UEFA EURO U21 2017: Mistrzostwa rozsławią Bydgoszcz? Będziemy nawet w Australii! [WIDEO]

Hiszpania, Serbia, Macedonia i Portugalia to drużyny, które rozegrają swoje grupowe spotkania w Mistrzostwach Europy do lat 21 w Bydgoszczy. Przebieg meczów ze stadionu bydgoskiego Zawiszy relacjonować będzie kilkuset dziennikarzy, a przekaz medialny dotrze do 130 krajów, z Australią włącznie.

Z Martą Cieślicką z biura prasowego turnieju rozmawiał Rafał Frydrych, reporter Radia ESKA:

 

- Na chwilę obecną mamy informację, że 1/3 dziennikarzy akredytowanych, to przedstawiciele zagranicznych mediów. Najwięcej przyjedzie z Niemiec, Czech, Hiszpanii oraz Włoch, a także z Macedonii i Serbii - mówi Marta Cieślicka z biura prasowego turnieju.

30 nadawców z całego świata podpisało umowę na transmisję turnieju, która będzie przekazywana do 130 krajów. Po raz pierwszy zmagania będą śledzili mieszkańcy Australii i Afryki Subsaharyjskiej. Dziennikarzy mają do dyspozycji m.in. centrum medialne, miejsce przeznaczone na konferencje prasowe czy trybunę medialną.

Pierwszy mecz - Portugalia-Serbia - na stadionie Zawiszy już w sobotę 17 czerwca. Początek o godz. 18.

Czytaj także: UEFA EURO U21 2017: Czy stadion Zawiszy Bydgoszcz jest już gotowy? [WIDEO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE

YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE

Despacito od kilku tygodni nie schodzi ze szczytów list przebojów! Najpopularniejszy hit na świecie doczekał się wielu polskich przeróbek. Która jest najlepsza? Posłuchajcie, oceńcie i zagłosujcie - na ESKA.pl

25 czerwca 2017, 21:36
Mamed Khalidov - film Moja Walka za darmo ONLINE

Mamed Khalidov - film Moja Walka za darmo ONLINE

Moja Walka: Mamed Khalidov, to historia sportowca i mistrza KSW w reżyserii Sylwestra Latkowskiego. Sprawdź, gdzie obejrzeć film ONLINE w Internecie za darmo.

25 czerwca 2017, 21:36
Julia Wieniawa w mrocznym teledysku Oddycham [VIDEO]

Julia Wieniawa w mrocznym teledysku Oddycham [VIDEO]

Oddycham - nowa piosenka Julii Wieniawy ma już teledysk! Co przedstawia? Przekonajcie się już teraz - na ESKA.pl

25 czerwca 2017, 21:36
Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Jaka będzie pogoda w wakacje 2017? Więcej deszczu czy słońca? Najświeższa długoterminowa prognoza pogody do sprawdzenia w jednym miejscu - na ESKA.pl

25 czerwca 2017, 19:40
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy