Adrian Zieliński pozwany za "stratę w wiarę w ideę sportu i przyjemność śledzenia zmagań olimpijczyków" [AUDIO, WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: Adrian Zieliński pozwany za "stratę w wiarę w ideę sportu i przyjemność śledzenia zmagań olimpijczyków" [AUDIO, WIDEO] Adrian Zieliński; SE/East News
Ilustracja do artykułu Adrian Zieliński pozwany za "stratę w wiarę w ideę sportu i przyjemność śledzenia zmagań olimpijczyków" [AUDIO, WIDEO]

Adrian Zieliński – były mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów, złapany na stosowaniu dopingu przed igrzyskami w Rio - przed sądem. Pozwał go poznański prawnik i kibic – Michał Gniatkowski.

Mężczyzna czuł się pokrzywdzony, bo jak twierdził, stracił przez Zielińskiego wiarę w ideę sportu i przyjemność śledzenia zmagań olimpijczyków. Dziś w bydgoskim sądzie zapadł wyrok w tej sprawie. Wyrok jest korzystny dla sztangisty.

Posłuchaj:

Materiał dźwiękowy przygotował Rafał Frydrych, reporter NowaTV/ Radio Eska.

Gniatkowski domagał się od Zielińskiego publicznych przeprosin i wpłaty 2 tysięcy na rzecz fundacji sportowej.​ Sąd te roszczenia oddalił. Ani Zieliński, ani jego adwersarz nie stawili się na ogłoszeniu wyroku.

Zobacz także:Tragiczny skok ze spadochronem 17-latki

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Alicja Ruchała wystąpiła niedawno na festiwalu w Sopocie. O piosenkarce, która wcześniej rzadko pojawiała się w mediach wciąż jeszcze niewiele wiadomo. Informacji o niej postanowiliśmy szukać na Instagramie.

23 sierpnia 2017, 17:10
Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski to jeden z uczestników Azja Express 2, który wspólnie z Michałem Pirógiem będzie walczył o zwycięstwo w programie. Kim jest i czym się zajmuje przystojniak?

23 sierpnia 2017, 16:59
Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron - tego nie pokazano w ostatnim odcinku! Sceny, których nie zobaczyliśmy w serialu znalazły się w filmiku zamieszczonym przez stację HBO na kanale serialu na YouTube.

23 sierpnia 2017, 16:47
Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry wystąpili w Gwiezdnych Wojnach? Taką informację zdradził aktor wcielający się w jedną z głównych ról w filmie. Kogo zagrali królewscy potomkowie?

23 sierpnia 2017, 16:21

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy