UEFA EURO U21 2017: Czy stadion Zawiszy Bydgoszcz jest już gotowy? [WIDEO]

Po remoncie i pracach dostosowawczych stadion Zawiszy jest absolutnie gotowy do EURO 2017. Cztery drużyny – Hiszpanie, Serbowie, Macedończycy i Portugalczycy – mogą być spokojni o przygotowanie obiektu do spotkań, które tu rozegrają.

Zobaczcie specjalną relację Rafała Frydrycha, reportera Radia ESKA z bydgoskiej areny EURO do lat 21:

 

Stadion Zawiszy im. Zdzisława Krzyszkowiaka został oddany w ręce PZPN. W wielu miejscach możemy zobaczyć logotypy turnieju. Na trybunie B (od ul. Gdańskiej) zamontowano stanowiska dla dziennikarzy.

- Stadion jest przygotowany tak jak do spotkań ligowych, więc standardy, które obowiązują na meczach Ekstraklasy również obowiązują na tego typu zawodach. Prace dostosowawcze dotyczyły infrastruktury niewidocznej gołym okiem, m.in. stanowisk pod catering, zabezpieczenie słupów oświetleniowych czy drenażu boiska treningowego. Szczególnemu nadzorowi ze strony PZP podlega murawa – mówi Dariusz Bednarek, wiceprezes Zawiszy Bydgoszcz.

Ograniczenia na stadionie podczas UEFA EURO U21 2017 w Bydgoszczy

Bydgoski ratusz przypomina, że w związku z organizacją mistrzostw na stadionie Zawiszy ograniczone są możliwości wejścia na obiekt. W dniach 8-26 czerwca wyłączone zostały z użytkowania parkingi przy ul. Gdańskiej przed pawilonem i trybuną A. Natomiast wejście do budynku biurowo-technicznego będzie się odbywać wyłącznie za okazaniem specjalnej akredytacji. W tych dniach nie będzie również dostępna hala tenisowa – w niej bowiem mieścić się będzie baza wolontariuszy.

Pierwszy mecz - Portugalia-Serbia - na stadionie Zawiszy już w sobotę 17 czerwca. Początek o godz. 18.

Czytaj także: Bydgoskie baseny będą darmowe! Przez całe wakacje

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE

YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE

Despacito od kilku tygodni nie schodzi ze szczytów list przebojów! Najpopularniejszy hit na świecie doczekał się wielu polskich przeróbek. Która jest najlepsza? Posłuchajcie, oceńcie i zagłosujcie - na ESKA.pl

25 czerwca 2017, 21:36
Mamed Khalidov - film Moja Walka za darmo ONLINE

Mamed Khalidov - film Moja Walka za darmo ONLINE

Moja Walka: Mamed Khalidov, to historia sportowca i mistrza KSW w reżyserii Sylwestra Latkowskiego. Sprawdź, gdzie obejrzeć film ONLINE w Internecie za darmo.

25 czerwca 2017, 21:36
Julia Wieniawa w mrocznym teledysku Oddycham [VIDEO]

Julia Wieniawa w mrocznym teledysku Oddycham [VIDEO]

Oddycham - nowa piosenka Julii Wieniawy ma już teledysk! Co przedstawia? Przekonajcie się już teraz - na ESKA.pl

25 czerwca 2017, 21:36
Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Jaka będzie pogoda w wakacje 2017? Więcej deszczu czy słońca? Najświeższa długoterminowa prognoza pogody do sprawdzenia w jednym miejscu - na ESKA.pl

25 czerwca 2017, 19:40
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy