Otwarty trening fitness w Bydgoszczy! Będą bić rekord miasta w ilości uczestników [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Otwarty trening fitness w Bydgoszczy! Będą bić rekord miasta w ilości uczestników [AUDIO] Otwarty trening fitness w Bydgoszczy! Będą bić rekord w ilości uczestników; Wokandapix/PD/pixabay.com
Ilustracja do artykułu Otwarty trening fitness w Bydgoszczy! Będą bić rekord miasta w ilości uczestników [AUDIO]

Będzie scena i bicie rekordu miasta. Bydgoszczanie mają okazje wspólnie potrenować. Na polanie Różopole odbędzie się w sobotę otwarty trening fitness przy muzyce granej przez dj-a.

To okazja, aby trochę się poruszać i miło spędzić czas. Na scenie wystąpi team trenerek Elite Bydgoszcz, który przez całą godzinę będzie motywował uczestników do dawania z siebie 100%. O muzykę zagrzewającą do ćwiczeń zadba profesjonalny dj.

- Będziemy na scenie zagrzewać wszystkich do wspólnych ćwiczeń. Trening jest otwarty dla każdego, bez względu na stopień zaawansowania. Potrwa godzinę. Przed treningiem będziemy prowadzić rejestrację i postaramy się zebrać jak największą ilość osób ćwiczących w jednym momencie w Bydgoszczy - mówi trenerka Karolina Gruszecka.

 

Organizatorzy zapraszają całe rodziny. - Będziemy miały zapewnionych animatorów, którzy w czasie ćwiczeń zajmą się dziećmi - dodaje Aleksandra Chołody.

 

Nie potrzebna mata, ani specjalistyczny sprzęt. Trzeba jedynie zabrać ze sobą strój sportowy, wodę oraz dużo pozytywnej energii. Początek w sobotę 20 maja o godz. 11 na polanie Różopole w Myślęcinku.

Aby wziąć udział w treningu należy wysłać maila na adres kontakt@elite.bydgoszcz.pl w tytule wpisując "REKORD Bydgoszczy z Elite". W jednym mailu mogą się znaleźć maksymalnie 4 nazwiska osób chętnych na trening. Organizatorzy zapewniają jednak, że osoby, które nie zapisały się wcześniej, również będą mogły wziąć udział w wydarzeniu.

Czytaj także: Rehabilitacja Tomasza Golloba przynosi pierwsze efekty! [WIDEO NOWA TV 24 GODZINY]

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.

2 godz. 56 min.
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 

3 godz. 28 min.
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!

3 godz. 29 min.
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.

8 godz. 21 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy