Ogromny sukces młodych tancerzy z Bydgoszczy! Jadą na Mistrzostwa Europy i Świata [WIDEO, AUDIO]

Trójka młodych tancerzy z Bydgoszczy pojedzie na Mistrzostwa Europy oraz w październiku na Mistrzostwa Świata. Kwalifikacje zdobyli podczas Mistrzostw Polski w Wałbrzychu, które zakończyły się na początku kwietnia.

ZOBACZCIE materiał przygotowany przez Dorotę Lakner, reporterkę Radia ESKA:

 

Marysia Ratajska (Mistrzyni Polski 12-15 lat Hip Hop), Daria Kornacka (3 miejsce electric boogie i 4 miejsce HIP HOP BATTLE) i Michał Szmelc (Mistrz Polski 12-15 lat Hip Hop) na co dzień są są tancerzami Unique Studio.

- Przede wszystkim to jest ciężka praca indywidualna z każdym oddzielnie, bo tańczą w jednej grupie, ale kładę szczególny nacisk na indywidualny rozwój każdego z nich. Nie jest to łatwe, bo wiek dojrzewania sprawia, że mają różne humory, ale udaje nam się dojść do porozumienia – mówi Katarzyna Bień, trenerka grupy.

Z Katarzyną Bień rozmawiała Dorota Lakner, reporterka Radia ESKA:

 

W czerwcu młoda kadra Polski wystartuje w Wałbrzychu na Mistrzostwach Europy, a w październiku wyjedzie do Kopenhagi na Mistrzostwa Świata.

Materiał wideo przygotowała Dorota Lakner.

Czytaj także: Dobra wiadomość dla bydgoskich fanów siatkówki plażowej! Na nieużytkach powstanie boisko

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE

YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE

Despacito od kilku tygodni nie schodzi ze szczytów list przebojów! Najpopularniejszy hit na świecie doczekał się wielu polskich przeróbek. Która jest najlepsza? Posłuchajcie, oceńcie i zagłosujcie - na ESKA.pl

25 czerwca 2017, 21:36
Mamed Khalidov - film Moja Walka za darmo ONLINE

Mamed Khalidov - film Moja Walka za darmo ONLINE

Moja Walka: Mamed Khalidov, to historia sportowca i mistrza KSW w reżyserii Sylwestra Latkowskiego. Sprawdź, gdzie obejrzeć film ONLINE w Internecie za darmo.

25 czerwca 2017, 21:36
Julia Wieniawa w mrocznym teledysku Oddycham [VIDEO]

Julia Wieniawa w mrocznym teledysku Oddycham [VIDEO]

Oddycham - nowa piosenka Julii Wieniawy ma już teledysk! Co przedstawia? Przekonajcie się już teraz - na ESKA.pl

25 czerwca 2017, 21:36
Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Jaka będzie pogoda w wakacje 2017? Więcej deszczu czy słońca? Najświeższa długoterminowa prognoza pogody do sprawdzenia w jednym miejscu - na ESKA.pl

25 czerwca 2017, 19:40
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy