UEFA EURO U21 2017: Atak terrorystyczny na Zawiszy podczas turnieju? Dmuchają na zimne! [WIDEO]

Setki osób będą czuwały nad bezpieczeństwem kibiców na stadionie Zawiszy Bydgoszcz podczas spotkań młodzieżowego turnieju Euro. - Jesteśmy gotowi na różne warianty – zapewniają organizatorzy bydgoskich spotkań z udziałem Serbów, Hiszpanów, Macedończyków i Portugalczyków.

Z Dariuszem Bednarkiem i Tomaszem Dobrowolskim, koordynatorami EURO w Bydgoszczy rozmawiał Rafał Frydrych, reporter Radia ESKA:

 

- Cały sztab ludzi pracuje nad bezpieczeństwem podczas turnieju. To odbywa się już poza pracownikami Zawiszy. Na zlecenie PZPN została zatrudniona profesjonalna firma, dysponująca odpowiednim zapleczem ludzkim i sprzętowym – mówi Dariusz Bednarek, wiceprezes Zawiszy Bydgoszcz.

Również przedstawiciele Urzędu Miasta Bydgoszczy deklarują, że są przygotowani na różnego rodzaju niebezpieczeństwa.

- Pracujemy nad planem bezpieczeństwa miejskiego od wielu miesięcy. Zaangażowane są różne służby bezpieczeństwa, m.in. policja, straż pożarna, straż miejska, Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego – wymienia Tomasz Dobrowolski który koordynuje pobyt reprezentacji Hiszpanii, Portugalii, Serbii i Macedonii w Bydgoszczy.

Czytaj także: UEFA EURO U21 2017: Mistrzostwa rozsławią Bydgoszcz? Będziemy nawet w Australii! [WIDEO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE

YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE

Despacito od kilku tygodni nie schodzi ze szczytów list przebojów! Najpopularniejszy hit na świecie doczekał się wielu polskich przeróbek. Która jest najlepsza? Posłuchajcie, oceńcie i zagłosujcie - na ESKA.pl

25 czerwca 2017, 21:36
Mamed Khalidov - film Moja Walka za darmo ONLINE

Mamed Khalidov - film Moja Walka za darmo ONLINE

Moja Walka: Mamed Khalidov, to historia sportowca i mistrza KSW w reżyserii Sylwestra Latkowskiego. Sprawdź, gdzie obejrzeć film ONLINE w Internecie za darmo.

25 czerwca 2017, 21:36
Julia Wieniawa w mrocznym teledysku Oddycham [VIDEO]

Julia Wieniawa w mrocznym teledysku Oddycham [VIDEO]

Oddycham - nowa piosenka Julii Wieniawy ma już teledysk! Co przedstawia? Przekonajcie się już teraz - na ESKA.pl

25 czerwca 2017, 21:36
Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Jaka będzie pogoda w wakacje 2017? Więcej deszczu czy słońca? Najświeższa długoterminowa prognoza pogody do sprawdzenia w jednym miejscu - na ESKA.pl

25 czerwca 2017, 19:40
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy