EUROtruck przyjedzie do Bydgoszczy! Moc atrakcji dla całych rodzin gwarantowana!

Zdjęcie z artykułu: EUROtruck przyjedzie do Bydgoszczy! Moc atrakcji dla całych rodzin gwarantowana! EUROtruck przyjedzie do Bydgoszczy! Moc atrakcji dla całych rodzin gwarantowana!; Źródło: u21poland.com
Ilustracja do artykułu EUROtruck przyjedzie do Bydgoszczy! Moc atrakcji dla całych rodzin gwarantowana!

Refleksomierz, Quick Feet, fotobudka, specjalny quiz, a przede wszystkim puchar Młodzieżowych Mistrzostw Europy UEFA EURO U21 – to tylko niektóre z atrakcji, które znajdziemy w specjalnym EUROtruck. Ciężarówka odwiedza miasta gospodarskie turnieju. Będzie również do dyspozycji bydgoszczan.

W centralnym punkcie ciężarówki znajdziemy Trofeum dla zwycięzcy UEFA EURO U21 Polska 2017. Jedną z atrakcji budzących największe zainteresowanie jest refleksomierz. Z urządzeniem podczas ceremonii przekazania trofeum zmierzył się nawet Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek.

– To rzeczywiście bardzo fajnym element. Każda osoba ma 60 sekund na reakcję, na kolejno zapalane lampki, które musi naciskać. Wynik jest tym lepszy, im więcej lampek w ciągu minuty zgasimy – wyjaśnia Łukasz Zubek, osoba współodpowiedzialna za projekt.

 

W EUROtrucku możemy nie tylko zobaczyć puchar, upamiętnić odwiedziny zdjęciem czy zmierzyć nasz refleks. Sprawdzimy także nasze zdolności piłkarskie, pamięć i wiedzę.

– W środku cały czas są cztery osoby. Za muzykę odpowiedzialny jest DJ, nad całością czuwa supervisor, który obsługuje także fotobudkę oraz infokioski, czyli stoiska na których przeprowadzamy też quizy. Jest też dwóch koordynatorów przy quick feecie oraz refleksomierzu – mówi Zubek.

Przystanki ciężarówki w Bydgoszczy w ramach akcji "Nasze Euro":

- 23 kwietnia – Wyspa Młyńska, Bydgoski Bieg Urodzinowy (godz. 12-18)

- 1 maja – Myślęcinek, Otwarcie sezonu motocyklowego

Czytaj także: To ma być basen pełen atrakcji! Kiedy początek budowy?

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE

YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE

Despacito od kilku tygodni nie schodzi ze szczytów list przebojów! Najpopularniejszy hit na świecie doczekał się wielu polskich przeróbek. Która jest najlepsza? Posłuchajcie, oceńcie i zagłosujcie - na ESKA.pl

25 czerwca 2017, 21:36
Mamed Khalidov - film Moja Walka za darmo ONLINE

Mamed Khalidov - film Moja Walka za darmo ONLINE

Moja Walka: Mamed Khalidov, to historia sportowca i mistrza KSW w reżyserii Sylwestra Latkowskiego. Sprawdź, gdzie obejrzeć film ONLINE w Internecie za darmo.

25 czerwca 2017, 21:36
Julia Wieniawa w mrocznym teledysku Oddycham [VIDEO]

Julia Wieniawa w mrocznym teledysku Oddycham [VIDEO]

Oddycham - nowa piosenka Julii Wieniawy ma już teledysk! Co przedstawia? Przekonajcie się już teraz - na ESKA.pl

25 czerwca 2017, 21:36
Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Jaka będzie pogoda w wakacje 2017? Więcej deszczu czy słońca? Najświeższa długoterminowa prognoza pogody do sprawdzenia w jednym miejscu - na ESKA.pl

25 czerwca 2017, 19:40
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy