Rehabilitacja Tomasza Golloba przynosi pierwsze efekty! [WIDEO NOWA TV 24 GODZINY]

Tomasz Gollob wciąż przebywa w szpitalu, gdzie przechodzi intensywną rehabilitację. Żużlowiec wykonuje samodzielnie proste czynności. Jest już też w stanie samodzielnie siedzieć.

Klinikę, w której przed laty Gollob odzyskał sprawność po jednym z licznych upadków w swej karierze, odwiedził Rafał Frydrych, reporter serwisu NOWA TV 24 GODZINY:

 

Lekarze nie przekreślają szans na powrót do zdrowia sportowca – co już jest iskrą nadziei dla Tomasza Golloba i jego bliskich. Może wrócić do sprawności. Nie wszystko stracone, bo rdzeń kręgowy nie został bowiem przerwany.

- Wydaje się, że już nie wróci sprawność kończyn dolnych, a jednak w przebiegu rehabilitacji udaje się w dużej mierze przywrócić tą sprawność – mówi Cezary Rybacki, wieloletni lekarz Tomasza Golloba.

Lekarze rehabilitacje wdrożyli zaraz po wybudzeniu sportowca ze śpiączki farmakologicznej. Przed nim jednak długa i żmudna droga powrotu do sprawności.

Czytaj także: Bydgoszcz miastem sportu? Oni nie mają gdzie trenować! [WIDEO]

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

19 min
KSW 39 - WYNIKI. Relacja na żywo: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja na żywo: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online na żywo na ESKA.pl.

22 min
KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 na żywo 27 maja! Transmisja będzie udostępniona za darmo? Gdzie szukać streamów? Ściągę dla wszystkich osób, które chcą zobaczyć KSW na Narodowym - podrzucamy na ESKA.pl!

3 godz. 37 min.
KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW na Narodowym to jedno z największych wydarzeń w historii Federacji. Tym bardziej, że bohaterem wieczoru będą Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Kto jeszcze? Lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl

5 godz. 1 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy