Friends

i

Autor: Przyjaciele: spotkanie po latach/HBO Max, YouTube/screen

Quiz

Trudny QUIZ dla fanów serialu „Przyjaciele”. Zauważyłeś ciążowy brzuszek Courteney Cox?

2024-06-06 8:10

Zbliża się 30. rocznica premiery kultowego serialu „Przyjaciele”. Pomimo że większość sezonów została wyprodukowana w latach dziewięćdziesiątych, fabuła nadal trafia w dzisiejsze realia. Pomimo upływu lat od emisji ostatniego odcinka, miliony widzów z całego świata wciąż cieszą się oglądaniem "Przyjaciół". Na platformach streamingowych serial został obejrzany ponad 100 miliardów razy. Wielu fanów zna go na wylot. Czy ty również? Przekonaj się, jaką masz wiedzę w naszym quizie poniżej.

W sobotę, 28 października ubiegłego roku świat obiegła tragiczna informacja. Jeden z szóstki przyjaciół - Chandler, a konkretnie aktor wcielający się w postać zmarł w jacuzzi w swojej posiadłości. Matthew Perry na zawsze pozostanie w pamięci wiernych widzów serialu, a jego rola nigdy nie zostanie zapomniana.

Kultowy serial był kręcony w latach 1994 - 2004 i po dziś dzień oglądany jest przez miliony. Teraz dodatkowo z sentymentem. Na platformie HBO, gdzie dostępne mamy wszystkie odcinki kultowego hitu powstała zakładka „Przyjaciele: kolekcja”.

Tam możemy włączyć katalog np. „Najlepsze momenty Chandlera”, „Najlepsze momenty Phoebe” itp. W każdym katalogu znajduje się seria odcinków, w których dany bohater odegrał większą rolę, a dzięki niemu dany epizod zapisał się w pamięci widzów.

Choć niektórzy oglądali serial kilka, a nawet kilkanaście razy, wiele śmiesznych sytuacji wyleciała im z głowy. Dzięki temu mogą oni ponownie cieszyć się serialem i śmiać się, jakby widzieli dany fragment pierwszy raz. A ty? Czy znasz serial „Przyjaciele” na pamięć? Nic na pewno Ci nie umknęło? Sprawdź swoją wiedzę i rozwiąż nasz quiz!

Nawet najwięksi fani „Przyjaciół” nie zdobędą maksymalnej liczby puntów. A ty?

Pytanie 1 z 13
Sezon 10. Kto był chętny na zakup domu tuż obok wymarzonego mieszkania z ogródkiem Moniki i Chandlera?
Noc Muzeów w Muzeum Okręgowym i MBWA w Lesznie
Listen on Spreaker.