European Cycling Challenge 2017: Na pierwsze miejsce Bydgoszcz nie ma już co liczyć. O które teraz walczymy? [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: European Cycling Challenge 2017: Na pierwsze miejsce Bydgoszcz nie ma już co liczyć. O które teraz walczymy? [AUDIO] Bydgoszcz walczy o podium w European Cycling Challenge 2017! Każdy może pomóc w wygranej!; Dawid Olszewski
Ilustracja do artykułu European Cycling Challenge 2017: Na pierwsze miejsce Bydgoszcz nie ma już co liczyć. O które teraz walczymy? [AUDIO]

Bydgoszcz niestety nie ma już szans na pierwsze miejsce w rywalizacji European Cycling Challenge 2017. Teraz walczy o utrzymanie na podium.

W rywalizacji europejskich miast Bydgoszcz wraz z okolicznymi miejscowościami jest na trzecim miejscu.

- Mam nadzieję, że metropolia Bydgoszcz utrzyma trzecią lokatę do końca maja. Na drugą już tak naprawdę nie mamy szans, bo Gdańsk i Izmir mają wysoką przewagę, ale trzecie jest mocno realne. Obecnie na czwarte miejsce wskoczyła Warszawa. Mamy nad nią sporą przewagę – mówi Sebastian Nowak z Bydgoskiej Masy Krytycznej.

Z Sebastianem Nowakiem rozmawiał Dawid Olszewski, reporter Radia ESKA:

 

Zanim rowerzyści będą kręcić kilometry dla Bydgoszczy, na swój telefon muszą pobrać specjalną aplikację. Trzeba się zarejestrować na stronie www.cyclingchallenge.eu, żeby ją pobrać. Następnie trzeba zalogować się na niej i zapisywać swoje przejazdy.

Rywalizacja potrwa do końca maja. Do tego czasu Bydgoska Masa Krytyczna zorganizuje kilka wspólnych przejazdów. W sobotę rowerzyści spotkają się na Starym Rynku. O godz. 10 ruszą do Nakła. Rok temu w European Cycling Challenge Bydgoszcz zajęła szóste miejsce.​

Więcej o European Cycling Challenge 2017 znajdziemy na specjalnej stronie www.bydgoszcznarowery.pl.

Czytaj także: Bydgoszcz walczy o podium w European Cycling Challenge 2017! Każdy może pomóc w wygranej! [WIDEO, AUDIO]

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

21 min
KSW 39 - WYNIKI. Relacja na żywo: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja na żywo: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online na żywo na ESKA.pl.

24 min
KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 na żywo 27 maja! Transmisja będzie udostępniona za darmo? Gdzie szukać streamów? Ściągę dla wszystkich osób, które chcą zobaczyć KSW na Narodowym - podrzucamy na ESKA.pl!

3 godz. 39 min.
KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW na Narodowym to jedno z największych wydarzeń w historii Federacji. Tym bardziej, że bohaterem wieczoru będą Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Kto jeszcze? Lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl

5 godz. 3 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy