UEFA EURO U21 2017: Mistrzostwa rozsławią Bydgoszcz? Będziemy nawet w Australii! [WIDEO]

Hiszpania, Serbia, Macedonia i Portugalia to drużyny, które rozegrają swoje grupowe spotkania w Mistrzostwach Europy do lat 21 w Bydgoszczy. Przebieg meczów ze stadionu bydgoskiego Zawiszy relacjonować będzie kilkuset dziennikarzy, a przekaz medialny dotrze do 130 krajów, z Australią włącznie.

Z Martą Cieślicką z biura prasowego turnieju rozmawiał Rafał Frydrych, reporter Radia ESKA:

 

- Na chwilę obecną mamy informację, że 1/3 dziennikarzy akredytowanych, to przedstawiciele zagranicznych mediów. Najwięcej przyjedzie z Niemiec, Czech, Hiszpanii oraz Włoch, a także z Macedonii i Serbii - mówi Marta Cieślicka z biura prasowego turnieju.

30 nadawców z całego świata podpisało umowę na transmisję turnieju, która będzie przekazywana do 130 krajów. Po raz pierwszy zmagania będą śledzili mieszkańcy Australii i Afryki Subsaharyjskiej. Dziennikarzy mają do dyspozycji m.in. centrum medialne, miejsce przeznaczone na konferencje prasowe czy trybunę medialną.

Pierwszy mecz - Portugalia-Serbia - na stadionie Zawiszy już w sobotę 17 czerwca. Początek o godz. 18.

Czytaj także: UEFA EURO U21 2017: Czy stadion Zawiszy Bydgoszcz jest już gotowy? [WIDEO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Alicja Ruchała wystąpiła niedawno na festiwalu w Sopocie. O piosenkarce, która wcześniej rzadko pojawiała się w mediach wciąż jeszcze niewiele wiadomo. Informacji o niej postanowiliśmy szukać na Instagramie.

23 sierpnia 2017, 17:10
Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski to jeden z uczestników Azja Express 2, który wspólnie z Michałem Pirógiem będzie walczył o zwycięstwo w programie. Kim jest i czym się zajmuje przystojniak?

23 sierpnia 2017, 16:59
Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron - tego nie pokazano w ostatnim odcinku! Sceny, których nie zobaczyliśmy w serialu znalazły się w filmiku zamieszczonym przez stację HBO na kanale serialu na YouTube.

23 sierpnia 2017, 16:47
Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry wystąpili w Gwiezdnych Wojnach? Taką informację zdradził aktor wcielający się w jedną z głównych ról w filmie. Kogo zagrali królewscy potomkowie?

23 sierpnia 2017, 16:21

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy