Freestyle to ich żywioł. Żonglerka piłką będzie rządzić w Bydgoszczy!

Zdjęcie z artykułu: Freestyle to ich żywioł. Żonglerka piłką będzie rządzić w Bydgoszczy! Freestyle to ich żywioł. Żonglerka piłką będzie rządzić w Bydgoszczy!; Dorota Lakner
Ilustracja do artykułu Freestyle to ich żywioł. Żonglerka piłką będzie rządzić w Bydgoszczy!

Kolejny raz w międzynarodowej obsadzie rozegrany zostanie turniej Focus on Freestyle, jedna z flagowych imprez freestyle footballu w Polsce. 

Piąta edycja tej widowiskowej imprezy odbędzie się już w najbliższy weekend - 22 i 23 kwietnia w centrum handlowym przy ul. Jagiellońskiej 39 w Bydgoszczy.

Jak twierdzą organizatorzy, już teraz turniej uważany jest za czołowy nie tylko w Polsce, ale również w Europie. Dlatego także podczas tegorocznej odsłony zawodów nie zabraknie zawodników z zagranicy – awizowany jest przyjazd Szweda Viktora Ludwiga Olofsona znanego w środowisku jako VLO, Toma Folana z Wielkiej Brytanii, któremu udział w ubiegłorocznym turnieju uniemożliwiła kontuzja, a także Norwega z filipińskimi korzeniami Philipa Warrena Gertssona (mistrz Azji 2016), dla którego będzie to drugi udział w imprezie.

Nie zabraknie czołowych polskich freestylerów. Na liście zaproszonych graczy jest między innymi były mistrz świata, aktualny mistrz Polski i obrońca tytułu Focus on Freestyle Szymon Skalski. 

Piąta odsłona Focus on Freestyle ponownie rozegrana zostanie przede wszystkim w formule battle (pojedynków). Równolegle do zawodów freestyle'owych rozegrany zostanie turniej o mistrzostwo Bydgoszczy na konsolach Xbox w grę FIFA 17, który zaplanowano na 22 kwietnia (sobota).

Dla tych, którzy nie będą mogli pojawić się na miejscu, niedzielna transmisja na żywo w internecie:

 

Szczegóły dotyczące imprezy można śledzić na Facebooku.

Czytaj także: To ma być basen pełen atrakcji! Kiedy początek budowy?

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE

YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE

Despacito od kilku tygodni nie schodzi ze szczytów list przebojów! Najpopularniejszy hit na świecie doczekał się wielu polskich przeróbek. Która jest najlepsza? Posłuchajcie, oceńcie i zagłosujcie - na ESKA.pl

25 czerwca 2017, 21:36
Mamed Khalidov - film Moja Walka za darmo ONLINE

Mamed Khalidov - film Moja Walka za darmo ONLINE

Moja Walka: Mamed Khalidov, to historia sportowca i mistrza KSW w reżyserii Sylwestra Latkowskiego. Sprawdź, gdzie obejrzeć film ONLINE w Internecie za darmo.

25 czerwca 2017, 21:36
Julia Wieniawa w mrocznym teledysku Oddycham [VIDEO]

Julia Wieniawa w mrocznym teledysku Oddycham [VIDEO]

Oddycham - nowa piosenka Julii Wieniawy ma już teledysk! Co przedstawia? Przekonajcie się już teraz - na ESKA.pl

25 czerwca 2017, 21:36
Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Jaka będzie pogoda w wakacje 2017? Więcej deszczu czy słońca? Najświeższa długoterminowa prognoza pogody do sprawdzenia w jednym miejscu - na ESKA.pl

25 czerwca 2017, 19:40
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy