Tomasz Gollob małymi krokami wraca do zrowia [WIDEO NOWA TV 24 GODZINY]

Zdjęcie z artykułu: Tomasz Gollob małymi krokami wraca do zrowia [WIDEO NOWA TV 24 GODZINY] Tomasz Gollob wraca do zdrowia; Nowa TV
Ilustracja do artykułu Tomasz Gollob małymi krokami wraca do zrowia [WIDEO NOWA TV 24 GODZINY]

- Już samodzielnie siedzi, porusza się na wózku, ale to wzorowy pacjent i wielki wojownik – mówią lekarze, którzy mają dobre wiadomości o stanie zdrowia Tomasza Golloba.

W specjalnym urządzeniu Tomasz Gollob jest stawiany na nogi.

Sprzęt ma mu pomóc postawić także pierwsze po wypadku kroki. Do tragicznego zdarzenia doszło na torze motocrossowym w Chełmnie - pisze portal se.pl.

Zobacz także: Tomasz Gollob miał wypadek! Jest w szpitalu

Najbardziej utytułowany polski żużlowiec uszkodził w czasie wypadku kręgosłup i rdzeń kręgowy. Nie miał czucia w nogach. Nie milkną pytania czy sportowiec wróci do przerwanej kariery sportowej.

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Alicja Ruchała wystąpiła niedawno na festiwalu w Sopocie. O piosenkarce, która wcześniej rzadko pojawiała się w mediach wciąż jeszcze niewiele wiadomo. Informacji o niej postanowiliśmy szukać na Instagramie.

23 sierpnia 2017, 17:10
Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski to jeden z uczestników Azja Express 2, który wspólnie z Michałem Pirógiem będzie walczył o zwycięstwo w programie. Kim jest i czym się zajmuje przystojniak?

23 sierpnia 2017, 16:59
Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron - tego nie pokazano w ostatnim odcinku! Sceny, których nie zobaczyliśmy w serialu znalazły się w filmiku zamieszczonym przez stację HBO na kanale serialu na YouTube.

23 sierpnia 2017, 16:47
Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry wystąpili w Gwiezdnych Wojnach? Taką informację zdradził aktor wcielający się w jedną z głównych ról w filmie. Kogo zagrali królewscy potomkowie?

23 sierpnia 2017, 16:21

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy