Gollob wróci do sprawności! Rehabilitanci dają nadzieję [WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: Gollob wróci do sprawności! Rehabilitanci dają nadzieję [WIDEO] Gollob wróci do sprawnośći! Rehabilitanci dają nadzieję [WIDEO]; Rafał Frydrych/Radio ESKA
Ilustracja do artykułu Gollob wróci do sprawności! Rehabilitanci dają nadzieję [WIDEO]

Tomasza Golloba czeka długa i intensywna rehabilitacja. Wielokrotny mistrz świata na żużlu ma jednak duże szanse na powrót do normalnego funkcjonowania. Potrzeba trochę szczęścia, wiara w sukces terapii i ogrom tytanicznej pracy. Nie wszystko stracone – przekonują rehabilitanci.

W Klinice Rehabilitacji Szpitala Uniwersyteckiego w Bydgoszczy wracają do zdrowia ludzie, którym początkowo nie dawano szans na podniesienie się z własnego łóżka. Osoby z urazami kręgosłupa wiele razy zdumiały tutejszych lekarzy.

- Postępy pacjentów czynione dzięki intensywnej rehabilitacji czasami określamy mianem cudów. Takich „cudów” byłem świadkiem niejednokrotnie. Każdy przypadek to niezwykle indywidualna sprawa. Medycyna jest nieprzewidywalna – tłumaczy reporterowi Eska Info profesor Wojciech Hagner – szef Kliniki Rehabilitacji w bydgoskim Juraszu.

W przypadku urazu Tomasza Golloba, istotny jest fakt, że rdzeń kręgowy nie został przerwany. To zwiększa potencjalne szanse w drodze do usprawniania. Jest jeszcze coś, co zdecydowanie zwiększa prawdopodobieństwo medycznego sukcesu!

Dlaczego Tomasz Gollob ma duże szanse skutecznej rehabilitacji? Ile może to potrwać?

Rafał Frydrych, reporter Radia ESKA rozmawiał z profesorem Wojciechem Hagnerem. Zobaczcie zapis wideo tej rozmowy:


 


 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.

2 godz. 56 min.
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 

3 godz. 28 min.
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!

3 godz. 29 min.
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.

8 godz. 21 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy