Rehabilitacja Tomasza Golloba przynosi pierwsze efekty! [WIDEO NOWA TV 24 GODZINY]

Tomasz Gollob wciąż przebywa w szpitalu, gdzie przechodzi intensywną rehabilitację. Żużlowiec wykonuje samodzielnie proste czynności. Jest już też w stanie samodzielnie siedzieć.

Klinikę, w której przed laty Gollob odzyskał sprawność po jednym z licznych upadków w swej karierze, odwiedził Rafał Frydrych, reporter serwisu NOWA TV 24 GODZINY:

 

Lekarze nie przekreślają szans na powrót do zdrowia sportowca – co już jest iskrą nadziei dla Tomasza Golloba i jego bliskich. Może wrócić do sprawności. Nie wszystko stracone, bo rdzeń kręgowy nie został bowiem przerwany.

- Wydaje się, że już nie wróci sprawność kończyn dolnych, a jednak w przebiegu rehabilitacji udaje się w dużej mierze przywrócić tą sprawność – mówi Cezary Rybacki, wieloletni lekarz Tomasza Golloba.

Lekarze rehabilitacje wdrożyli zaraz po wybudzeniu sportowca ze śpiączki farmakologicznej. Przed nim jednak długa i żmudna droga powrotu do sprawności.

Czytaj także: Bydgoszcz miastem sportu? Oni nie mają gdzie trenować! [WIDEO]

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.

2 godz. 56 min.
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 

3 godz. 28 min.
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!

3 godz. 29 min.
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.

8 godz. 21 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy