Do którego domu w Hogwarcie zostałbyś przydzielony? Odpowiedz na 10 pytań [QUIZ]

i

Autor: YouTube/screen

QUIZ

Do którego domu w Hogwarcie zostałbyś przydzielony? Odpowiedz na 10 pytań [QUIZ]

2024-06-04 8:27

Godryk Gryffindor, Salazar Slytherin, Rowena Ravenclaw czy Helga Hufflepuff – do domu którego z tych czterech założycieli Hogwartu należałbyś, gdybyś rozpoczął naukę w szkole czarów i magii? Dzisiaj my zastąpimy Tiarę Przydziału i wyślemy cię do odpowiedniego domu. Wystarczy, że odpowiesz na 10 krótkich pytań. Rozwiąż nasz QUIZ!

Każdy z nich ma swoją historię i z każdego z nich na świat wyszli słynni czarodzieje i znakomite czarownice. Dom, który na koniec roku szkolnego osiągnie najwyższą liczbę punktów, zdobędzie Puchar Domów.

To jednak nie lada wyzwanie! Każdy sukces i przewinienie poszczególnego ucznia będą ocenione i przeliczone na punkty, które się sumują. Zanim nowi uczniowie zostaną przydzieleni do konkretnego domu, muszą przejść ceremonię, podczas której każdy wyczytany uczeń musi usiąść na stołek i włożyć na głowę Tiarę Przydziału. Następnie czeka aż ta wyznaczy mu jego dom.

Gryffindor, Slytherin, Ravenclaw czy Hufflepuff – do domu którego z tych czterech założycieli Hogwartu zostałbyś przypisany? Odpowiedz na 10 krótkich pytań, a otrzymasz odpowiedź.

Do którego domu w Hogwarcie zostałbyś przydzielony? Odpowiedz na 10 pytań

Pytanie 1 z 10
Która z wymienionych cech jest dla ciebie najważniejsza?
Chabrowa łąka na Podkarpaciu