątek województwa ma niepowtarzalny wzór. Adresy oraz godziny dostępności punktów pieczątkowych znajdują się na stronie www.paszport.com.pl.

Za zebrane pieczątki pod koniec wakacji mamy szansę wygrać cenne nagrody. Paszporty będą dostępne w punktach Informacji Turystycznej od poniedziałku 11 lipca.

W najbliższy weekend szczególnie warto wybrać się z paszportem do Golubia-Dobrzynia, Chełmna, Tucholi i Wenecji!

Dzień w mieście zakochanych, noc w Wenecji

XVII Chełmiński Jarmark Jaszczurczy (9 lipca) i Międzynarodowe Spotkania z Folklorem (9 i 10 lipca) to wymarzona okazja by zakochać się w Chełmnie. Z kolei w Wenecji z pewnością będzie romantycznie, ale nie liczmy na to, że będziemy tam sami! Warto m.in. wziąć udział w Weneckiej Nocy z Parowozami (9 lipca), która przyciągnie wielu amatorów nocnych wrażeń.

Historyczny Marsz Borowiaków w Tucholi

Barwne stroje z różnych epok, rzemiosło, tradycje obronne, sztuka ludowa. Borowiackie dziedzictwo przetrwało próbę czasu i modę na unifikację. Ta ciekawa grupa etnograficzna zachowała do dziś swoje pieśni, taniec, gwarę i kuchnię. Raz do roku szczególnie uroczyście manifestuje swą kulturową odrębność podczas marszu ulicami Tucholi oraz Dnia Folkloru. Zbiórka w sobotę 9 lipca przy Starostwie Powiatowym w Tucholi, ul. Pocztowa 7 o godz. 11.45.

Pochwała rycerskiego etosu w Golubiu-Dobrzyniu

Wielkie Międzynarodowe Turnieje Rycerskie ściągają do grodu nad Drwęcą najprzedniejszych rycerzy z całej Polski, gości z Ukrainy, Włoch, Danii, Francji a nawet Kanady, by walczyć o zaszczytne laury i przywoływać najlepsze tradycje rycerskiego stanu. Najbliższy turniej już w ten weekend.

Czytaj także: Taneczny teledysk promuje Bydgoszcz! Zobaczyło go już kilka tysięcy osób [WIDEO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE

YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE

Despacito od kilku tygodni nie schodzi ze szczytów list przebojów! Najpopularniejszy hit na świecie doczekał się wielu polskich przeróbek. Która jest najlepsza? Posłuchajcie, oceńcie i zagłosujcie - na ESKA.pl

25 czerwca 2017, 21:36
Mamed Khalidov - film Moja Walka za darmo ONLINE

Mamed Khalidov - film Moja Walka za darmo ONLINE

Moja Walka: Mamed Khalidov, to historia sportowca i mistrza KSW w reżyserii Sylwestra Latkowskiego. Sprawdź, gdzie obejrzeć film ONLINE w Internecie za darmo.

25 czerwca 2017, 21:36
Julia Wieniawa w mrocznym teledysku Oddycham [VIDEO]

Julia Wieniawa w mrocznym teledysku Oddycham [VIDEO]

Oddycham - nowa piosenka Julii Wieniawy ma już teledysk! Co przedstawia? Przekonajcie się już teraz - na ESKA.pl

25 czerwca 2017, 21:36
Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Jaka będzie pogoda w wakacje 2017? Więcej deszczu czy słońca? Najświeższa długoterminowa prognoza pogody do sprawdzenia w jednym miejscu - na ESKA.pl

25 czerwca 2017, 19:40
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy