European Cycling Challenge 2017: Na pierwsze miejsce Bydgoszcz nie ma już co liczyć. O które teraz walczymy? [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: European Cycling Challenge 2017: Na pierwsze miejsce Bydgoszcz nie ma już co liczyć. O które teraz walczymy? [AUDIO] Bydgoszcz walczy o podium w European Cycling Challenge 2017! Każdy może pomóc w wygranej!; Dawid Olszewski
Ilustracja do artykułu European Cycling Challenge 2017: Na pierwsze miejsce Bydgoszcz nie ma już co liczyć. O które teraz walczymy? [AUDIO]

Bydgoszcz niestety nie ma już szans na pierwsze miejsce w rywalizacji European Cycling Challenge 2017. Teraz walczy o utrzymanie na podium.

W rywalizacji europejskich miast Bydgoszcz wraz z okolicznymi miejscowościami jest na trzecim miejscu.

- Mam nadzieję, że metropolia Bydgoszcz utrzyma trzecią lokatę do końca maja. Na drugą już tak naprawdę nie mamy szans, bo Gdańsk i Izmir mają wysoką przewagę, ale trzecie jest mocno realne. Obecnie na czwarte miejsce wskoczyła Warszawa. Mamy nad nią sporą przewagę – mówi Sebastian Nowak z Bydgoskiej Masy Krytycznej.

Z Sebastianem Nowakiem rozmawiał Dawid Olszewski, reporter Radia ESKA:

 

Zanim rowerzyści będą kręcić kilometry dla Bydgoszczy, na swój telefon muszą pobrać specjalną aplikację. Trzeba się zarejestrować na stronie www.cyclingchallenge.eu, żeby ją pobrać. Następnie trzeba zalogować się na niej i zapisywać swoje przejazdy.

Rywalizacja potrwa do końca maja. Do tego czasu Bydgoska Masa Krytyczna zorganizuje kilka wspólnych przejazdów. W sobotę rowerzyści spotkają się na Starym Rynku. O godz. 10 ruszą do Nakła. Rok temu w European Cycling Challenge Bydgoszcz zajęła szóste miejsce.​

Więcej o European Cycling Challenge 2017 znajdziemy na specjalnej stronie www.bydgoszcznarowery.pl.

Czytaj także: Bydgoszcz walczy o podium w European Cycling Challenge 2017! Każdy może pomóc w wygranej! [WIDEO, AUDIO]

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

New Music Friday w Radiu ESKA - najgorętsze nowości 21 lipca 2017! [PREMIERY]

New Music Friday w Radiu ESKA - najgorętsze nowości 21 lipca 2017! [PREMIERY]

New Music Friday, czyli dzień pod znakiem nowej muzy - świętujemy w RADIU ESKA! Od samego rana do późnych godzin wieczornych na naszej antenie usłyszycie najnowsze i najgorętsze single! Jakie premiery w ESCE 21 lipca? Sprawdźcie już teraz!

21 lipca 2017, 16:51
Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 w internecie będzie dostępne? Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!

21 lipca 2017, 16:49
Ostatni występ Chestera Benningtona przed śmiercią

Ostatni występ Chestera Benningtona przed śmiercią

Niespodziewana śmierć Chestera Benningtona wywołała żal i smutek. Na ESKA.pl przypominamy ostatni koncert przed śmiercią artysty.

21 lipca 2017, 16:40
Hardkorowy Koksu szuka dziewczyny! Co trzeba zrobić?

Hardkorowy Koksu szuka dziewczyny! Co trzeba zrobić?

Hardkorowy Koksu poszukuje kobiety życia! Co trzeba zrobić, by zostać narzeczoną Roberta Burneiki? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!

21 lipca 2017, 16:17
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy