Freestyle to ich żywioł. Żonglerka piłką będzie rządzić w Bydgoszczy!

Zdjęcie z artykułu: Freestyle to ich żywioł. Żonglerka piłką będzie rządzić w Bydgoszczy! Freestyle to ich żywioł. Żonglerka piłką będzie rządzić w Bydgoszczy!; Dorota Lakner
Ilustracja do artykułu Freestyle to ich żywioł. Żonglerka piłką będzie rządzić w Bydgoszczy!

Kolejny raz w międzynarodowej obsadzie rozegrany zostanie turniej Focus on Freestyle, jedna z flagowych imprez freestyle footballu w Polsce. 

Piąta edycja tej widowiskowej imprezy odbędzie się już w najbliższy weekend - 22 i 23 kwietnia w centrum handlowym przy ul. Jagiellońskiej 39 w Bydgoszczy.

Jak twierdzą organizatorzy, już teraz turniej uważany jest za czołowy nie tylko w Polsce, ale również w Europie. Dlatego także podczas tegorocznej odsłony zawodów nie zabraknie zawodników z zagranicy – awizowany jest przyjazd Szweda Viktora Ludwiga Olofsona znanego w środowisku jako VLO, Toma Folana z Wielkiej Brytanii, któremu udział w ubiegłorocznym turnieju uniemożliwiła kontuzja, a także Norwega z filipińskimi korzeniami Philipa Warrena Gertssona (mistrz Azji 2016), dla którego będzie to drugi udział w imprezie.

Nie zabraknie czołowych polskich freestylerów. Na liście zaproszonych graczy jest między innymi były mistrz świata, aktualny mistrz Polski i obrońca tytułu Focus on Freestyle Szymon Skalski. 

Piąta odsłona Focus on Freestyle ponownie rozegrana zostanie przede wszystkim w formule battle (pojedynków). Równolegle do zawodów freestyle'owych rozegrany zostanie turniej o mistrzostwo Bydgoszczy na konsolach Xbox w grę FIFA 17, który zaplanowano na 22 kwietnia (sobota).

Dla tych, którzy nie będą mogli pojawić się na miejscu, niedzielna transmisja na żywo w internecie:

 

Szczegóły dotyczące imprezy można śledzić na Facebooku.

Czytaj także: To ma być basen pełen atrakcji! Kiedy początek budowy?

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Alicja Ruchała wystąpiła niedawno na festiwalu w Sopocie. O piosenkarce, która wcześniej rzadko pojawiała się w mediach wciąż jeszcze niewiele wiadomo. Informacji o niej postanowiliśmy szukać na Instagramie.

23 sierpnia 2017, 17:10
Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski to jeden z uczestników Azja Express 2, który wspólnie z Michałem Pirógiem będzie walczył o zwycięstwo w programie. Kim jest i czym się zajmuje przystojniak?

23 sierpnia 2017, 16:59
Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron - tego nie pokazano w ostatnim odcinku! Sceny, których nie zobaczyliśmy w serialu znalazły się w filmiku zamieszczonym przez stację HBO na kanale serialu na YouTube.

23 sierpnia 2017, 16:47
Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry wystąpili w Gwiezdnych Wojnach? Taką informację zdradził aktor wcielający się w jedną z głównych ról w filmie. Kogo zagrali królewscy potomkowie?

23 sierpnia 2017, 16:21

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>



Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy