EUROtruck przyjedzie do Bydgoszczy! Moc atrakcji dla całych rodzin gwarantowana!

Zdjęcie z artykułu: EUROtruck przyjedzie do Bydgoszczy! Moc atrakcji dla całych rodzin gwarantowana! EUROtruck przyjedzie do Bydgoszczy! Moc atrakcji dla całych rodzin gwarantowana!; Źródło: u21poland.com
Ilustracja do artykułu EUROtruck przyjedzie do Bydgoszczy! Moc atrakcji dla całych rodzin gwarantowana!

Refleksomierz, Quick Feet, fotobudka, specjalny quiz, a przede wszystkim puchar Młodzieżowych Mistrzostw Europy UEFA EURO U21 – to tylko niektóre z atrakcji, które znajdziemy w specjalnym EUROtruck. Ciężarówka odwiedza miasta gospodarskie turnieju. Będzie również do dyspozycji bydgoszczan.

W centralnym punkcie ciężarówki znajdziemy Trofeum dla zwycięzcy UEFA EURO U21 Polska 2017. Jedną z atrakcji budzących największe zainteresowanie jest refleksomierz. Z urządzeniem podczas ceremonii przekazania trofeum zmierzył się nawet Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek.

– To rzeczywiście bardzo fajnym element. Każda osoba ma 60 sekund na reakcję, na kolejno zapalane lampki, które musi naciskać. Wynik jest tym lepszy, im więcej lampek w ciągu minuty zgasimy – wyjaśnia Łukasz Zubek, osoba współodpowiedzialna za projekt.

 

W EUROtrucku możemy nie tylko zobaczyć puchar, upamiętnić odwiedziny zdjęciem czy zmierzyć nasz refleks. Sprawdzimy także nasze zdolności piłkarskie, pamięć i wiedzę.

– W środku cały czas są cztery osoby. Za muzykę odpowiedzialny jest DJ, nad całością czuwa supervisor, który obsługuje także fotobudkę oraz infokioski, czyli stoiska na których przeprowadzamy też quizy. Jest też dwóch koordynatorów przy quick feecie oraz refleksomierzu – mówi Zubek.

Przystanki ciężarówki w Bydgoszczy w ramach akcji "Nasze Euro":

- 23 kwietnia – Wyspa Młyńska, Bydgoski Bieg Urodzinowy (godz. 12-18)

- 1 maja – Myślęcinek, Otwarcie sezonu motocyklowego

Czytaj także: To ma być basen pełen atrakcji! Kiedy początek budowy?

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Alicja Ruchała wystąpiła niedawno na festiwalu w Sopocie. O piosenkarce, która wcześniej rzadko pojawiała się w mediach wciąż jeszcze niewiele wiadomo. Informacji o niej postanowiliśmy szukać na Instagramie.

23 sierpnia 2017, 17:10
Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski to jeden z uczestników Azja Express 2, który wspólnie z Michałem Pirógiem będzie walczył o zwycięstwo w programie. Kim jest i czym się zajmuje przystojniak?

23 sierpnia 2017, 16:59
Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron - tego nie pokazano w ostatnim odcinku! Sceny, których nie zobaczyliśmy w serialu znalazły się w filmiku zamieszczonym przez stację HBO na kanale serialu na YouTube.

23 sierpnia 2017, 16:47
Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry wystąpili w Gwiezdnych Wojnach? Taką informację zdradził aktor wcielający się w jedną z głównych ról w filmie. Kogo zagrali królewscy potomkowie?

23 sierpnia 2017, 16:21

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy