Freestyle to ich żywioł. Żonglerka piłką będzie rządzić w Bydgoszczy!

Zdjęcie z artykułu: Freestyle to ich żywioł. Żonglerka piłką będzie rządzić w Bydgoszczy! Freestyle to ich żywioł. Żonglerka piłką będzie rządzić w Bydgoszczy!; Dorota Lakner
Ilustracja do artykułu Freestyle to ich żywioł. Żonglerka piłką będzie rządzić w Bydgoszczy!

Kolejny raz w międzynarodowej obsadzie rozegrany zostanie turniej Focus on Freestyle, jedna z flagowych imprez freestyle footballu w Polsce. 

Piąta edycja tej widowiskowej imprezy odbędzie się już w najbliższy weekend - 22 i 23 kwietnia w centrum handlowym przy ul. Jagiellońskiej 39 w Bydgoszczy.

Jak twierdzą organizatorzy, już teraz turniej uważany jest za czołowy nie tylko w Polsce, ale również w Europie. Dlatego także podczas tegorocznej odsłony zawodów nie zabraknie zawodników z zagranicy – awizowany jest przyjazd Szweda Viktora Ludwiga Olofsona znanego w środowisku jako VLO, Toma Folana z Wielkiej Brytanii, któremu udział w ubiegłorocznym turnieju uniemożliwiła kontuzja, a także Norwega z filipińskimi korzeniami Philipa Warrena Gertssona (mistrz Azji 2016), dla którego będzie to drugi udział w imprezie.

Nie zabraknie czołowych polskich freestylerów. Na liście zaproszonych graczy jest między innymi były mistrz świata, aktualny mistrz Polski i obrońca tytułu Focus on Freestyle Szymon Skalski. 

Piąta odsłona Focus on Freestyle ponownie rozegrana zostanie przede wszystkim w formule battle (pojedynków). Równolegle do zawodów freestyle'owych rozegrany zostanie turniej o mistrzostwo Bydgoszczy na konsolach Xbox w grę FIFA 17, który zaplanowano na 22 kwietnia (sobota).

Dla tych, którzy nie będą mogli pojawić się na miejscu, niedzielna transmisja na żywo w internecie:

 

Szczegóły dotyczące imprezy można śledzić na Facebooku.

Czytaj także: To ma być basen pełen atrakcji! Kiedy początek budowy?

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Ariana Grande w Polsce 2017 - koncerty ODWOŁANE. Jak się ubiegać o zwrot?

Ariana Grande w Polsce 2017 - koncerty ODWOŁANE. Jak się ubiegać o zwrot?

Co trzeba zrobić, aby otrzymać zwrot pieniędzy za bilet zakupiony na odwołany koncert Ariany Grande? Sprawdzamy już teraz - na ESKA.pl.

2 godz. 4 min.
Katy Perry w Carpool Karaoke wyjaśnia spór z Taylor Swift: 'To ona zaczęła!'

Katy Perry w Carpool Karaoke wyjaśnia spór z Taylor Swift: 'To ona zaczęła!'

Katy Perry wyznała, że chciała zakończyć kłótnię, ale również ostrzegła Taylor Swift, że powinna się spodziewać reakcji.

3 godz. 16 min.
Mecz Manchester - Ajax 24.05.2017 ONLINE i w TV na żywo. Gdzie i o której oglądać?

Mecz Manchester - Ajax 24.05.2017 ONLINE i w TV na żywo. Gdzie i o której oglądać?

Mecz Manchester United - Ajax Amsterdam to finał Ligi Europy i zarazem drugi najważniejszy mecz klubowy w 2017 roku. Sprawdź, gdzie i o której oglądać transmisję na żywo.

3 godz. 34 min.
Zamach w Manchesterze - ofiary. Kim były?

Zamach w Manchesterze - ofiary. Kim były?

Kim są ofiary ataku terrorystycznego w Manchesterze?

4 godz. 28 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy