Otwarty trening fitness w Bydgoszczy! Będą bić rekord miasta w ilości uczestników [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Otwarty trening fitness w Bydgoszczy! Będą bić rekord miasta w ilości uczestników [AUDIO] Otwarty trening fitness w Bydgoszczy! Będą bić rekord w ilości uczestników; Wokandapix/PD/pixabay.com
Ilustracja do artykułu Otwarty trening fitness w Bydgoszczy! Będą bić rekord miasta w ilości uczestników [AUDIO]

Będzie scena i bicie rekordu miasta. Bydgoszczanie mają okazje wspólnie potrenować. Na polanie Różopole odbędzie się w sobotę otwarty trening fitness przy muzyce granej przez dj-a.

To okazja, aby trochę się poruszać i miło spędzić czas. Na scenie wystąpi team trenerek Elite Bydgoszcz, który przez całą godzinę będzie motywował uczestników do dawania z siebie 100%. O muzykę zagrzewającą do ćwiczeń zadba profesjonalny dj.

- Będziemy na scenie zagrzewać wszystkich do wspólnych ćwiczeń. Trening jest otwarty dla każdego, bez względu na stopień zaawansowania. Potrwa godzinę. Przed treningiem będziemy prowadzić rejestrację i postaramy się zebrać jak największą ilość osób ćwiczących w jednym momencie w Bydgoszczy - mówi trenerka Karolina Gruszecka.

 

Organizatorzy zapraszają całe rodziny. - Będziemy miały zapewnionych animatorów, którzy w czasie ćwiczeń zajmą się dziećmi - dodaje Aleksandra Chołody.

 

Nie potrzebna mata, ani specjalistyczny sprzęt. Trzeba jedynie zabrać ze sobą strój sportowy, wodę oraz dużo pozytywnej energii. Początek w sobotę 20 maja o godz. 11 na polanie Różopole w Myślęcinku.

Aby wziąć udział w treningu należy wysłać maila na adres kontakt@elite.bydgoszcz.pl w tytule wpisując "REKORD Bydgoszczy z Elite". W jednym mailu mogą się znaleźć maksymalnie 4 nazwiska osób chętnych na trening. Organizatorzy zapewniają jednak, że osoby, które nie zapisały się wcześniej, również będą mogły wziąć udział w wydarzeniu.

Czytaj także: Rehabilitacja Tomasza Golloba przynosi pierwsze efekty! [WIDEO NOWA TV 24 GODZINY]

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

19 min
KSW 39 - WYNIKI. Relacja na żywo: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja na żywo: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online na żywo na ESKA.pl.

22 min
KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 na żywo 27 maja! Transmisja będzie udostępniona za darmo? Gdzie szukać streamów? Ściągę dla wszystkich osób, które chcą zobaczyć KSW na Narodowym - podrzucamy na ESKA.pl!

3 godz. 37 min.
KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW na Narodowym to jedno z największych wydarzeń w historii Federacji. Tym bardziej, że bohaterem wieczoru będą Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Kto jeszcze? Lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl

5 godz. 1 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy