Gollob wróci do sprawności! Rehabilitanci dają nadzieję [WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: Gollob wróci do sprawności! Rehabilitanci dają nadzieję [WIDEO] Gollob wróci do sprawnośći! Rehabilitanci dają nadzieję [WIDEO]; Rafał Frydrych/Radio ESKA
Ilustracja do artykułu Gollob wróci do sprawności! Rehabilitanci dają nadzieję [WIDEO]

Tomasza Golloba czeka długa i intensywna rehabilitacja. Wielokrotny mistrz świata na żużlu ma jednak duże szanse na powrót do normalnego funkcjonowania. Potrzeba trochę szczęścia, wiara w sukces terapii i ogrom tytanicznej pracy. Nie wszystko stracone – przekonują rehabilitanci.

W Klinice Rehabilitacji Szpitala Uniwersyteckiego w Bydgoszczy wracają do zdrowia ludzie, którym początkowo nie dawano szans na podniesienie się z własnego łóżka. Osoby z urazami kręgosłupa wiele razy zdumiały tutejszych lekarzy.

- Postępy pacjentów czynione dzięki intensywnej rehabilitacji czasami określamy mianem cudów. Takich „cudów” byłem świadkiem niejednokrotnie. Każdy przypadek to niezwykle indywidualna sprawa. Medycyna jest nieprzewidywalna – tłumaczy reporterowi Eska Info profesor Wojciech Hagner – szef Kliniki Rehabilitacji w bydgoskim Juraszu.

W przypadku urazu Tomasza Golloba, istotny jest fakt, że rdzeń kręgowy nie został przerwany. To zwiększa potencjalne szanse w drodze do usprawniania. Jest jeszcze coś, co zdecydowanie zwiększa prawdopodobieństwo medycznego sukcesu!

Dlaczego Tomasz Gollob ma duże szanse skutecznej rehabilitacji? Ile może to potrwać?

Rafał Frydrych, reporter Radia ESKA rozmawiał z profesorem Wojciechem Hagnerem. Zobaczcie zapis wideo tej rozmowy:


 


 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

18 min
KSW 39 - WYNIKI. Relacja na żywo: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja na żywo: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online na żywo na ESKA.pl.

21 min
KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 na żywo 27 maja! Transmisja będzie udostępniona za darmo? Gdzie szukać streamów? Ściągę dla wszystkich osób, które chcą zobaczyć KSW na Narodowym - podrzucamy na ESKA.pl!

3 godz. 36 min.
KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW na Narodowym to jedno z największych wydarzeń w historii Federacji. Tym bardziej, że bohaterem wieczoru będą Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Kto jeszcze? Lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl

5 godz. 0 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy