EUROtruck przyjedzie do Bydgoszczy! Moc atrakcji dla całych rodzin gwarantowana!

Zdjęcie z artykułu: EUROtruck przyjedzie do Bydgoszczy! Moc atrakcji dla całych rodzin gwarantowana! EUROtruck przyjedzie do Bydgoszczy! Moc atrakcji dla całych rodzin gwarantowana!; Źródło: u21poland.com
Ilustracja do artykułu EUROtruck przyjedzie do Bydgoszczy! Moc atrakcji dla całych rodzin gwarantowana!

Refleksomierz, Quick Feet, fotobudka, specjalny quiz, a przede wszystkim puchar Młodzieżowych Mistrzostw Europy UEFA EURO U21 – to tylko niektóre z atrakcji, które znajdziemy w specjalnym EUROtruck. Ciężarówka odwiedza miasta gospodarskie turnieju. Będzie również do dyspozycji bydgoszczan.

W centralnym punkcie ciężarówki znajdziemy Trofeum dla zwycięzcy UEFA EURO U21 Polska 2017. Jedną z atrakcji budzących największe zainteresowanie jest refleksomierz. Z urządzeniem podczas ceremonii przekazania trofeum zmierzył się nawet Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek.

– To rzeczywiście bardzo fajnym element. Każda osoba ma 60 sekund na reakcję, na kolejno zapalane lampki, które musi naciskać. Wynik jest tym lepszy, im więcej lampek w ciągu minuty zgasimy – wyjaśnia Łukasz Zubek, osoba współodpowiedzialna za projekt.

 

W EUROtrucku możemy nie tylko zobaczyć puchar, upamiętnić odwiedziny zdjęciem czy zmierzyć nasz refleks. Sprawdzimy także nasze zdolności piłkarskie, pamięć i wiedzę.

– W środku cały czas są cztery osoby. Za muzykę odpowiedzialny jest DJ, nad całością czuwa supervisor, który obsługuje także fotobudkę oraz infokioski, czyli stoiska na których przeprowadzamy też quizy. Jest też dwóch koordynatorów przy quick feecie oraz refleksomierzu – mówi Zubek.

Przystanki ciężarówki w Bydgoszczy w ramach akcji "Nasze Euro":

- 23 kwietnia – Wyspa Młyńska, Bydgoski Bieg Urodzinowy (godz. 12-18)

- 1 maja – Myślęcinek, Otwarcie sezonu motocyklowego

Czytaj także: To ma być basen pełen atrakcji! Kiedy początek budowy?

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Ariana Grande w Polsce 2017 - koncerty ODWOŁANE. Jak się ubiegać o zwrot?

Ariana Grande w Polsce 2017 - koncerty ODWOŁANE. Jak się ubiegać o zwrot?

Co trzeba zrobić, aby otrzymać zwrot pieniędzy za bilet zakupiony na odwołany koncert Ariany Grande? Sprawdzamy już teraz - na ESKA.pl.

2 godz. 1 min.
Katy Perry w Carpool Karaoke wyjaśnia spór z Taylor Swift: 'To ona zaczęła!'

Katy Perry w Carpool Karaoke wyjaśnia spór z Taylor Swift: 'To ona zaczęła!'

Katy Perry wyznała, że chciała zakończyć kłótnię, ale również ostrzegła Taylor Swift, że powinna się spodziewać reakcji.

3 godz. 13 min.
Mecz Manchester - Ajax 24.05.2017 ONLINE i w TV na żywo. Gdzie i o której oglądać?

Mecz Manchester - Ajax 24.05.2017 ONLINE i w TV na żywo. Gdzie i o której oglądać?

Mecz Manchester United - Ajax Amsterdam to finał Ligi Europy i zarazem drugi najważniejszy mecz klubowy w 2017 roku. Sprawdź, gdzie i o której oglądać transmisję na żywo.

3 godz. 31 min.
Zamach w Manchesterze - ofiary. Kim były?

Zamach w Manchesterze - ofiary. Kim były?

Kim są ofiary ataku terrorystycznego w Manchesterze?

4 godz. 25 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy