Seriale kryminalne

i

Autor: YouTube/screen

QUIZ

Jak dobrze pamiętasz te seriale kryminalne sprzed lat? Ten QUIZ będzie dla ciebie wyzwaniem!

2024-05-05 21:03

Choć od ich premiery minęło już co najmniej 20 lat, wciąż cieszą się ogromną popularnością i uznaniem fanów. Przyglądając się poszczególnym odcinkom tych produkcji, niejednokrotnie nie byliśmy pewni, kto stoi za popełnioną zbrodnią. W innych przypadkach od samego początku poznajemy tożsamość mordercy, by potem śledzić detektywa w jego wysiłkach, by rozwikłać zagadkę. Jak dobrze pamiętasz te wciągające historie? Przekonajmy się, czy potrafisz rozpoznać te klasyczne seriale kryminalne i rozwiązać nasz quiz! Gotowy na wyzwanie?

Pomimo upływu lat te seriale kryminalne wciąż są bardzo popularne. Podczas oglądania niektórych odcinków tych produkcji do końca nie jesteśmy pewni, kto jest winny popełnionej zbrodni, podczas gdy w innych od samego początku poznajemy tożsamość mordercy. Następnie śledzimy ruchy detektywa i widzimy proces jego dedukcji, dzięki której udaje mu się rozwikłać zagadkę.

Czy dobrze pamiętasz te klasyczne seriale kryminalne sprzed lat? Zapraszamy do rozwiązania 10 pytań. Każde z nich zawiera trzy warianty odpowiedzi, ale tylko jedna jest prawidłowa. Spróbuj swoich sił w naszym quizie!

Jak dobrze pamiętasz te seriale kryminalne sprzed lat? Ten QUIZ będzie dla ciebie wyzwaniem!

Pytanie 1 z 10
Jak brzmiał tytuł amerykańskiego serialu kryminalnego, który mogliśmy oglądać m.in. na TVN i opowiadał o grupie badaczy z archiwum X, zajmujących się rozwiązywaniem starych zagadek kryminalnych?
Od "Złotopolskich" do "Na dobre i na złe". Tak na przestrzeni lat zmieniał się Tomasz Ciachorowski