Ogromny sukces młodych tancerzy z Bydgoszczy! Jadą na Mistrzostwa Europy i Świata [WIDEO, AUDIO]

Trójka młodych tancerzy z Bydgoszczy pojedzie na Mistrzostwa Europy oraz w październiku na Mistrzostwa Świata. Kwalifikacje zdobyli podczas Mistrzostw Polski w Wałbrzychu, które zakończyły się na początku kwietnia.

ZOBACZCIE materiał przygotowany przez Dorotę Lakner, reporterkę Radia ESKA:

 

Marysia Ratajska (Mistrzyni Polski 12-15 lat Hip Hop), Daria Kornacka (3 miejsce electric boogie i 4 miejsce HIP HOP BATTLE) i Michał Szmelc (Mistrz Polski 12-15 lat Hip Hop) na co dzień są są tancerzami Unique Studio.

- Przede wszystkim to jest ciężka praca indywidualna z każdym oddzielnie, bo tańczą w jednej grupie, ale kładę szczególny nacisk na indywidualny rozwój każdego z nich. Nie jest to łatwe, bo wiek dojrzewania sprawia, że mają różne humory, ale udaje nam się dojść do porozumienia – mówi Katarzyna Bień, trenerka grupy.

Z Katarzyną Bień rozmawiała Dorota Lakner, reporterka Radia ESKA:

 

W czerwcu młoda kadra Polski wystartuje w Wałbrzychu na Mistrzostwach Europy, a w październiku wyjedzie do Kopenhagi na Mistrzostwa Świata.

Materiał wideo przygotowała Dorota Lakner.

Czytaj także: Dobra wiadomość dla bydgoskich fanów siatkówki plażowej! Na nieużytkach powstanie boisko

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Alicja Ruchała wystąpiła niedawno na festiwalu w Sopocie. O piosenkarce, która wcześniej rzadko pojawiała się w mediach wciąż jeszcze niewiele wiadomo. Informacji o niej postanowiliśmy szukać na Instagramie.

23 sierpnia 2017, 17:10
Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski to jeden z uczestników Azja Express 2, który wspólnie z Michałem Pirógiem będzie walczył o zwycięstwo w programie. Kim jest i czym się zajmuje przystojniak?

23 sierpnia 2017, 16:59
Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron - tego nie pokazano w ostatnim odcinku! Sceny, których nie zobaczyliśmy w serialu znalazły się w filmiku zamieszczonym przez stację HBO na kanale serialu na YouTube.

23 sierpnia 2017, 16:47
Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry wystąpili w Gwiezdnych Wojnach? Taką informację zdradził aktor wcielający się w jedną z głównych ról w filmie. Kogo zagrali królewscy potomkowie?

23 sierpnia 2017, 16:21

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy