Bydgoski Rower Aglomeracyjny: jak korzystać z systemu? [INFORMATOR]

Bydgoski Rower Aglomeracyjny rozpoczyna nowy sezon! 7 TUTAJ SPRAWDZICIE, jak korzystać z systemu Bydgoskiego Roweru Aglomeracyjnego
Bydgoski Rower Aglomeracyjny rozpoczyna nowy sezon! / Maciej Federowicz
Ilustracja do artykułu: Bydgoski Rower Aglomeracyjny: jak korzystać z systemu? [INFORMATOR]

Trzeci sezon funkcjonowania Bydgoski Rower Aglomeracyjny rozpoczął w środę 1 marca. Po zimowej konserwacji na stacje wróciło 395 rowerów. Jak korzystać z systemu? Sprawdźcie w galerii poniżej.

- W przypadku BRA w tym sezonie wymieniane były koszyki, hamulce, naprawiane przerzutki, rożnego rodzaju nakrętki i śruby. Należy jednak pamiętać, że w wyniku dużej eksploatacji rowerów w Bydgoszczy i ogromnym nimi zainteresowaniu mieszkańców, wszelki usterki na bieżąco były usuwane, a części, które tego wymagały wymieniane lub naprawiane - mówi Diana Borowiecka z firmy BikeU, operatora Bydgoskiego Roweru Aglomeracyjnego.

Także stacje zostały skontrolowane – szczególną uwagę zwrócono na zamki, do których wpina się jednoślady.

- Jednoślady pojawią się w 37 stacjach w Bydgoszczy. Wszystkie rowery zostały sprawdzone i poddane konserwacji – mówi Marta Stachowiak z bydgoskiego ratusza.

Z Martą Stachowiak rozmawiał Dawid Olszewski, reporter Radia ESKA:

 

Bydgoski Rower Aglomeracyjny w zeszłym sezonie przekroczył milion wypożyczeń, a w systemie jest zarejestrowanych już niemal 35 tys. użytkowników.

Obecnie system BRA to 37 samoobsługowych i całodobowych stacji. Z Bydgoskiego Roweru Aglomeracyjnego będzie można korzystać do końca listopada.

Czytaj także: Na ulice Bydgoszczy wjadą autobusy elektryczne! List intencyjny podpisany

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

28 min
KSW 39 - WYNIKI. Relacja na żywo: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja na żywo: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online na żywo na ESKA.pl.

31 min
KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 na żywo 27 maja! Transmisja będzie udostępniona za darmo? Gdzie szukać streamów? Ściągę dla wszystkich osób, które chcą zobaczyć KSW na Narodowym - podrzucamy na ESKA.pl!

3 godz. 46 min.
KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW na Narodowym to jedno z największych wydarzeń w historii Federacji. Tym bardziej, że bohaterem wieczoru będą Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Kto jeszcze? Lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl

5 godz. 10 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy